Menü Aç/Kapat
Bir Garip Aşk 13 Ocak Cuma Özeti 52. Bölüm Fragmanı Bir Garip Aşk 09.01.2017
Bir Garip Aşk 13 Ocak Cuma Özeti 52. Bölüm Fragmanı

Bir Garip Aşk 13 Ocak Cuma  52. Bölüm ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 52. bölümünde iki inatçı aşığın tatlı hesaplaşmasını izleyeceğiz.

Bir Garip Aşk 52. Bölüm Özeti

Khushi Arnav’a acı veren sebebin Shyam ile nişanlandığını duymuş olması konusunda şüpheye kapılır. Khushi sıkıntıdan tatlı yapar ve bunu gören Shyam Anjeli’nin yanında sıkıntıdan yapmış olmalı deyince bu ayrıntıyı nasıl bildiği konusunda şüphe uyandırır. Ancak Arnav ona bunun kendisinin söylediğini söyler. Herkes düğün videosuna bakar. Manaroma videoda olmayınca isyan eder. Video işini gelin tarafı ayarladığı için Payal’e plan yaptığını söyler. Payal gönlünü almak istese de söylemediğini bırakmaz. Akash bu duruma üzülse de sesini çıkarmaz. Khushi de ablasına moral vermek için Manaroma’nın sevdiği şeyi yapmayı teklif eder.

Ve nefis kokulu bir puding yapar ve şekersiz yapar ki yiyebilsin. Herkesi davet için çıkarken Khushi’ye ocağı kapatmasını söyler. Ancak ocakta kalan tatlı yanar. Zira Khushi Arnav’a tatlı götürmeye gitmiştir. Tartışırlarken onları Anjeli’nin gördüğünü fark eden Arnav Khushi’ye çok özel davranır ki ablası üzülmesin. Khushi ise bu davranışların Anjeli’den dolayı anladığında Anjeli gidince artık normale dönebilirsin diyerek iğneler. Sonra yine hesap sormaya giden Khushi Arnav’ı bahçede elinde bahçe makasıyla görünce korkar. Zira elinde ona zarar verecek bir eşya vardır. Ağzına geleni söyler ve cevabı almazsa evden gideceğini söyler.

 

Ancak bu sırada tatlıdan dolayı Manaroma’nın hakaretlerini kast ederek Arnav ablasının evliliğini bozabileceğini söyler. Khushi Payal’in yanına gider. Akash bu defa eşini korur ve annesine haksız olduğunu söyler. Akash’ın Payal’i korumasından cesaretlenen Khushi Arnav’ın bu evliliğe zarar vermeyeceğine inanır. Ve tekrar Arnav’ın karşısına çıkar. Ve artık evden gideceğini hakaretlerden bıktığını söyler. Ve artık büyüklere nedeni evlenmeye zorlandığını anlatmasını ister ve soluğu büyüklerin yanında alır. Ve ailesinin yanına gideceğini söyler. Shyam onu eve bırakmak ister. Ancak yolda indirmesini ister. Ailesinin yanına gider. Ve gayet sevecen bir yaklaşımla ailesiyle konuşur. Ailesi ise evliliğin sebebini sorsa da Arnav anlatacak diye geçiştirir.

Arnav gerçekten de onu almaya gelir. Ancak bir şey anlatmadan çıktı. Zira Khushi ona eve dönmeyeceğini söyler. Arnav ise Akash’ın onun her dediğini yapacağını söyler. Khushi Akash’ı arasa da toplantıdan dolayı Akash’ın telefonuna ulaşamaz. O da hemen ofise gider. Ancak Arnav’ın emrinden dolayı içeri alınmaz. Ve Arnav ile tartışırlar ve birbirlerini ıslatırlar. Arnav rezil olmuştur. Ve ona gitmesini söyler. Ona iki saat verir.

Gubtalara giden Khushi’ye bir paket gelir ve boşanma belgesi vardır. Arnav iki saat içinde dönmezse belgelerin imzalanacağını söyler. Akash’ı arayan Khushi buluşma ayarlar. Gittiğinde imza atmak üzere gördüğü Akash onun düşüncelerinde haksız olduğu görüntüsüne neden olmuştur. Sözlerini de yanlış anlayan Khushi korku içindedir. Arnav ise Khushi’nin tekrar arayacağını bildiği için onu almıştır. Ve telefonda onu duyan Khushi şok olmuştur. Dakika dolmadan eve yetişmeye çalışır. Zira ablasının evliliği söz konusudur.

Bir Garip Aşk 52. Bölüm Fotoğrafları

Bir Garip Aşk 52. Bölüm Fragmanı

 

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

burun kzb

Kizlar birsey soracağım ya benim yazdığım yorumları neden ben göremiyorum.

Cevapla

burun Kezban

Selam kızlar nasılsınız

Cevapla

burun Kezban

Selam kızlar

Cevapla

aÿgül

merhaba hepiniz turkmenistandan galiba benimde ismin Aygul. Arnav kusu cok seviyorum niye onlary kotuliyorsunuz onlary oynamali rolu ya yapmayin ikiside cok guzel. Arnav bilerek Kushini uzmiyer ya her seyi Shiyam yapiyor Arnav napsin bilmeden ediyor iste bu yalnis ama sucu yok ki Kushini cok seviyor Enkeyde iyi ya her seye yardin ediyor onuda seviyom

