Deli Divane 12 Ekim Çarşamba Özeti 78. Bölüm Fragmanı Gelin Eve Gelir

3 yorum
89

Deli Divane 12 Ekimde neler olacak?deli-divane-12-ekim-kanal-7

Deli Divane dizisinde düğün heyecanı bitmiş ve herkes evine dönmüştür. Ragini Rajvanshlara gelir. Rajbnash konağı neşeli iken Sharma konağından ise ölü çıkmış gibidir.

deli-divane-12-ekim-resimleri-bidaai-1Deli Divane 12 ekim çarşamba günü 16:10 da 78. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında.

Deli Divane 12 Ekim Özeti

Deli Divane dizisinde Ragini ve Ranvir düğünü biter ve Ragini Rajvansh konağında ilk gecesi için hazırlanır. Ragini’ye adetler gereği herkes bir hediye taktim eder. Satyen ve Ambika ise güzel bir bilezik hediye eder Ambika ise geline dini bir kitap hediye eder(Muhtemelen İncil) ve mutluluklar diler . Ranvir’in Ragini’yi kendi evinde gördüğünde mutluluğu tarifsizdir; adeta zafer kazanan bir komutan gibidir. deli-divane-12-ekim-resimleri-bidaai-3

Sharma konağında kızlarının evinde olmaması ile Prakash ve Kaşalya çok üzgündür Vino ve Malti ise anne babalarını teselli eder ve onların neşesini yerine getirmek ve eğlendirmek için şakrabanlık yapar.

Alekh ise Ragini ve Ranvir’i kıskanmış; aynı ritüellerin kendileri içinde yapılmasını ister. Herkes tekrar SAdhana ve Alekh’e de hediye verir ve onları kutsar. Adetler Alekh’in çok hoşuna gitmiştir.deli-divane-78-bolum-resimleri-4

Sadhana ve Alekh’e Ragini ve Ranvir’de hediye verir. Ragini SAdhana ve Alekh’e kız bebek hediye eder. SAdhana’da bu eve gelme amacını gerçekleştirmiştir. Sonuçta kazanan SAdhana ve Ragini kardeşliği olmuştur.

Deli Divane 78. Bölüm fotoğrafları 12 Ekim Resimleri

 Deli Divane 12 ekim fragmanı 78. Bölüm İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Deli Divane 12 Ekim Çarşamba Özeti 78. Bölüm Fragmanı Gelin Eve Gelir (3 Yorum)