Defne(Elçin SANGU) Kiralık Aşk Dizisinden Ayılıyor mu?

yorumsuz
131

Defne(Elçin SANGU) Kiralık Aşk Dizisinden Ayılıyor mu?

Star Tv’nin en başarılı dizisi Kiralık Aşk’ta ayrılık mı var? Kiralık Aşk dizisinin 4 mart cuma akşamı yayınlanan 36. bölümünde işler karışıyor.

Kiralık Aşk Dizisi Yapımcısı Ortaks Yapımdan Konu İle İlgili Açıklama Geldi

“Ortaks Yapım ve Star TV olarak, “Kiralık Aşk”ın çekimlerine sezon sonuna kadar full kadromuzla devam ediyoruz. Çeşitli mecralarda bu konuyla ilgili çıkan tüm haberler asılsızdır. Tüm ekibimiz uyum içinde ve keyifle çekimlere devam etmektedir. İzleyenlerimizden, bu tür haberler ile gündem doldurmaya çalışanlara kulak vermemelerini önemle rica ediyoruz. Her zaman olduğu gibi Cuma akşamları 20.00’da Star TV’de sizlerleyiz. Saygılarımızla, ORTAKS YAPIM

Defne Kiralık Aşk Dizisinden neden AyılıyorDefne Neriman İplikçi’nin yalısını Ömer’in dedesinden kurtarmasından ve evini üzerine almasının ardından ortalığı yine karıştırıyor. Defne’ye hayatımızdan  çık diyen Neriman İplikçi Defne’yi bir anda yıkar. Eğer Defne Ömer’i bırakmazsa Ömer’e tüm oyunu anlatmayı ve verdiği 200.000  TL yi geri ödemesi gerektiğini söyler.

Defne’nin Passonistin rakibi bir firma Tramba ile çalışması ve Ömer için önemli bir defile işini hiç etik olmayan bir şekilde elinden alması ile Ömer ve Defne arasında işler iyice karıştırıtr çünkü Fikret Defne’nin Neriman’dan kurtulması için gereken parayı vermek için Tramba ile çalışmayı kabul eder.

Elçin SANGU Kiralık Aşk dizisinden neden ayrıldıÖmer’in de Defne’den sonra tasarımcı Fikret GALO ile yakınlaşması ortalığı karıştıran önemli faktörlerden olur.

Son 6 bölümdür Defne ile Ömer’in uzaklaşması ve hatta diziye sonradan giren Fikret GALO ile yakınlaşması acaba Kiralık Aşk dizisinde ayrılık mı var sorusunu gündeme getirdi.

Elçin Sangu’nun tükenmişlik sendromu yaşadığı biliniyordu. Uzun süredir nefes almadan çalıştığını belirten Elçin Sangu sağlım el vermiyor bu kadar yoğun tempoda devam etmeme demişti; ancak bizim dizibilgi.tv olarak düşüncemiz şu şekilde

READ  Defne(Elçin SANGU) Kiralık Aşk Dizisinden Neden Ayrıldı?

Bize göre Elçin Sangu kesinlikle Kiralık Aşk dizisinden ayrılmayacaktır. Şuanda Kiralık Aşk dizisinin reytingleri oldukça iyi durumda.

Related Post

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın