Cesur ve Güzel Fügen Öldü mü Tilbe Saran Cesur ve Güzel’den Neden Ayrıldı

yorumsuz
104

Cesur ve Güzel dizisinde Rıza yaptı yapacağını. Sonunda Cesur ve Tahsin Korludağ’ı büyük düşman yapmayı başardı; sonrasında da polise teslim oldu; ancak olan Cesur’un annesi Fügen’e oldu. Fügen öldü ancak Korludağ bu sefer suçsuz gibi.

Tilbe Saran 2 mart perşembe akşamı ekranlara gelen Cesur ve Güzel dizisinin yeni bölümünde Rıza’nın planı ile Tahsin korludağ tarafından öldürülmüş ve diziden ayrılmıştı.

Bilindiği üzere Cesur ve Güzel dizisinde Cesur’un yaşlı ve hasta annesi Fügen karakterine Tilbe Saran  hayat vermekteydi.

Cesur ve Güzel dizisine Rıza bir geldi pir geldi. Bitmez denen Tahsin Korludağ’ı bir bölümde bitirdi. Tahsin Korludağ ve emniyet müdürünün yeni savcının bilgisayarına kurduğu casus program yakalandı; ancak Tahsin Korludağ orada yoktu. Tahsin Korludağ eşi Adalet’in kaçırıldığını düşünerek eski depoya gitti. Aslında Adalet kaçırılmamış Rıza’nın gerçekten yakalanıp yakalanmadığını kontrol etmeye gitmişti.

Bu sırada gezmeye çıkan Fügen’de kaçırılır. Annesinin kaçırıldığını öğrenen Cesur Korludağ’ın peşinden eski depoya gelir. Depoya gelen Tahsin Korludağ Adalet’i kurtarmak için asansörün kapısını açınca içinden Fügen çıktı ve yere çakılarak öldü

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Mart 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın