Deli Divane 11 Ekim Salı Özeti 77. Bölüm Fragmanı Kır Düğünü

2 yorum
108

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Deli Divane 11 ekim salı günü 16:10 da 77. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Deli Divane’nin salı günü yayınlanacak yeni bölümünde Ranvir ve Ragini’nin geleneksel yöntemler ile tüm ritüeller ve adetlet gerçekleştirilerek yapılan düğününü izleyecek ve iki ailenin mutluluğuna şahit olacaksınız. Deli Divane’nin 77. bölümünü Hint kültürünü ve Hint düğünlerini merak eden herkesi izlemeye davet ediyorum.

deli-divane-11-ekim-resimleri-4Deli Divane 11 Ekim Özeti

Ragini ve Ranvir ayrı ayrı düğünün yapılacağı yerlere gelir. Gelin tarafı gelinlerini kendi getirir; damat tarafı damatlarını kendi getirir. Damat Ranvir beyaz bir at üzerinde düğünün yapılacağı mekana gelir ve gelini ve ortamı görmemesi için gözleri kapatılır; zira Türk düğünlerinde gelinin gözü kapatılır.

Ragini ailesi ile evinde son kez vedalaşır. Anne ve babası ile büyüklerin hayır duasını alır.  Kaşalya ve Prakash kızları Ragini’yi gelinlik içinde görmekten mutluluk duyarlar. deli-divane-77-bolum-fotograflari-6

Malti damat Ranvir’in oturacağı yere diken koyar ve Ranvir oturur oturmaz diken batar herkes Ranvir’e güler. Damat’ı ise attan Vino indirir; zira bu da önemli bir addettir.

Adetler bitmez. Evlilik tacını iki tarafta boynuna takar. Ragini ise tacı önce boynuna taktırmaz; damat tarafı hediye verince Ragini ve Ranvir evlilik tacını takınırlar.deli-divane-77-bolum-fotograflari-2

Malti ise damat’ın ayakkabılarını saklar ve Rajvansh ailesini gezelettikten sonra getirir ve teslim eder. Türk adetlerinde de damatın ceketi saklanır.

Ranvir ve Ragini mutlu şekilde evlenirler; ancak mu mutluluk uzun sürmeyecektir.

Deli Divane 77. Bölüm fragmanı 11 Ekim İzle

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Deli Divane 11 Ekim Salı Özeti 77. Bölüm Fragmanı Kır Düğünü (2 Yorum)