Cevapla

gamze

Eylülcik şapsal şey biliyorum gülüm başlattı da ama bizde bga hayranları olarak laf sokamassin”orda’dur Mendemur suratli kız şapsal arnavin yerinde kim olursa ondan daha fazlasını yapardı arnav kucuklukte anne babasıyla ilgili bir şey yaşadığı için arnav kuşi ye ilk başlarda idare davrandı ilk gün düğün evlendiği gün arnav öyle yaptı arnav kuşi zarar gelmesine hiç izin vermedi tamammi evet buz gibi yerde attı ama yorgan verdimi verdi senin arkeyin ego kıskanç karısını kiskaniyor: ben arnav ve arkey arasında dağlar kadar yol var arnavı kıyaslayamassin’tamammmi sen onu seviyorsun bizde arnavı bga sitesi olduğuna göre bu diziyle ve arnav la ilgili kötü konusamasssiniz’ gidin başka yerlerde konuşun eğer öyle istiyorsanız kıskançlıktan artık laf sokuyorsun bide ben senin dizini hiç izlemedim şapsal şey kız arkadaşım bahsetti yb ilk gördüğümde zaten ilk dedim iğrenç dizi dediğim de çıktı elifcik sıra sana gelelim bak nasıl böyle yola gelirsin aferin sana herkesin zevki ayrı şapsal kız böyle dedime gelirsin işte herkesin zevki ayrı sen onu biz de arnavı severiz aferin cnm şimdi anladın bak biz boşa tartıştık tartışmayı başlatan sen din

Cevapla

Fatma

Cok yakisiyolar ya Ben turkmenistandan gonderiyorum.Arnav Khushi sizi cok seviyorum.

Fatma…..

Cevapla

eylül❤rk

Ay gamze senin zekanmi kıt acaba bende durduk yere söylemedim o gulum söylediklerini senin kulanmi duymuyor acaba ay sen yani bu siteye girmiyorum sadece yazar okura yaziyordun hani bizden daha önemli işin vardı niye uraşıyorsun bak arkey ve madunun asklari nefretle olan bir aşktı ay ne güzel bizim diziyi takip ediyorsun ama ben evlendiklerinde birbirleeini seviyorlarmı dedim kafadan uydurma ben dedimki hani evliydiler birbirlerinden nefret etikleri zaman madu hastaydı onun hasta oldunu gördü hemen onla ilgilendi zorla bişey icirdi ilessin diye sizin arnavinizcilk evlendi gün kızı dışarı atti kusi buz gibi yerde uyudu evet arkey süper stardi onun egosunu bilmeyen yoktur onun tatlı egosu karizması unutulmazdi bizim dizimiz efsaneydi gamzecikkk sakin arkeyim hakinda SALAKCA konuşma ve bizle uraşma oldumu…

Cevapla

Rishbahala aşkı-Ayşe Nur

Şükür sonunda evlenecekler bu akşam ki bölümde……ah ah arnav nasilda gördü siyam ile kusiyi sarilirken gözlerinin içi gülüyordu sonra ağlamaya başladı…..bir yandan ablası anjeli diğer yandan sevdiği kız kusi…….arnav ağlarken çok üzüldüm……ah o ruh hastası siyam yokmu onu gördükçe sinirimden tansiyonum çıkıyor nasıl da sinsi sinsi gülüyor of of arnav bir tane vursan şöyle varya siyama ne olurdu yani……anjeliye yazık olacak çok iyi ve anlayışlı biri……aslında iyi oldu arnavin herşeyi öğrenmesi böylece kusiyle evleniyorlar sahtede olsa şimdi siyam ruh hastası bakalım evlendiklerini öğrenince suratın ne hal alacak acaba…..merakla bekliyorum……kızlar bu siyamin sonu nasıl oluyor biliyormusunuz lütfen soylermisiniz……..SEVDA bizim siteye niye ugramiyorsun canım iyisindir umarım biz ordayiz ama sen yoksun lütfen bizim siteyede yaz…..bekliyorum……

Cevapla

Ceren❤

Herkese merhaba bugün güzel bir gün çünkü en sevdiğim oyuncunun drashti dhami ❤’nin doğum günü iyiki doğmuşsun ❤❤❤❤
Bu arada kızlar nasılsınız ve “sultanım prensin avimm” kimsenin adına dair yorum yazamazsın sen, hiç yakışmıyor bir sultan fanına.

Cevapla

Anonim

Ben senden mı korkucakmışım :-):-):-):-) çok güldürdün Allah’ım yarabbim:-):-). asıl sen herşeye burnunu sokuyorsun bide sultan fanı olduğunu ortaya atıyorsun bizde sana çok inandık:-):-):-)

Cevapla

gamze

Eylülcik kavgayı başlatan siz yb hayranları elif tamammi nedemessin’arkey’maduyla’evlenirken’ birbirlerini seviyorlar di arkey niye madu oyuncululta iyiydi kıskançlıktan madu yla kavgaetti yyani arkey diyorki ben tek starim karısını birinci olmasini istemiyor arnav kuşiyi hiç kıskanma di madu ya acıyorum ya maduya yazıkti kız evliyken bile madu film çıkarmıştı diye yönetmen sevdi arkey delirdi sanki o tek start insan karısına böyle yapıyorsa bu mu aşk soylermisin arnav ablasını çok seviyor arnavinyyerinde her kim olursa arnavinkinden’daha’fazla’aci’cektirirdi cbm şuan kavga etmek istemiyorum senin yazdığına cvp verdim bak hala diyorsun biz sizinle uğraşmiyoruz’diyorsunda hala diziye laf sokuyorsun eylulcik ben sizin dizinize laf sokmuyorum sadece sana karşılık verdim arnavı kotuluyemesssin’

