Bir Garip Aşk 22 Kasım Salı 2.Bölüm Özeti Khushi Delhi’ye Gelir

3 yorum
222

Bir Garip Aşk 22 Kasım Salı 2.Bölüm Özeti

bir-garip-ask-22-kasim-resmi

Kanal 7 ekranlarında izleyiciyi kendine bağlayan dizi Bir Garip Aşk yine ekranlarda. Khushi zor günler geçirmekte. Khushi sadece ayağı kayıp düştüğünü söylese de herkes onu suçluyor. Halası en azından babanın ismini lekelemeseydin diye Khushi’ye nefret kusuyor. Annesi ise herkesten daha kızgın ve kırgın. Ve sonunda Khushi ve Payal’ı evden ayırıp Delhi’ye gönderme kararı alıyorlar.

bir-garip-ask-22-kasim-khushi-resmi

Babası dahi sesini çıkarmıyor. Arnav’ın kardeşi ise merakla kucağına düşen gelinin kimliğini sorgulamakta. Payal ve Khushi problemi çözmek için şirkete gidince herkes ekranlardaki kızı yani Khushi’yi gördüklerine sevinip röportaj yapmak istedi. Khushi ise fotoğrafları vereni bulma derdinde. Dalga geçtikleri konusunda onlara insanlık dersi veren Khushi sonunda Arnav’dan talimat aldıkları öğrenince şoka girdi.

bir-garip-ask-22-kasim-khushi-annesi-ve-babasi-resmi

Halası ile birlikte Delhi’ye gelen Payal ve Khushi, ortamı oldukça farklı buldular. Annesi ve babası ile oldukça duygu dolu bir telefon konuşması yapan Khushi özlemini dile getirdi. Halasının evine yerleşen Khushi ve Payal toz içindeki evi adam etmeye niyetliler. Halası astım hastası ve nefessiz kalınca ilacını istedi ancak ilaç bittiği için Khushi ilacı almak için birinin motorunu izinsiz kullandı. Ve gitti Arnav’ın arabasına çarptı. Hasarı karşılayacağını söyleyen Khushi’ye zaraı karşılayamayacağını ve hiçbir şey istemediğini söyledi. Para veren Arnav motorunu tamir et bir de dönüş bileti al diye küçümsedi.

bir-garip-ask-22-kasim-khushi-arnav-resmi

Arnav’a olan borcunu ödemek için iş arayışına giren Khushi’nin aklına arkadaşının söyledikleri geldi ve aradı. Yardım edecek olan arkadaşı iş teklifinde bulunur. İşe bakın ki tesadüf sonucu Arnav’ların evine gider. Arnav’ın kız kardeşi için evine şal getiren Khushi’nin ev oldukça dikkatini çekti. Ve her şey farklı geldi. Bohçasını Arnav’ın odasında unutan Khushi tekrar Arnav ile karşılaşmaya ramak kaldı. Bakalım neler olacak?

READ  Bir Garip Aşk 29 Kasım Salı 9.Bölüm Özeti Khushi İstifa Eder

bir-garip-ask-22-kasim-khushi-arnav-resmi2

Related Post

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Garip Aşk 22 Kasım Salı 2.Bölüm Özeti Khushi Delhi’ye Gelir (3 Yorum)

  1. Ilk ben yazdım holey arnav kuşi çok güzel bayılıyorum çok çok güzel arshican arnavvvvvvv seni çok seviyorum kuşi senide 🙂