Çifte Saadet 13. Bölüm Final Fragmanı 30 Nisan

1 yorum
46

Çifte Saadet 13. Bölüm Final Fragmanı 30 Nisan

Fox Tv ekranlarının bir türlü başarılı olamayan dizisi Çifte Saadet 30 nisan akşamı final yaparak ekranlara veda edecek. Fox Tv de anca 13 bölüm dayanabilen Çifte Saadet dizisi 30 nisanda ekranlara veda edecek.

FOX Tv ekranlarında 6 Şubat’ta yayınlanmaya başlanan başrollerini Şebnem Bozoklu, Fikret Kuşkan ve Dolunay Soysert ve Bedia Ener’in paylaştığı Çifte Saadet dizisinin çekimleri tamamlandı. Tamamlanan çekimlerin ardından vedalaşmalar gerçekleştirildi.

Çifte Saadet Neden Final Yapıyor

Düşük giden reytingler sonrasında Çifte Saadet dizisinin final yapacağı duyuruldu. Pastel Film ile Fox Tv arasında yapılan 13 bölümlük kesin yayın anlaşmasının sona ermesinden sonra Çifte Saadet dizisi 30 nisan akşamı 13. bölümünü yayınlayarak final yapacak.

Çifte Saadet Final Bölümünde Neler Yaşanacak?

Çifte Saadet final fotoğraflarıMetin Saadet başına gelen olaydan sonra hafızasını kaybetmiştir. Metin’in hafızasını kaybetmesi ise Perihan ve Hülya Saadet arasında bir iş birliği kurulmasına sebep olmuştur.

 Çifte Saadet Final Fragmanı

Çifte Saadet final fragmanı şuanda yayınlanmamıştır. Çifte Saadet final fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sayfamıza eklenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çifte Saadet 13. Bölüm Final Fragmanı 30 Nisan (1 Yorum)