Cevapla

Rishbahala aşkı-Ayşe Nur

LÜTFEN RİCA EDİYORUM kimse birbirine ve fanı olunan oyuncuya hakaret etmesin……..herkes istediğini sever ve kimseninde buna karışmaya hakkı yok…….vivimin barunun ve avenin dizideki karakterini sevmemis olabilirsiniz ama onların gerçek kişiliğine hakaret etmeniz doğru değil onlar sadece rolü neyse onu canlandırıyor……..buzamana kadar sustum acaba bu hakaretler nezaman son bulur diye ama görüyorum ki son bulmak şurda dursun gittikçe dahada artıyor……..ben vivi faniyim ve viviyi çok seviyorum o muhteşem bir oyuncu daimada onu seveceğim o hayatımda gördüğüm en harika oyuncu……barunuda seviyorum oda çok iyi bir oyuncu arnav karakterini çok güzel canlandırıyor dün akşam ki ağlama sahnesi çok güzeldi ama siyama bir tane tokat atsaydi dahada güzel olacaktı ama olmadı olan yine kusiye olacak ya ona çok üzülüyorum…….veee ave onuda seviyorum oda harika bir oyuncu ama s rolünü sevmedim……üçüde gercek hayatta iyi insanlar…..vivim ile ave kardeş gibiler allah aralarındaki dostluğu bozmasın…….en çok vivim ile aveye hakaret ediliyor buna çok üzülüyorum veee en önemlisi kimse kendi kusurlarını hakaretlerini yalanlarını görmüyor sadece başkasınınkini görüyor ve ona sanki kendisi ondan daha üstünmüş gibi laf yetiştirmeye çalışıyor…..Lütfen kimse alınmasın bunu kötü bir amaçla söylemedim sadece bazı yorumlarınız çok ileri derecede hakaret içerebiliyor…….herkes istediğini sevsin ve herkes birbirine saygı duysun sonuçta herkesin aynı kişiyi sevmesini sağlayamazsın çünkü zevkler ve renkler tartışılmaz…..ZARA sana bizim sitede yorum yazdım ordan oku…….

Cevapla

eylül❤rk

İYİKİ DOĞDUN IYIKI DOĞDUN DRASTI DHAMI SEN COK GUZEL BIR KIZSIN HEP YÜZÜN GÜLSÜN MTLULUK SENINLE OLSUN GÜZEL KALPLİ BIRISİN SEN HINDISTANIN EN GUZELERİNDENSIN
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ☺
Kizalr bugün drastinin doğum günü bugün doğmuş iyiki doğmuş aygülüm haklısın o pacoz hulydan nefret duygusu hisetirdi bana ay kısaknc şey işi gücü kavga ve seni kullanmak kankicim ay zara canım iyiki buraya yazdin canım onlara bedesek bos işleri güçleri kavga hadi kızlar ben diyer siteye kacar byyy

Cevapla

prensim sultanim avim :

anonim anonim ben kimseden korkman korkmamda asil sen ben den kork elif vivim herseye fazlasiyla burnunu sokuyorsun yavasla yerler yas kayarsin asil sen kitsin anonim anonim

Cevapla

gamze

Slm bga hayranları arnav hayranı arnav benim hop yavaş kimseye vermem hayırdır sakın narnavim onu yerim balım petegim kızlar Nasılsıniz aygulcik lafı üzerine alma elif ve anonim bga laf sokanlar bunlara söyledim arnav kuşi bayılıyorum ya bu diziye

  Cevapla

  AYGUL**VIVIM**benim

  Gamze hanim ben sana ismini tutarak konusuyorum ayni şeyi bekliyorum. ..iyi günler. ..shami bi elime gecirsem üstünden tirla gecicem. ..pislik yaa. .yüzsüz. .şey. .neyse dusundukce sinirleniyorum. ..

Cevapla

Sevda

Oy zara canım sen buralara gelirmiydin ya iyi tatlım sana bizim sayfamızda yazarım tatlım bence burda yazma burası yoldan çıkmış bende yazmayacam

Cevapla

burcu

Bir garip aski kanal 7 yine 103 bolumde final yaparsa 103 bolumden sonrasinin tumu 400 bolmu internetten kendi hint dillerinde konusup ama alt yazida turkce cevrilmis halinde olan bolumleri nerden izleyebiliriz cevaplayin lutfen bekliyorum cevabinizi sevgilerimle ve kanal 7 bir garip askin 103 bolumden sonrasini koyacakmi bilen varsa cevaplasin ve bu bilgi nerde yaziyorsa soyleyin lutfen onuda tum sevenleri bekliyorum cevaplarinizi ve barun sobti ve sanaya irani arkadasmi ve arkadas ise yine yeni hint dizisinde ikiside oynasin 2017 de ve ikiside suan oynuyan bir garip ask bitmeden turkiyeye konuk olarak gelsin ve kanal 7 ikna edin ve sevenleri sizler de ikna edin basarirsiniz barun sobtiyi getirdiniz once ve bunuda yapin gelsinler ikiside turkiyeye dizi bitmeden once yada bitse bile gelsinler ikna edin sevgilerimle

  Cevapla

  arnav kushi rudra paro hayrani

  Selam burcu arkadasim bir garip aski hint dizi cenneti sitesinden girebilirsin.398 bolum alt yazili izleyebilirsin.sonra b.g.a dunya capinda cok sevilince ek 8 bolum daha cektiler o da sitede var.turkiyeye gelme durumu bundan sonra helede kushi ile pek mumkun gozukmuyor, cunku su anda arnavimizin yeni dizisi var onunla ugrasiyor. Arnav dunya capinda tanindigi icin bu cektigi diziyide butun ulkelere servis edeceklerdir. Gelirse yeni dizisi turkiye de yayinlanirken gelebilir.ama su anda pek mumkun degil.

Cevapla

Anonim ve anonim

Sultanım prensin avimm sen iyimisin yoksa seni kıskanç birisimi uyduruyor bu yazdıklarını akıl var mantık var hangi insan bunu bu şekilde itiraf eder? Kıtmısın acaba?.

