Cesur ve Güzel Yeni Sezonda Devam edecek mi? 2017 2018

2 yorum
134

Cesur ve Güzel dizisi için yapılan iki toplantıda iki farklı karar çıktı. İlk toplantı mayıs ayı başında Ay Yapım ve Star Tv yetkilileri arasında yapılmış ve ocak 2017’ye kadar devam kararı alınmış Cesur ve Güzel seti ise bayram yerine dönmüş oyuncuların üzerinde ki stres azalmıştı.

İkinci toplantı ise 26 mayıs cuma günü yapıldı. İlk toplantı da Ay Yapımın zoru ile devam kararı veren Star TV  25 mayıs perşembe günü 28. bölümü ile sadece 3.86 reyting alması ile bu reyting ile devam kararı veremeyeceklerini açıkladı ve dizinin final senaryosunu çekmesini istedi.

Cesur ve Güzel Ne Zaman Final Yapacak?

Cesur ve Güzel dizisi için bu hafta yapılacak çekimlerde final kararına göre senaryo değiştirilecek. Cesur ve Güzel dizisi 22 mayıs perşembe günü 32. bölümü ile kesin olarak final yaparak ekranlara veda edecek.

Cesur ve Güzel Neden Final Yapıyor

Cesur ve Güzel  dizisi ilk sezonun başında çok iyi performans sergilemişti ancak sezonun sonunda final çalkantıları ile çalkalanmaya başladı. Peki Ay Yapım’ın sevilen dizisi Cesur ve Güzel’in gösterdiği bu performans onu yeni sezona taşıyacak mı? İşte detaylar….

Cesur ve Güzel dizisinin final tarihi Milliyet Gazetesi Cadde Yazarı Sina Koloğlu açıkladı. Resmi açıklamaya dayandırmadığı yazısında tüm olumsuzluklara rağmen Cesur ve Güzel dizisi 2017 Ocak ayında final yapacaktır demişti ancak bu ilk toplantı kararıydı. Toplantı sonrasında ani reyting düşmesi Cesur ve Güzel’in final yapmasına neden oldu.

Cesur ve Güzel dizisi setinde Kıvanç TATLITUĞ ve Tuba BÜYÜKÜSTÜN arasında sete geç kalma krizi yaşanmış ve tartışma basına yansımıştı. Bu ani düşüşün sebebi bu krizin izleyiciye yansıması olabilir.

Cesur ve Güzel Final Fragmanı 32. Bölüm

Fragman şuanda yayınlanmadı

 

Cesur ve Güzel Dizisinin Devam Edip Etmeyeceğine Yönelik Mart 2017’de yazılmış bir Makale

Bana göre Cesur ve Güzel dizisinin aldığı reytingleri her hangi bir standart dizi alsa kesin olarak gelecek sezon onayı alır derdim; ancak konu Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün olunca hiç bir şeyin garantisi yoktur. Şuanda Star Tv Cesur ve Güzel dizisine yeni sezon onayını vermek zorunda değil; çünkü Cesur ve Güzel  dizisi mayıs ayında iyi bir performans sergileyemedi. Cesur ve Güzel  dizisinin Star Tv ile 30 bölüm garanti yayın anlaşması var. Bu 30 bölüm de 30 mayıs itibari ile son buluyor. Yeni sezon anlaşması için haziran ayını beklememiz lazım.

Cesur ve Güzel Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Detaylar için tıklayınız

 

Mayıs ayı içerisinde Cesur ve Güzel  dizisinin kaderi belli olacaktır; ancak 20. bölümde aldığı 4.25 reyting dizinin devam etmesine yetmezken 19. bölümde aldığı 5.43 reyting yetecektir. İşte bu kadar ortada bence Cesur ve Güzel  dizisinin geleceğini mayıs ayında alacağı reytingler belirleyecek

Cesur ve Güzel Dizisi Son Bölüm Reytingleri

Cesur ve Güzel 20. Bölüm 30 Mart 2017 Perşembe 4.25 Reyting ile 8. sırada
Cesur ve Güzel 19. Bölüm 23 Mart 2017 Perşembe 5.43 Reyting ile 3 sırada
Cesur ve Güzel 18. Bölüm 16 Mart 2017 Perşembe 4.71 Reyting ile 5. sırada
Cesur ve Güzel 17. Bölüm 9 Mart 2017 Perşembe 5.18 Reyting ile 6. sırada

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Nisan 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Cesur ve Güzel Yeni Sezonda Devam edecek mi? 2017 2018 (2 Yorum)

  1. bu flim biterse saçmalık olur zaten biz burda kendi kendimizi yiyoruz ilk 3’e giremeyen dizileri bitirmeleri flim ilk 5e giriyo normal şartlardaa daha ne olsun bide kıvançla tubanın tartışmalarından dolayı biterse çok üzülürüz ?