Cesur ve Güzel 8 Kasımda Neler olacak? Sühan Rıfat’ı Ortaya Çıkarır

Cesur ve Güzel dizisi 8 kasım perşembe akşamı 5. bölümü ile Star Tv ekranlarında olacak. Bu kadar hareketli bu kadar aksiyonlu bir dizi bu izlenme oranlarını hak ediyor. Cesur ve Güzel dizisi 4. bölüm Vatanım Sensin’e fark atarak perşembe gününü birinciliğine oturdu

Cesur ve Güzel 8 Kasım Özeti

Cesur yeni planını devreye sokar ve Tahsin Korludağ’ın güvenini kazanmak için ona önce bir tutam bal tattırır; hatta balı gösterir ve geri çeker zira Korludağ ailesinden kimse Cesur’un söylediği şirketlere yatırım yapmaz. Cesur’un haklı olduğunun ortaya çıkması üzerine Cesur’a güvenen ve yatırım yapan düğün hazırlığında ki Kemal çok para kazanır ve düğününü borçsuz yapma fırsatı elde eder.

Rıfat ise sonunda Tahsin Korludağcesur-ve-guzel-5-bolum-fotograflari-2 ‘ın Cesur’un babası Hasan’ı öldürdüğüne dair bir iz bulur. Eski polis olan ve işten atılan Rıfat araştırmasını Cesur’a anlatırken Sühan olan biteni izlemektedir.

Cesur Korludağlar’a oyun oynamaya devam ederken Sühan’da bir yandan aşkı ile bir yandan şüpheleri ile boğuşmaktadır. Sühan Cesur’u araştırır ve Rıfat ile Cesur’un düzenli para ilişkisi olduğunu öüğrenir; ancak Cesur Sühan’a Rıfat ile yeni tanıştıklarını söylemiştir. Bu şüphe üzerine araştırma yapan Sühan sonunda İstanbul’da yaşanan olay ile ilgili kamera görüntülerini izlediğinde işin arkasında Rıfat çıkar.cesur-ve-guzel-5-bolum-fotograflari-1

Cesur ise Tahsin Korludağ’a ona sattıkları arsada sikke çıktığını söyleyince Tahsin Korludağ bir kere de kor olur yanar.

Cesur ve Güzel 8 Kasım Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın