Cesur ve Güzel Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Cesur ve Güzel Dizisi Final Tarihi

Cesur ve Güzel Dizisi ilk bölümü ile 10 kasım perşembe günü Star Tv ekranlarında başladı.cesur-ve-guzel-dizisi-final-resimleri


Ay Yapım tarafından ekim ayı sonunda izleyicisi karşısına çıkarılacak Cesur ve Güzel dizisi kaç bölümlük bir dizi olacak? Ay Yapım son yaptığı açıklamada Siyah ve Beyaz dizisi senaryosunun rafa kalktığı ve daha önce Siyah Beyaz dizisi için anlaştıkları Kıvanç TATLITUĞ ve Tuğba BÜYÜKÜSTÜN ile yeni bir projeye imza atacaklarını açıklamıştı.
Cesur ve Güzel dizisi için yazılan senaryoda Ay yapım ve oyuncular tarafından da kabul edilince çalışmalar başlamıştı. Star Tv’nin yeni sezon tanıtım fragmanında yer alan Kıvanç TATLITUĞ ve Tuğba BÜYÜKÜSTÜN yer almış ve proje çok merak edilmişti.

Cesur ve Güzel Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri için Tıklayınız

Cesur ve Güzel projesi için Star Tv ile anlaşan Ay Yapım 39 bölüm yayın garantisi almıştı. Star Tv Kıvanç TATLITUĞ ve Tuğba BÜYÜKÜSTÜN’ün yeni projesine 39 bölümden önce final kararı alırsa 39 bölümün parasını ödemek zorunda kalacak.

Cesur ve Güzel Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak?12

Bu şartlarda bu kadar dev bir proje için atılan imzalar tabi ki karşılığını bulacaktır. Cesur ve Güzel dizisinin 2016 2017 sezonun sonuna kadar ekranlarda olması garanti gibi

Cesur ve Güzel dizisi başlamadığı için şuanda sizlere reyting durumu aktaramayacağız. Cesur ve Güzel dizisi 10 kasımda başladıktan sonra hafta reytingler eklenecektir.

Cesur ve Güzel Dizisi final tarihi de açıklandığında ilk olarak sayfamıza eklenecektir.

Cesur ve Güzel Dizisi Neden Yayınlanmıyor?

Cesur ve Güzel Dizisi şuanda başlamadı. 10 kasım 2016 perşembe günü 20:30 da ilk bölümü işle başlayacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Cesur ve Güzel Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? (1 Yorum)

  1. Çok hızlı yorum gönderiyormuşum madem git ananın yorumunu koy sitene o halde aptal herif )))) Bak bunu yavaş yavaş yazdım :))))