Deli Divane 11 Kasım Cuma Özeti 108. Bölüm Fragmanı

Kanal 7 ekranlarının en uzun soluklu dizisi olan Deli Divane  dizisi 11 kasım cuma günü 16:10 da yeni bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Deli Divane dizisinin 108. bölümünde Sadhana ve Shlok’u zorla evlendiren Alekh tören bitmeden de gelir töreni durdurur.

 Deli Divane 11 Kasım Özetideli-divane-107-bolum-fotogaleri-2

Deli Divane dizisinde Alekh Shlok ile Sadhana’yı zorla evlendirir. Tam nikah kıyılmak üzere iken yaptığı yanlışın farkına varan Alekh tekrar gelir ve töreni basar. Alekh’i damat olarak düşünen davetliler ve Praksh ve Sharma aileleri Alekh’i karşılarında görünce şok olurlar. Peki damat Alekh ise karşılarında ki kimdir?

Alekh gelir ve töreni durdurur herkes damatın yerine geçeni merak eder. Damatın yüzünü açınca damat yerine Shlok’un olduğunu görenler şok olur. Shlok nasıl olurda böyle bir oyun oynamıştır. Vasundhara ise hemen nasıl böyle bir oyun oynamaya cesaret ettiği için Sadhana’ya kızar. Sadhana’ya Prakash ise kritik soruyu sorar. Peki Sadhana bilmektedemidir damadın Shlok olduğunu?

Sadhana açık yüreklilikle durumdan haberdar olduğunu söyler ve Vasundhara’nın tepkisini bir kez daha çeker. Vasundhara ve Prakash o kadar sinirlenmiştir ki ikisi de Sadhana’yı bir kaşık suda boğacaklardır. deli-divane-10-kasim-foto-galeri-4

Alekh ise Sadhana’yı annesine karşı savunur ve onu kendisinin Shlok ile evlenmesi için zorlandığını söyler. Vasundhara bu seferde oğlu Alekh’e kızar; ancak Alekh sen benim neler hissetiğimin farkında mısın? sorusu ile ortamı bir kez buz kestirir. Alekh Sadhana’ya iyi bir eş olamaycağı için onun kendisin uygun olan Shlok ile evlenmesini istemiş; ancak sevdiği kadının başkası ile zorla evlenmesine son anda dayanamamıştır.deli-divane-10-kasim-fotoğrafları

Her şeye rağmen Sadhana ve Alekh düğünü tamamlanır ve Sharma ailesinden gelin tekrar alınır. Sharma ailesi ise Sadhana’nın tekrar gidişinden dolayı duygusaldır.  Rajvans ailesi ise SAdhana’ya tekrar hoş geldin der; ancak Alekh yine annesinden dua almak için gitmez.

Vasundhara ise onu affetmesi için Sadhana’dan özür diler; bazen anlaşılmaz bir insan olduğunu kabul eder. Sadhana ise Alekh’i çok sevdiğini Vasundhara’ya söyler. Bu aşka ön ayak olduğu içinde kaynanasına teşekkür eder.

Prakash ise yıllar önce Sadhana’nın annesine ve babasına verdiği sözü yerine getirmenin verdiği mutluluğu ve hazzı yaşamaktadır. Zira sonunda Sadhana’yı yerine yakıştırmıştır. Sadhana’dan Alekh’e aşk sözcükleri dökülür.

Shlok ise artık Londra’ya dönme vakti geldiğini söyler ve bavulunu hazırlar

Deli Divane 11 Kasım Cuma Fotoğrafları

Deli Divane 11 Kasım Cuma Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Deli Divane 11 Kasım Cuma Özeti 108. Bölüm Fragmanı (2 Yorum)