Bizim Hikaye Hülya (Başak Güröz) Kimdir ?

yorumsuz
1.462

Bizim Hikaye Dizisi Hülya Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ?

Fox Tv’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye oyuncu kadrosuna feni bir isim daha dahil etti. Dizinin 22. bölümünde dizi kadrosunda katılan Hülya karakteri tıp fakültesini yarıda bırakan Barış’ın arkadaşı aynı zamanda hocasıdır. Barış’ın okulu bırakmasının ardından Hülya eğitimine devam etmiş ve diplomasını almayı başarmıştır.

Bizim Hikaye Hülya Kim ? Yaşı Boyu Sevgilisi

Barış Filiz ile yaşadıklarının ardından yıpranmış ve kendine yeni bir hayat kurmak istemektedir. Bu nedenle yarım bıraktığı eğitimini tamamlamaya karar verir. Stajyer olarak işe girdiği hastanede artık doktor olan Hülya ile yeniden bir araya gelecektir. Barış artık kendine temiz bir sayfa açma niyetindedir.

Hülya karakterine hayat veren Başak Güröz karakterini şöyle tanımlıyor. ” Hülya çekiciye hoş bir kadındır. BArış’ın üniversiteden arkadaşıdır. Geçmişte Barış’a birşeyler hissetmiş olasa da Barış’ın okulu bırakmasıyla hikaye yarıda kesilmiştir. Hülya ile yeniden bir araya gelmesi herşeyin gidişatını değiştirecektir. Hülya yarım kalan bu hikayenin kaldığı yerden devam etmesini ummaktadır ve bunun için Barış’a olabildiğince yakın olmaya uğraşır. ”

Başak Güröz Kimdir ?

1991 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Annesi Antalyalı babası ise Bulgar göçmenidir. Orta okul ve lise yıllarında oyul tiyatrosunda yer almıştır. Ayrıca gitar tenis ve dans ile de yakından ilgilenmiştir. Daha sonra konservatuarı kazanan oyuncu tiyatro bölümünü tamamlamıştır. Konservatuarın yanı sıra Akademi 35 Buçuk’ta kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır.

Panda va Vatan Bilgisayar gibi önemli markaların reklam filmlerinde yer alarak kariyerine başlayan oyuncu daha sonra Kanıt dizisi ile dizi kariyerine başlamıştır. Bu dizide Asya karakterine hayat vermiştir. 1.68 cm boyundaki güzel  oyuncu Oya Aydoğan’ın oğlu Gurur Aydoğan ile nişanlanmıştır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Şubat 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın