Bir Garip Aşk 4. Bölüm 24 Kasım Perşembe Özeti Arnav ve Khushi Tekrar Karşılaşır

Bir Garip Aşk’ın hayat dolu ismi Khushi yine başı beladan kurtulmak bilmiyor. Lavanya’nın yanında asistanlığa başlayan Khushi, Arnav’ın ofisinde çalıştığının farkında bile değil. Ofisin büyüklüğüne her şeyin fiyatının fazla olması Khushi’yi oldukça şaşırtıyor. Üstüne herkesin küçük görmesi eklenince işinin daha da zor olduğunu öğrendi.

bir-garip-ask-24-kasim-resmi

Khushi telefonda Shyam ile konuştu ve halasının maaşı ile ilgili sıkıntıda olduğunu söyleyince Shyam Khushi’nin halasının yanına gitti ve problemi çözme konusunda yardımcı oldu. Halası ise Shyam’a otelde kalmak yerine kendi evlerinde bir odada kalmayı teklif etti.

bir-garip-ask-4-bolum-resmi5

Arnav ise iş yerinde kendi ofislerinin başarısını anlatırken Khushi’nin heykelin önünde mum yakması sonucu yangın alarmının harekete geçmesi ve fıskiyelerin çalışmasıyla sinir küpüne döndü.

bir-garip-ask-4-bolum-resmi4

Khushi her şeyin pahalı olmasından dolayı çayı dışarıda içti ve açlığını bastırmak için Arnav’ın arabasının üzerinde yemişleri hazırlayıp yedi. Tam da bu sırada sinirli olan Arnav geldi ve Khushi’yi parası için kendisine yaklaşma konusunda suçladı. Khushi’nin eşarbı bu sırada arabaya takılınca Arnav sinirlenip yırttı.

bir-garip-ask-4-bolum-resmi7

Her şeyden habersiz olan Khushi belge imzalatmak için gittiğinde Arnav ile karşılaştı. İkisi de büyük bir şok yaşadı. Sürekli ismini duyduğu kişinin kendisine kızdığı Arnav olmasıyla çok şaşırdı.

bir-garip-ask-4-bolum-resmi9

Arnav kovunca ben istifa ediyorum diyerek istifa etti Khushi. Khushi giderken tam düşecekti ve Arnav elinden tuttu. Bırakmasını isteyince ise yere düştü. Herkesin dalga geçmesine maruz kaldı ve haklı olmasına rağmen suçlandı. Arnav ile tekrar konuşup şirketten ayrılmayacağını neler yaşadığını anlattı. Tekrar işe dönebildi. Arnav’ın şartı ise 15 gün doldurmadan şirketten ayrılırsa 10 000 rupi para ödeyeceğini söyledi.

bir-garip-ask-24-kasim-resmi1

Arnav’ın evine çiçeği Lavanya’nın göndermediği anlaşıldı. Peki kim göndermiş olabilir? Arnav’ın büyükannesi ise merakla Arnav’ın hayatında biri olup olmadığı ve kim olduğunu araştırıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Garip Aşk 4. Bölüm 24 Kasım Perşembe Özeti Arnav ve Khushi Tekrar Karşılaşır (13 Yorum)

  1. Bir kere bu film degil dizi henuz neyin ne oldugunu bilmiyorsunuz gelmis burada yorum yaziyorsunuz bu arada damla 13 YASİNDA ! 🙂

  2. Rk madhubala biz ona inatcilik degil yuzsuzluk diyoruz
    Arnav khushi süperler yaa cok tatlılar canlarim benim yaaaa

  3. nesoyluye bilirim ki kimse beni dinlemedi ki zaten yalancibahari kesib bunu yayimladiniz insanlik namine yenidenyayinlayin cok mutlu olurum ne diyorum ki ben zaten benim gibi bir aptali kim dinler ki

    • Arkadasim bizde seninle ayni fikideyiz insallah yeniden verirler… Lutfeeennnnn tekrar yayinlayin.. Okeymi