Cevapla

AYGUL**VIVIM**benim

Bakin site sahibi abim KAINATLA ESMAMA yorum yazdim herseyden önemli lütfen yayinlayin yayinlicaginizdan eminim ama genede çok önemli …

Cevapla

eylül❤rk

Şuan yorumları okurken bu ne selamlık diyorimya bunereye kadar surücek tuanasindan hulyasina hulyadindsn gamzesine gamzesinden gülumudür diğerine ya siz hiç aile saygısı girmedinizmi tusna tmm ben yalancının ne yalan soylefimi gördüm rabim avineshi hep yüzünü guldürsün ona ne durduk yere kötü birşey söyledim siz vivime söyledinizde belki ozaman söyledim olmuştur of sen ve diyer yandaslarindan bıktım artık ona hayır diyemem bize saygı duymanız gerek zorla sizin sevdimiz fanları sevemeyiz ve sizin vivimle nederdiniz var onuu kotulüyorsunuz acaba⁉ gulüm seni var ya ofya kizım senin kafanda sorumlu var arkey maduya düşman oldu zamanlar bile ilk bölümlerinde onla nasıl ilgileniyordu sizin arnavinı onu seviyordu ona siyamdandan dolayı buz gibi yerde goturdü dışarı yati kusi off onunda kusurlarını saysam roman olur biarkin artık bu saçma yorumlarınızı ya hani diyorsunuzya bizle urasiyoralr allah rızası için siz bize bir hafta hiç birşey söylemeyin ve karışmayın biz sizin adınızı dahi aniyormuyuz ama nerde sizde o yurek hep kavga hep bir entrika yemin edrim ben hayatımda bile sizin gibi insanlar görmedim insan bikez soyledimi anlar bize saygınız yoksa kendi kisilinizi kaybetmeyinbe of gece gece sinirlerimi bozdunuz yine

Cevapla

Elif vivim

zara tatlim ben iyiyim sen nasilsin bide prensim sultanim avim nesin bilmiyorum ama ne halt yapicaksan hic umrumda degil sin tatlim

Cevapla

Bir garip aşk

Selam. Merhaba. Ben hiçbirinizi tanımıyorum. Bazen derlerya tanımadığın birileri seni daha iyi anlar diye. İşte o deyime hitaben sizlerden bi konu hakkında fikir bildirmenizi rica ediyorum.
Şimdi sevdiyim birivar. Oda beni seviyo. Ama onun ailesi beni istemiyo. Benimde ailem bilmiyo. İkimizde Azerbaycanın farklı şehirlerinde yaşıyoruz. Simdi sizce neyapmalıyım.

  Cevapla

  AYGUL**VIVIM**benim

  Şimdi arkadaşım isim yok ama cvp vermeden önce ailenin seni istememe sebebini ogrenebilirmiyim …ve bazen şerin içinde hayir vardir derler ..konuyu tam bilmedigim için bişey diyemem ….

Cevapla

AYCA

ESMOS kiz ben sana saka yaptip senin nadil iyi bir kiz oldugunu biliyorum bir yere gitmek yok KAİNAT o yorumu sana yapmamis gitmene ne gerek var bir yere gitme siz buranin tadi tuzusun espri yapiyon beni kim guldurur kusmeyi birakin siz genc kiz sayilirsiniz birakin kusmeyi KAİNAT zaten dedi sana yazmadim diye kankalarin kus kalmasi pek yakisacak bir hareket degil ben fazla ustelemeyim cabuk barisin olur mu?
Bay bay barismaniz dilegiyle….;-)

Cevapla

Gulum

evet arnav kusiye ezziyet etdi.ama arkeyin maduya yapdiklariyla kiyaslanamaz bile.bi de ben vivan hakkinda diyil ,arkey karakteri hakkinda konusuyorum.tamammi?

Cevapla

arnav kushi rudra paro hayrani

Arnav fanlari canlarim, 51. Bolum yorumlarda Cihan bey rk fanlarina diyorki hakaret temeyin eger devam ederseniz yorumlariniz yayinlanmayacak. Cihan beyin bu yazisi beni cok cok cok mutlu etti. Rk fanlarina hayalperestler demistim, simdi kufur edemeyecekler ve hayalde kuramayacaklar cunki uyarildilar.arnav fanlari canlarim, bunlar yavas yavas ya duzelecekler ya da burdan topuklayacaklar.nokta

  Cevapla

  AYGUL**VIVIM**benim

  Bak kizim yikardada yazdim tkrr tkrr küfür diyip canimi sikma benim ..iftira bu iftira nekadar hafife aliyosunuz iftirayiya ..hak var hak eğer helal etmesse napcan …eleştir ama gerçek konuş yalan değil ..ALLAHIM yaa gece gece …

Cevapla

Elif vivim vivan dsena ❤

ceren cim bence sende cok iyi bi kissin tatlim ben artık onlarin yorumlarina kafami takmiyorum zaten bi yorumum da da dedigim gibi herkes farklidir oylede olmasi gerekiyor. galiba sen bur da yenisin dogrumu tahmin ettim???

  Cevapla

  Ceren❤

  Evet elifcim doğru tahmin ettin ben bu sitede yeniyim.hint dizilerini sevdiğim için buraya yorum yazıyım dedim. Bu arada bende yb fanıyım

Cevapla

Sultanimmm prensim avi m

Elif vivim itiraf ediyorum senin adina bazi yorumlari ben yazdim ay cok korktum senin kadar manyak bi kiz gormedim gerizekali elif sen doktorluk git hastanenin pskayatri bolumunde yat tamam mi bunu itirsf ettim nedeni senden korkmuyorum burda yeniyim geri elif

  Cevapla

  Sultan*ın Tuana*sı

  Maskeli sahtekar karşımıza şimdi de Sultan Avi fanı olarak çıktı,kızııım kendine gel kendine,
  sen kiminle dans ettiğinin farkında değilsin benim nelerden haberim olduğunun farkına varamamışsın hâlâ ama kendini rezil etmekten başka bir şey yapmıyorsun
  hahahaaaaa bence kes artık

Cevapla

ZARA

Hayrlı akşamkar arkadaşlar hım ben ilk defa giryorum lüfen arkadaşlar kavga etmeyin her kes fanı olduğu oyuncuyu sevsin diyerlerne de saygı göstersin hepimiz kardeşiş bu kavga ne diye ayca canım nasılsın biz rk sayfalarında yazyoruz sen yoksun okul nasıl gedyor )) Tuana merhaba nasılsın sen Angelinayı göryormusun yani avi sayfalarında görürsen selamlarmı iletirmisin)) Aygul Mahri privet krasavsiya devucka kagdela dasvidaniya)) Ayşenur Sevda Elif siz naslsnız)) Kainat Esma Enise kardeşlerim siz nasılsnız okul nasıl gedyor her kese iyi geceler

  Cevapla

  AYGUL**VIVIM**benim

  Ohohaayy ZARINOM privet ya narmalna a ty kak dela. ..ZARINOOM seni gordugume cookkk sevindim. ..AYCACIMMM byutful grls nassin ..işler okul ve abin kisacasi hayatin nasil. ..mimarlik zormuya? ??? Yeniliklee yokmukine? ??
  KAINAT ESMA dönecek grev sona erecek. ….bak çok ciddiyim siz yazana kadar sadece kahve yemek yemicem. ..beni seviyosaniz yazarsiniz. ..lütfen. …

Cevapla

Gulum

hayirli aksamlar.evet arnavima beyaz gomlek cok ama cok yakisiyor.

Cevapla

Elif vivim zevk ve tarzlar farkli dir

gercek ten suzin bu kalitesiz yorumlariniz dan sikil dim.. tek amaciniz bir birinizi kotulemek bırakin kim kimi seviyosa sevsin nasil bi insanin parmak izi farkliysa zevkleri ve tarzi da farkli dir senin icin iyi olan benim icin iyi olmak zorunda degil arkey arnav sultan ruda en key….. daha saya micam cok karekter var ….. vivan dsena ❤, borun sobati , avi bunlarin ucude arkadas ve drasti dham ve sanarya irani da cok yakin arkadas ama biz burda yok arkey daha iyi yok arnav yok sultan birakin kim kimi sevi yosa sevsin kim ne yorum yaziyosa yazsin sanki biri gelip bana viv boyle dese ben viv semekten vaz gecicem kim ne diyorsa ben vivi seviyorum sev meye de devam edicem ve benim meslegim den sizene burasi elifin meslegi mi lutfen insanlarin ozel hayatina girmeyelim ben bi hata yapip meslegimi soyledim ama artik meslek konusmanin gereği yok herkes kendine iui baksin

Cevapla

Kadar rk

Gülüm arnav her kesi o evliliye inandrmak istiyor ama Madu yla rkın bir birinden nifret ettyni her kes bilyordu arnavın yüzünden kuşinin ablasnın düyünü iptal edildi arnav kuşyi şirketde her kesin önünde resil etti kuşi ayağı takıldı arnavın kucağna düşdüyünde arnav resil edecem dedi resimleri tveye verdi laknavda kuşyi taşladlar sora bu yüzden kuşyi peşne 3 tane sapık takıldı şiyam kortardı tabi o zamanlar

  Cevapla

  Arnavı çok seven Hülya

  Bak Kadar mısın Kader misin nesin,sakın Arnavımla o Arkeyi bir tutma,hele Arnavımı Rk dan daha kötü göstermeye hiç çalışma,sakın,sakın haaa,
  Rk Maduyu her seferinde her yerde hep rezil etti ona oyun oynadı sonra evden kovdu sonra Sultan dan kıskandığı için onu zorla kaçırdı sonra Madu istemiyorum seni deyince gururuna yediremedi ve gidersen intihar ederim dedi ve bıçakla kendi elini
  kesti manyak ve Maduya zorla seni seviyorum dedirtti,hatırladın mı Rk fanı????Maduyla sevdiği için değil Sultanla evlenmesin Madu Sultana ait değil ona ait olsun diye çünkü Maduyu bi eşya gibi görüyordu,Siz şey diyorsunuz mesela Sultan Madu ile Rk arasına girdi,
  hayır asıl Rk Sultanla Madunun arasına girdi eğer Rk Maduyu kaçırıp tehditle yanında tutmasaydı Madu zaten Sultana abayı yakmıştı her fırsatta Sultanın yanına gidiyordu,
  Daha anlatayım mı Rk fanı?
  Gerçekleri duymak hoşuna gidiyorsa devam edebilirim,
  mesela Racanın Maduya ettiği eziyetler de zevkle anlata bilirim :)))))))))

   Cevapla

   AYGUL**VIVIM**benim

   Arnav hayrani şahsi …
   Gene caresizlilten saçma sapan yorumlar yazacağını …gitte sana sorulan sorulara cvp ver …tuanna senin halini sormuş yanısıra da (bi sultani beğeniyorum dedin başına gelmeyen kalmadi ) dedi …niye cvp vermedin …ee deseydinya …benim yalancilikta baş yoldasim …..onlar bana sultani beğeniyorum dediğim için değil …..y.b. sayfasina gelip hadsizce y.b. ve VIVIAN hakkinda saçma sapan konuştum …sonrada durmadan belami aradim AYGUL beni unutmuştu bende belami versin diye kendimi hatirlattim …ona iftiralar attim yalanlar söyledim gereksiz yorumlar yaptım alti boş ithamlarda bulundum konudan konuya atladim sanki bunlar yetmezmiş gibi EYLLULLE hadsizce konuştum bide üstüne MAHRIYE pişkinlik (yaziklar olsun ) dedim …oyuzden …desenee deseneee …..hadi desene gram cesaretin varsa soyle …… sende cesaretin.(c) si yok …
   Hanfendi sizinle daha coookkkkk ugrasilicak …hiiccc merak etmeyiniz …ne zamani tabikide HAZMETME zamani …..biraz acidir gerceklerde ..ne diyim kolay gelsin …
   Ayyy biliyomusun sana haddini bildiriken gercekleri bir bir ortaya atarken okadar zevkle yapiyorumki ..kahfemi yudumlaya yudumlaya keyifle yapiyorum veee yapicammmmm …..

