Menü Aç/Kapat
Deli Divane 10 Ağustos Çarşamba Özeti 15. Bölüm Fragmanı Malta’nın Oyunu Deli Divane(Bidaai) 09.08.2016
Deli Divane 10 Ağustos Çarşamba Özeti 15. Bölüm Fragmanı Malta’nın Oyunu

Deli Divane 15. Bölüm Özeti

Deli Divane 10 Ağustos Çarşamba resimleri 15. bölüm fotoğrafları (1)Kanal 7 ekranlarının günlük dizisi Deli Divane yeni bölümleri ile izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor. Deli Divane dizisi 15. bölümü ile 10 ağustos çarşamba günü 16:10 da izleyicisi karşısında olacak. Deli Divane dizisinin yeni bölümünde Malta’nın aileye oynadığı oyun ortaya çıkacak.

Deli Divane 10 Ağustos Çarşamba Özeti

Ragini’nin düğün töreni tam biterken Sadhana’nın salona girmesi ile her şey değişir. Malta’nın, Point’in annesi ile kurduğu oyun yüzünden damat Ragini’den vazgeçip, Sadhana ile evlenmek istediğini söyler.
Kızının mutluluğu için günlerdir uğraşan Kaşalya, damadın annesinin düğünün sonunda Ragini’den vazgeçmesi ile yıkılır. Kaşalya, kızının Sadhana gibi beyaz tenli ve güzel olmamasının suçlusu olarak kendisini görür. Olanların şokuyla bir anda kriz geçiren Kaşalya, kendini yakmaya kalkar. Praka, karısını durdurmayı başarsa da ailecek çok üzülürler. Bu işte karısının parmağı olduğunu bilen Vino ise Malta’dan yaptığının hesabını sormaya kararlıdır. Ablasının evlenmesine engel olduğunu düşünen Sadhana içten içe kendisine kızar ve Ragini’nin zor anlarında biran olsun yanından ayrılmaz. Malta ise kendisini aklamak için Sadhana’ya zarar verecek bir plan peşindedir.
Deli Divane dizisinde Ragini’nin düğünü iptal olmuştur zira Point’in ailesi Ragini’nin babasından 1.000 Rupi istemiştir. Zira Point çok yakışıklıdır ve Ragini ise çok çirkindir. Oğlunun bu kadar çirkin bir kız ile evlenmesinin bedeli ise 1.000 Rupi’dir.

Ragini’yi besleyeceklerini söyleyen Point’in annesinin meselesi belli olmuştur; onların amacı ünlü ve zengin bir yazar olarak gördükleri Praka’dan para koparmaktır.Deli Divane 10 Ağustos Çarşamba resimleri 15. bölüm fotoğrafları (2)

Kaşalya ise bu düğünün iptal olmasının sebebini Sadhana’ya bağlamıştır; zira Sadhana gelince işler bozulmuştur. Praka ise olayı anlamayan Kaşalya’ya bir tokat vurup onun aklını başına almasına yardım etmek istemiştir. Sadhana ise oraya gelmesinin sebebinin yengesi Malta olduğunu anlatır. Bu durumda evin gelini Vino’nun hanımı Malta suçludur. Peki Malta’nın Point’in annesi ile yaptığı ve daha fazla para istemesini söylediği bu hain anlaşma ile Sadhana’nın parasını çaldığı oyunlar da ortaya çıkacak mıdır? Hep birlikte izleyip göreceğiz

Deli Divane 10 Ağustos Çarşamba günü 16:10 da 15. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında sakın kaçırmayınDeli Divane 10 Ağustos Çarşamba resimleri 15. bölüm fotoğrafları (3)

Deli Divane 10 Ağustos Çarşamba Fragmanı izle
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

jale

maltinin oyunu cok akli maltiyi cok seviyorum

Popüler Haberler