Cumartesi Günü Çilek Kokusu Mu İlişki Durumu Karışık Mı Çok İzleniyor ?

Cumartesi Günleri Reyting Yarışı İyice Kızıştı !

Evet değerli dizi severler merak konusu olan bir konuyu daha ele aldık. Bu yıl başlayan yeni iki dizi arasında İzlenme mücadelesi artık Cumartesi günleri devam edecek. Çilek Kokusu normalde Çarşamba günü yayınlanmakta idi fakat Star Tv aldığı kararla dizinin gününü değiştirerek Cumartesi günlerine çekti. Bunun üzerine Show Tv ‘nin en çok izlenen dizilerinden İlişki Durumu Karışık dizisinin yayın gününde herhangi bir değişiklik yapmadı.

çilek kokusu cumartesi günü reytingleri

Star Tv acaba yaptığı bu hamle ile İlişki Durumu Karışık dizisinin reytinglerini mi hedef aldı bilinmez ama şu bir gerçek iki büyük dizi arasındaki mücadele  yarışı merak konusu, bakalım nasıl sonuç verecek ? İlk defa aynı günde 17 Ekim günü yayınlanacak iki dizi reyting sonuçları açıklandığı an yazımızdan ulaşabilirsiniz.

ilişki durumu karışık reytingleri

Başrollaerinde önemli oyuncuların bulunduğu Çilek Kokusu gençler tarafından çok izlenirken aynı kitleye İlişki Durumu Karışık dizisi de sahip. Biri romantik komedi konulu iken diğeri zengin oğlan fakir kız konulu. Geçen haftalarda Çilek Kokusu reytingleri 3.34 iken İlişki Durumu Reytingleri 4.73 rakamlarında idi. Bakalım bu haftadan itibaren aynı günde yayınlanan iki diziden hangisi daha çok izlenecek ? Biz İlişki durumu karışık Çilek Kokusu dizisine göre daha çok izlenme oranına sahip olmasını bekliyoruz…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın