Çember Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

2 yorum
522

Televizyon ekranları için yeni bir dizi hazırlığına başladığı haberleri kulağımıza geldi. Son olarak Kanıt Ateş Üstünde dizisinde yönetmen ve yapımcı olarak yer alan Abdullah Oğuz yeni bir polisiye dizisi için kolları sıvadı. 11 yıldır Arka Sokaklar dizisi ile trilyonluk olan Erler Film’i örnek alan Abdullah Oğuz yeni dizisi ile Arka Sokaklar kadar kalıcı olmak istiyor.

Çember dizisinde Arka Sokaklar dizisi gibi her hafta farklı suçlular yakalanacak dolayısıyla her hafta farklı konular işlenecek.

cember-dizisi-oyunculari

Yapımını ANS Productions’ın yaptığı ve başroller için ise şimdide senaryoyu okuyan ve onaylan iki isimle anlaşma imzalandı bile. Çember dizisinin başrollerini iki çılgın aşık Pelin Akil ve Anıl ALTAN canlandıracak.  Çember dizisi için oyuncu seçimleri ve Cast çalışmaları devam ederken bir yandan da dizinin senaryosunun geliştirilmesi için özel bir senarist ekibi de iş başında.  Çember dizisinin kanlı için ise görüşmeler devam ederken Show Tv Çember dizisine talip.

Çember Dizisi Oyuncu Kadrosu

Pelin Akil(Ayşe)

1986 yılında güzel bir ilkbahar günü dünyaya gelen Pelin Akil 30 yaşındadır. Reklam filmleri ile başladı televizyon hayatına Arka Sıradakiler dizisi ile 4 sezon devam etti. Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Kızıl Elma ile ünlenen Pelin Akil, son olarak Ne Münasebet ve Aile İşi dizileri ile kariyerinin zirvesinde bulunuyor. 2016’da Anıl Altan ile evlendi.

Yalan söyleyen suçlu uzmanı yeni komiser yardımcısı

cember-dizisi-oyuncu-kadrosu-pelin-akil

Anıl ALTAN(Volkan)

1990 yılında doğan Anıl ALTAN 26 yaşındadır. 26 yaşında olmasına rağmen kendisinden büyük eşi Pelin AKİL’e gönül kaptırmış ve yaşı sorun etmemiştir. Kacaeli Üniversitesi Jeo Fizik bölümü mezunudur. Arka Sıradakiler dizisi ile sektöre girmiş ve eşi ile tanışmıştır. Son olarak Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Selim karakterine hayat vermiştir.

READ  Çember Dizisi Tanıtım Fragmanı

Ekibin bilişim uzmanıanil-altan-cember-dizisi-oyuncusu

Barış BAĞCI(Başkomser Barış)

1975 Karaman doğumlu olan Barış BAĞCI 41 yaşındadır. Selçuk Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Barış BAĞCI Tiyatrocu yönü ile tanınır. Hem Trabzon hem İstanbul Devlet Tiyatrolarında görev almıştır. Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Noyan karakteri ile tanınmıştır.

Suçlu profil uzmanıdır. Baş komiserdirbaris-bagci-cember-dizisi-oyuncusu

Serhat KILIÇ(Adem Komser)

1975 yılında Ankara’da doğan Serhat KILIÇ  41 yaşındadır. Oyunculuğunun yanında ses sanatçılığı ile de tanınır. Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatlar bölümü mezunudur. 2000 yılında Bizim Evin Halleri dizisi ile ilk defa televizyonda rol alan Serhat Kılıç sayısız tiyatro projesinde rol almıştır. Son olarak  Ezel ve Seksenler dizisinde rol almıştır.

Olaylara farklı bakış açısı olan komik bir komserserhat-kilic-cember-dizisi-oyuncusu

Sedef AVCI(Konuk Oyuncu)

Bedel dizisinde Begüm karakterine hayat vermiştir. sedef-avci-cember-dizisi-oyuncusu

Melisa SÖZEN

31 yaşında ve İstanbulludur. Bir Bulut Olsam, Muhteşem Yüzyıl gibi diziler ile tanımış son olarak Beş Kardeş dizisinde Fahriye rolünü canlandırmıştır.  

Duygu YETİŞ

32 yaşında ve İstnbul doğumludur. Annem, Kış Masalı dizileri ile deneyim kazanmış; son olarak Acil Aşk Aranıyor dizisinde Nisan karakterine hayat vermiştir. 

Menderes Samancılar

 İrem Altuğ

Füsun Erbulak

Selçuk Borak

Gözde Çığacı

Çember Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Olgun Toker(Cumali)

Sermet YEŞİL(Şinasi Bülbül)

Son olarak Gülümse Yeter dizisinde yer almıştır.

Eski bir polistir; ihraç olmuştur.; lakabı en gerekli yılandır.

Çember Dizisi Tanıtım Fragmanı

fragman şuanda yayınlanmadı; bu sadece Anıl Altan videosudur.

Related Post

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çember Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (2 Yorum)

  1. lutven serhad kilinc seksenlere geri donun sizsiz dizinin tadi tuzu yok lutven bu dizide vaz gecin sizin hayraninizim lutven sadece ben digil herkes istiyor diziye donmenizi lutven donun