Cesur Yürek Dizisi Yeni Bölüm ve Son Bölüm Tekrarı Ne Zaman

Cesur Yürek Dizisi Yeni Bölüm Tekrarı Ne Zaman?

cesur yürekBaşrollerini Onur Tuna ve Rüveyda Öksüz’ün paylaştığı Cesur Yürek dizisi çekimleri başladı. Cesur Yürek dizisinin yayın tarihi şuanda belli değil ancak Cesur Yürek dizisinin ağustos ayının sonunda Show Tv ekranlarında olması bekleniyor. Ara vermeden yeni sezona devam edecek olan Cesur Yürek dizisinin yayın tarihi belli oldu. Cesur Yürek 13 Ekim Peşrembe 20:30 Show Tv’de.cesur yürek 1

Cesur Yürek dizisinin yeni bölüm tekrarı da Cesur Yürek dizisinin başlamasının ardından belli olacak. Cesur Yürek dizisi başlar başlamaz ilk 3 bölüm hafta 3 kere verilecek. Cesur Yürek dizisi 1. bölüm tekrarının ise yeni bölümün arkasından hemen verilecek.

Cesur Yürek Son Bölüm Ne Zaman ?

Cesur Yürek dizisi son bölüm ise cuma günleri gündüz ve pazar akşamları Show Tv ekranlarında olacak.  Cesur Yürek dizisinin gündüz ve gece tekrarlarının yanında Cesur Yürek dizisinin hafta içi ve hafta sonu tekrarları da ekranlarda olacak. Show Tv Cesur Yürek dizisinin tanıtımını oldukça fazla yaptı; Cesur Yürek dizisinin son bölüm tekrarını da bolca yapacaktır. Cesur Yürek dizisinin yeni bölümünün cumartesi akşamı yayınlanması bekleniyor.

Cesur Yürek Tanıtım Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın