Biz Hiç Büyümeseydik Oyuncuları Konusu ve Karakterleri

1 yorum
241

Biz Hiç Büyümeseydik Oyuncuları ve Karakterleri

2018 2019 sezonu için hazırlıkalra şimdiden başlayan Show Tv yeni bir dizi için çalışmalara başlamış durumda. Biz Hiç Büyümeseydik dizisinin başrolü için Hakan Yılmaz ile büyük ölçüde anlaşıldı. Yakında resmi olarak imzaları atılması bekleniyor ve büyük bir aksilk olmazsa başarılı oyuncu gelecek sezon bu dizi ile ekranlarda olacak.

Mint Prodüksiyon daha önce bir çok başarılı yapıma imza atmış özellikle Seksenler dizisi ile her bölümde izlenme rekorları kırmıştı. Daha sonra Çocuklar Duymasın dizisini yeni versiyonuyla tekrar ekranlara taşımış ve bu dizide de başarılı olmayı bilmişti. Mint Prodüksiyon şimdi de Biz Hiç Büyümeseydik dizisi ile başarı peşinde. Dizinin yönetmen koltuğunda Mustafa ğur Yazıcıoğlu oturacak ve bu dizinin de yapımcılığnı Birol Güven üstlenecek.

Biz Hiç Büyümeseydik Konusu Ne ?

Biz hiç büyümeseydik dizisi yine geçmiş dönemleri konu alacak. Biz Hiç Büyümeseydik dizisi eski aşklara ve dostluklara atıfta bulunacak ve günümüzün maddiyata dayanan dostluklarını ve flörtlerini eleştirecek. Dizinin 90 lı yıllarda geçmesi bekleniyor.

Biz Hiç Büyümeseydik Dizisi Oyuncu Kadrosu

Hakan Yılmaz

6 Aralık 1969 yılında Rize’de doğmuştur. Öğrencilik yıllarında derslerle arası iyi olmayan oyuncu Üniversite Sınavını kazanamayınca Güzel Sanatlar hayalini gerçekleştiremedi. Fakat amatör tiyatrolarda kendini geliştirerek oyunculuğu meslek olarak yapmayı başardı. 1999 yılında yine irol Güven’in yapımcılıpını ve senaristliğini üstlendiği ekranların en uzun soluklu dizierinden olan Ayrılsakta Beraberiz dizisinde büyük bir çıkış yakaladı. 500 Bölümden fazla başrolde yer aldığı bu dizi ile geniş kitlelerce tanınmayı başardı. Daha sonra yer aldığı Yahşi Cazibe ve Avrupa Yakası dizileri ile başarısını sürdürdü. Fakat daha sonra yer aldığı Ali Ayşe’yi Seviyor ve Üç Arkadaş dizilerinn ekran ömrü çok uzun olmadı. Bir dönem başına gelen darp olayı nedeniyle gündeme gelmiştir.

 

Biz Hiç Büyümeseydik dizisi tecrübeli oyuncuların yanı sıra bir çok amatör oyuncuya da ekranlarda yer alma fırsatı sağlayacak. Bakalım Birol Güven bu dizide de yeni yüzleri ekranlara kazandırmayı başarabilecek mi ? Biz Hiç Büyümeseydik dizisi için yeni karakterler ve gelişmeler elimiz ulaştıkça sizlerle palaşmayı sürdüreceğiz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Biz Hiç Büyümeseydik Oyuncuları Konusu ve Karakterleri (1 Yorum)