   Cevapla

   Kader

   Hülüya İsmimle dalga geçme arnav süden çıkmış AK kaşık Madu Rk şikayeci oldu tokat attı Rk da imtikan almak istedi imtikan peşinde koşarken aşk yakalandlar tutklu saplantlı aşkım öyküsi Rk kimseye iyi göstermeye çalışmyorum kuşinin annesi babası öldü tezesiyle eniştesi sahib çıktı kuşi de onlara Anne baba dedi arnavın yüzünden kuşi yine annesis babasıs kaldı bütün ailesi kuşiye yüz çevirdi her kes kuşiye kötü davranyor kimse oyunla konuşmyor yazam dastan olur sen arnavı sevmene bak ama vivinin adnı keçirme Rk kötüde olsa iyi de olsa bizimdir onu çok seyoruz

Cevapla

arnav kushi rudra paro hayrani

Arnav fanlari size birsey sormak istiyorum bu bolumde arnavji kushiye elleriyle puding yedirecek.Arnavin ellrinden puding yemek isteyen kac kisi var bilmek istiyorum?

  Cevapla

  Arnavı çok seven Hülya

  Arnavım pudingi elleriyle bana yedirsin ama sadece bana,asla başkasına yedirmesini istemiyorum
  ;)))))))))

   Cevapla

   AYGUL**VIVIM**benim

   Arnav heralde bi iftiraciya sefkatli davranmaz ..dimi ..

Cevapla

AYCA

ELİFCİM canikom ben sana inandim cunku oyle yazmissin ben sana inandim sana inananlar var birde inanmayanlar ayrica baban doktormus sende doktorluk okumussun uasin daha genc benim abim de doktorluk okuyo sen oyle demissin hipokrat yemini de etmissin zaten ben sana onceki yorumumda da inandigimi yazmistim neyse hastalarina Allah acil sifalar versin isinde basarilar evet iui
TUANA evet hatrini sordum cunku sitede arkadasiz gercekte birbirimizi goremesek te evet iyiyim ders calisiyom iste aralarda yaziyom sonra ders calisiyom evet Avinin gozleri gibi ona biraz benziyo iste:-) Tuana sana bir sorum var sen kacinci sinifsin ve okuddugun bolum.ne universiteden ben Hulyaya cevap yazca bb
HULYA kiz napiyon Aygul ablamla baristiniz mi insallah barisirsiniz o cok iyi sen kac kardessin Tuanaya soru sormustum o soru sanada gecerli yasin kac ve okudugun bol ne
EYLUL benide mumbaiye gotur bende gelcem seninle ama okul bitsin beraber gezelim olur mu ben Vivle sahneye calisirim basroldeyiz ya sende bizi izlersin nasil olurdu acaba Kainatim kizmasin bana sana hayirli yolculuklar
KAİNAT nasilsin kankam okul tatil mi size ders calisiyon degip mi senin ogretmenin olsaydim dersten calismadanda gecirirdim :-)tenefuste yanimdan ayirmazdim seni arkadaslarin kiskanmazdi herhalde saka saka hipokrat yemini varya ama sozlulerine 100 100 verirdim ben ders calisayim artik bay bay

Cevapla

arnav kushi rudra paro hayrani

Hint dizisine bayilan kiz size hayalperest dedim evet cunku sizin kurdugunuz hayalleri ilkokul cocuklari bile yapmaz.bir garip ask ile ilgili yazi yazin kimsenin size mudahale ettigi yok. Ama bu sayfa ARnAV KUsHİ b.g.a icin hazirlandiysa lutfen sizde bunu hazmedin.ve yazdiginiz anlamsiz yazilari buraya tasimayin.51.bolumde Cihan bey sizi uyardi, umarim dikkate alirsiniz

  Cevapla

  Anonim

  arkadaslar yorumalariniz beni güldürüyor allah icin bunlar birer dizi uydurma hepsi oyuncular önlerine ne konursa onu oynar hepsi bu bu oyunlar icin ne birbirinizi kirip döküyorsunuz arnavda rkde uydurma karakterler dünyaya dönün:)

Cevapla

arnav kushi rudra paro hayrani

Bir insan sirilsiklam islakken bile nasil boyle karizmatik olabilir.Allahimmmm sen cok tatlisin Arnavji

  Cevapla

  AYGUL**VIVIM**benim

  Bidakaya bidakka bişey sorcam şunları yazan ..benim KALITELI eleştiri dediğim arkadasimla ayni kişi değil dimi …anlik girdim suanda inanmak istemiyorum …sen değilsin dimi …ben degilim de yoksa 5 gün kendime gelemem ..çok saskinim suan ….

Cevapla

arnav kushi rudra paro hayrani

Arnav fanlari Cihan Bey kufurbaz ve haddi asan rk fanlarini uyari alan yorum yazmis.Cihan bey biz arnav fanlarini duydugunuz icin tesekkur ederim.insallah sizin uyarinizi dikkate alirlar.

  Cevapla

  AYGUL**VIVIM**benim

  Bak gene ….
  Kizim beni deli etmeyin asilsiz yorumlarinizla …(kufurbaz )yorumlar demissin bu zamana kadar 1 ozetten son ozete kadar bitane RK faninin küfür içerikli yorumunu göster ..hadi bekliyorum göster …ve haddini aşan RK fanlarini uarmissiniz …sence sadece bizimi uyardi ????? Bunada cvp …..ve RK fanlari hakaret yorumlari demissin …..sence bunu kim başlattı ???? Sadce RK fanlari öyle konusiyo ???? Yoksa baskalarini fanida hakaretli konusuyo ?????? Bunada cvp ….ve sen bi kusi arnav hayrani olarakdan ..biri cikipta kendi kendine onlara hakaret icerikli ve seni ve başka hayranlari tahrik edici yorum yassalar napardin ?????? Heralde ziyeretine gidip tebrik etmessin …bide bunlarin üstüne alti boş ithamlar yalanlar iftiralar ekle ….bunada cvp …..siz bisey yazinca o gerçek olmuyo …gercekleri ve hakikatlari yazin …..boş konusmayin … hempsine cvp ve beni tatmin edici kanit bekliyorum …yoksada kapa ceneni ….

Cevapla

gamze

Gülüm sana hak veriyorum cnm arnav hiç kimseye benzemez tek bir rolle oynadı maşallah Hindistan ve her yerde bga yayınlandı arnavı öyle sevdiler ama ben daha çok seviyorum onu yerim ya beyaz gömlek beni hasta etti ya bayıldım ne kadar yakışıklı bugün en acıklı bölümü arnav herkese slm benle sataşan kişiler hariç tabi onlar felaket kıskanıyorlar arnav hayranları Ayçacım kavgayı başlatan onlar ben değil kuduz köpekleri çok buluşmayi çok seviyorlar lan anonim korkak kedi ben mi başlatım Mendemur kafa sen önce eski yorumları Oku kim çıkartmış gerçi sen kavgaya hasretsin bağımlılık yapmış gözünde şaşlik var galiba aynaya bak bi ya da doktora görün sende maydanoz gibi her şeye karışansin burası bga uyuz şey burda her şey yazarım yb değil Mendemur kafa yani Ayçacım önce onlar başlattı

  Cevapla

  AYGUL**VIVIM**benim

  Gamze hanim (onlar )yerine kimle muhatapsan tek tek ismini yassaydin ..herkesi zan altinda birakma ..benim b.g.a. lada arnavlada onun fanlariylada hicbi problemim yok şahsen ….kimin varsa isim ver ….böyle olmaz ….

Cevapla

Elif vivim

ayca tamam anladim sen viv fani sin okey cani kom bide ben sana hatta kimse ye dk oldugumu kanitlamak zorunda degilim ve ben 26 yasindayim nasil biyle tez profeser oldugumu merak edip simdi bana yalanci derler soyliyim ben okula tez basladim ondan zaten babam da doktor onun sayesinde doktor oldum ilk olarak istanbulda devlet hastenesinde doktorluga basladim suanda ozel bi hastane de calisiyorum ve ister inanin ister inanmayin ben profeserim dedim evet ben cerahlik okudum ve simdi inanip inanmak size kalmis umrumda degill of gercek ten sikil dim

  Cevapla

  Sultan*ın Tuana*sı

  Elif ilk önce PROFESÖR VE CERRAH yazmayı öğren ondan belki bir gün o mesleğe sahip olursun hahaaaaaa

   Cevapla

   AYGUL**VIVIM**benim

   Sende önce kendine sorulan sorulari cvplamayi öğren …

  Cevapla

  Ceren❤

  Elif vivim sen iyi bir kızsın seni niye çekemiyorlar anlamıyorum, mesleğini bile eleştiriyorlar .

Cevapla

Anonim

ayca tamam anladim sen viv fani sin okey cani kom bide ben sana hatta kimse ye dk oldugumu kanitlamak zorunda degilim ve ben 26 yasindayim nasil biyle tez profeser oldugumu merak edip simdi bana yalanci derler soyliyim ben okula tez basladim ondan zaten babam da doktor onun sayesinde doktor oldum ilk olarak istanbulda devlet hastenesinde doktorluga basladim suanda ozel bi hastane de calisiyorum ve ister inanin ister inanmayin ben profeserim dedim evet ben cerahlik okudum ve simdi inanip inanmak size kalmis umrumda degill of gercek ten sikil dim

Cevapla

hint dizisine bayilan kiz

Arkadaslar eger ben birinin sadece yuzunu guldurmek icin yorum yapiyosam hayalimi anlatiyosam bu yorum yuzunden cok sevdigim bir arkadasim bana kusuyosa ben bu ortamda duramam.Gitmek istiyorum cevremdeki arkadaslarimla olan kuslugumuz bana yeter buradakiler artik bana fazla gelir.Sadece eglenmek ve beni gercekten seven arkadaslarimla konusmak icin girdigim bu sitedede mutlu olamiyosam ben daha fazla duramam. Gercekten su an acayip gitmek istiyorum sirf bir kac iyi arkadasim ve ablam icin burdayim.Bak KAİNAT hayalimde senin adini kullandigim icin mi bunu yapiuorsun?Hayalimde “ya ben gideyim mi?” diye senin bir konusmani yazdigim icin mi?Burdaki amacim sadece yuzunu guldurmekti inan bunun icin darilacagini bilmiyodum.Yoksa “ben su esma yada onlar degilim,kankayiz”dedigim icin mi?Bunlar zaten gercekler biz zaten o yorumu yaptigimda kanka degil miydik?Arkadaslar ben birkac gun girmeyi dusunmuyorum tek nedeni kuslugum degil internetim yok yazililarim var ve bi salak ANONİM hayalperestler bu siteden gitsin mi oyle demis ve burda benden bahsetmis CİHAN YİL abinin karsiligini cok sevdim bu arada.Ha bide MAHRİSKO ben senin vivian hayrani olmadigini unutmustum sen avi fanisin?Sorun yok sende mumbai gezme amaci ile gitmis ol hayalimde.zaten artik oyle bi hayalim yok.AYCA abla cok pardon ben inan senin adini yazicaktim oan aklima gelmedi gercekten seni cok seviyorum.Ben gidiyorum uzunca bir sure burda olmayabilirim olmakta pek istemiyorum lutfen anlayisla karsilayin. hepiniz hoscakalin.

  Cevapla

  MAHRI

  Ayy canim benim yapma..gelelin shimdi oldu..Gitme ESMAAA..KAINATI bilyosun..zaten shakaci kizz..shakaa yapmishtir..sen YB tekrar yayinlanacak 2 fotoya gel..olurmu canikom..bak kirma Mahrishkonu..

