Bizim Hikaye Fikri Ölecek mi ? Diziden Ayrıldı mı ?

yorumsuz
746

Bizim Hikaye Fikri Ölecek mi ? Reha Özcan Diziden Ayrıldı mı ?

Fox’un reytinglerde üst sıralarda bulunan dizisi Bizim Hikaye’de böbreği çalınan Fikri’nin durumu gittikçe kötüleşir. Kardeşlerini arayan Filiz babalarını son kez görmek üzere hastaneye gelmelerini söyler. Üzüntü içinde doktordan gelecek iyi haberi beklerken doktorlar Fikri’nin beyin ölümünün gerçekleştiğini söyler. Peki Bizim Hikaye Fikri Öldü mü ? 

Bizim Hikaye Dizisi Fikri Öldü mü ?

Bizim Hikaye dizisinde böbreği çalınan Fikri ölümle pençeleşmektedir. Bu sırada Filiz Fikri’nin durumundan sorumlu tuttuğu Yeliz’i azarlamaktadır. Yeliz yaşananlarla bir ilgisi yokmuş gibi davransa da Filiz onu ailesinden uzak tutmaya karar vermiştir. Organ mafyasına bulaşan Yeliz ise tutuklanma tehlikesi yaşamaktadır. Tüm Elibol ailesinin desteğini kaybeden Yeliz Cemil’e beklemediği bir teklif sunar.

Bu sırada Filiz kendisini görmezden gelen Barış ile konuşmanın yollarını arar. Barış ise Filiz’den tamamen uzaklaşmayı kafasına koymuştur. Filiz’in yanı sıra tüm aileye aynı soğuklukta davranmaktadır. Fakat Fikri’nin durumu giderek kötüleşmektedir. Filiz’in hala BArış2ın peşinde olduğunu gören Cemil bir kez daha işini tehlikeye sokarak Yeliz’in teklifini kabul eder.

Bizim Hikaye Fikri

Hikmet, Esra ile birlikte kaçmak için plan yaparken onu zor duruma sokacaktır. Öte yandan Tülay Ferda ile ilgilenmek zorunda kalırken bir taraftanda Filiz’e destek olur. Filiz ise Fikri’nin öleceğinden endişe etmektedir.

Dizide Fikri gerçekten ölecek mi ? Dizi orijinali ile birebir ilerlemiyor. Bu nedenle her şey olabilir. Fakat kişisel görüşüm ölmeyeceği yönünde. Fikri şu an için önemli bir karakter ve Reha Özcan’ın diziden ayrıldığı ile ilgili her hangi bie dedi kodu gelmedi. Büyük ihtimalle beyin ölümü gerçekleşmesi bir yanlış anlama veya farklı bir hastaya ait olabilir. Sizler de tahminlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayınız.

Bizim Hikaye 23. Bölüm 1. Fragman

Bizim Hikaye 23. Bölüm 2. Fragman

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın