Çağatay Ulusoy Yeni Dizisinde Ajan Olacak

Çağatay Ulusoy Yeni Dizisinde Ajan OlacakÇağatay Ulusoy Yeni Dizisi (2)

 

Ay Yapım ve Çağatay Ulusoy  arasında anlaşma sağlandı. Çağatay Ulusoy 2016 2017 yeni sezonunda eylül ayında Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak. Çağatay ULUSOY yeni dizisi için Amerika’da silah kullanma eğitimleri alıyor. Yaklaşık 3 ay silah kullanma eğitimi alan Çağatay ULUSOY yaz aylarında yeni dizisinin çekimlerine başlayacak.

 

Çağatay ULUSOY kadın partneri ise Farah Zeynep Abdullah oldu. Ay yapım  Farah Zeynep Abdullah ile anlaşmaya vardığını açıkladı.

Farah Zeynep Abdullah çağatay ulusoy dizisi

Çağatay Ulusoy yeni dizisinde Milli İstihbarat teşkilatında çalışan bir ajanı canlandıracak. Çağatay Ulusoy’un dizide ülkenin iç dinamiklerine kadar sızmış yabancı ajanları temizlemek ile görevlendirileceği biliniyor.

Çağatay Ulusoy’un yeni dizisinin senaryosu tam olarak beğenilmeyince; dizi başlamadan senarist değişikliğine de gidildi. Çağatay Ulusoy’un eylül 2016’da başlayacak yeni dizisinde partneri ise şuan belli olmadı. Bir sezon dizi çekimlerine ara veren Çağatay Ulusoy bomba gibi bir dizi ile ekranlara geleceğini açıkladıÇağatay Ulusoy 2016 dizisi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın