Deli Divane 17 Ağustos Çarşamba özeti 22. Bölüm Fragmanı İsteme Töreni

Deli Divane 17 Ağustos Çarşamba Neler Olacak

Deli Divane 17 Ağustos Çarşamba fotoğrafları (4)Kanal 7’de Deli Divane fırtınası devam ediyor. Kanal 7’nin gündüz kuşağı dizisi Deli Divane 22. bölümü ile 17 Ağustos Çarşamba 16:10 da Kanal 7’de. Deli Divane dizisinde 17 Ağustos çarşamba günü isteme töreni gerçekleşecek.

Deli Divane 22. Bölüm Özeti

Deli Divane dizisinin yeni bölümünde Sadhana ailesi ve ablası Ragini için Vasundhara’nın teklifini kabul eder. Vasundhara ise herkese verdiği sözü tutacağı için çok mutludur; zira çok kültürlü ve güzel bir kız ile deli denen oğlu Alekh’i evlendireceğini söylemişti. Deli Divane 17 Ağustos Çarşamba fotoğrafları (6)

Vasundhara ise hediyelerini alır ve Sadhana’nın dayısı Praka’nın evine gider. Praka ailesi ile Vasundhara’yı karşılar. Vasundhara’nın evine kızını istemeye geldiğini öğrenince çok büyük heyecan yaşar. Kaşalya’da evine gelen zengin insanlara kız vermekten çok hoşlanır; ancak gelin Malta bu kadar zengin insanların neden Sadhana’yı istemeye geldiğine anlam veremez.

Ranvir ise Amerika’ya geri dönme hazırlıklarındadır. Evin torunları Guni ve Pratham ise amcalarının evden gitmesine çok üzülürler.

Sadhana dayısı tarafından Alekh’e verilir; ancak Sadhana hiç mutlu değildir; geleceği ile ilgili şüpheleri vardır.

Deli Divane 17 Ağustos Çarşamba Fotoğrafları

Deli Divane 17 Ağustos Çarşamba Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Deli Divane 17 Ağustos Çarşamba özeti 22. Bölüm Fragmanı İsteme Töreni (10 Yorum)

  1. Bu bölümdeki çalan şarkıyı bilen var mı fragmanda yok bu bölümün içinde çalıyor bilen varsa yazabilir mi.

  2. yooo kızlar bence gayet güzel bi film ben bayilarakı izliyorum haaa sizin alyaziz kusi niz paronuz varsa benimde raginim ranvirim sadnm aleyhime var hiiii