  Cevapla

  ...KÂİNAT GÜL SAYER....

  yaa saka dimi ❓
  bak ben o yorumu sana yapmak istemedim.baskasina yapicakken sana yaptim.
  yeminlen bak.bak hatta o yorumda senin adin bile gecmiyo…
  gercekten kalbini kirdiysam affet…ben bak gercekten suan kelimeler bogazima dizildi ya…bak istersen su hayattaki ailemden tek aldigim ve benim icin sonsuz olan seyin uzerine yemin edebilirim…
  seni ne kadar cok sevdigimi bi ben bide ALLAH’bilir bak lutfen…
  BENİM VAHŞİ KEDİM..ben her yorumumda senin geri gelmenden bahsederken sen gidiyormusun ❓
  senin gonlunu nasil alicam biliyormusun …SENİ BİR YERE DAVET EDİCEM.
  hayir ! edemem…
  Sana bisi anlatcam :
  bizim yarin okulumuzda ABLA-KARDEŞ gunu…
  iste bugun mudur geldi bize soyledi falan davetiyede verdi ama bana vermedi bana ne dedi biliyormusun ? bana dediki’KIZIM BOSVER NEDE OLSA SENİN ABLAN YOK BU GUNUN NE ANLAMA GELDİGİNİ ANLAYAMAZSİN ‘dedi ….
  Ben goz yaslarina boguldum siniftan agliya agliya ciktim…
  yarinda okula gitmicem……
  Bak onca tanidigim varken bunu sana soyledim…
  Gercekten eger imkanin olaydi gelirmiydin…
  Ve bi kere VİV benim kimse alamaz onu elimden….
  sana and iciyorumki sen yorum yapana kadar asla ama asla yorum yapmicam….
  lutfen ESMA…
  …………..seni gercekten cok sevoyorum bak KÜBRA ‘yi bile bu kadar cok sevmiyorum…………..
  Ve gercekten sen yorum yapana kadar yeminlen yorum yapmicam….

   Cevapla

   AYGUL**VIVIM**benim

   Yaa ben napsam odamin tavanindan kendimi assam ..yapmayin etmeyin bende insanim ESMAAMM benim o yazan parmaklarim billurm seni kirdim ama istemeden oldu benim tek kardeşim neloursun deme öyle ..suan okadar canim yaniyoki benim yüzümden hem iki kanka küstü hem ben iki cookkkk sevdiklerimden haber alamicam …yapmaa ESMAAMM canim benim …senin ne yazdığını kimseyi ilgilendirmez isterse baskasinin hayalini bile yazar sizeee neeyyyy ??? Bak beni cildirtmayin zaten yastayim KAINAT yapma bana bunu yapma sen varkende seni ozliyom ismimi gecirmedigin her yorumu kiskaniyom ..etme eyleme ….ikinizide yarin görmek istiyom ..bakin grev yaparim hicbisey yemem siz girene kadar sebebim olurunuz ha ….lütfen beni böyle kirmayin …internet minternet anlamam gerekirse birinin telini calin ama beni böyle birakmayin ..kendimi asla affetmicem siz dönene kadar ve konusuz yere kuslugunuzu bitirene kadar ..karaliyim ..bakin benim nekadar innatci olduğumu biliyonuz yaparim …KAINAT o müdüru bogarim …senin gözlerinden akan yaşlara kurbaaannn olurum ben ….biliyomusun sen döndüğünde hani yorum yanlisligi olumustu ben biraz sitem etmiştim ..ha o gün üzüntüden bütün gün yemek yemedim taaki cvbina kadar ….son kararim grev var kendimi affetmek yok…ikinizide coooooooooookkkkkkkkk seviyorum ….

    Cevapla

    hint dizisine bayilan kiz

    Ya abliskom tamam burdayim geldim.kainat hadi sende gel ozur dilerim ah ben varya ben herseyi yanlis anladim.YA ABLİSKO ben seni yerim kahvede icmiyomus da yemek de yemiuomusta ay ay.bunlarin hepsi benim icin mi?biliyon mu okulda ne oldu?:ilaydayla ben konusuyoduk.ilayda dedi ki internette ne yapiyorsun?bende cok sevgili arkadasciklarim ve ablaciklarimla konusuyorum dedim.o da kim onlar dedi.bende senden bahsettim dedim ki”benim yabanci cok sevdigim ablam var ve kiz doktorluk okuyo!!!”. Kizda sasirdi ohaaa falan dedi.siteyi sordu ama soylemedim ben abliskomla havami da atarim tabikisi… Neyse iste.seni kirdiysam ozur dilerim.ve senin hic sucun yok ki niye kendini suclu hissediyosun?ne kadar iyi ablasin ya.seni cok seviyorum canim ablam. Bisi sorcam soyadin ne?nedense hep merak ettim.ha bide”turkmen katliami”ne demek?gecen derste inkilap hocasi bisey anlatirken soyledi soramadim da hocaya.hadi ablam bb az kaldi pazar gunu internetim olcak insallah.hin

   Cevapla

   hint dizisine bayilan kiz

   KAİNAT: Yeminlen mi?Ay kiz ben seni yerimmm.Ben herseyi yanlis anlamisim.ozur dilerim hadi geri don.Ama bidaha sakin oyle bisey yapma hayatim degisti resmen. Gittim Yarene kainat diye seslendim o da kainat kim diyo. Sonra ozel derse ingilizce hocama gittim hoca surpriz yapmis ekler almis.(ekler boyle minnicik tatlis çaklitli acayip guzel tatli)ben yemedim sirf sana olan uzuntumden.Ben sizin yuzunuzu gormememe ragmen acayip seviyorum ve seni gercekten cok seviyorum VE ABLN OLMAYİ KABUL EDİYORUMMM.Yalniz ben o muduru doverim ha.Ayni dert bende de var benimde ablam yok hayatim boyunca hep ablam olsun istemisimdir ondan burdaki herkeze ablam ablam diyorum ya. Bunlari bosver cevabim EVET.Ama cok kalbim kirildi normalde siteye girmicektim son anda girdim iyikide girmisim.eeeee.boyle iste.o nasil bi cumle kiz “ben her yorumunda senin gelmenden bahsederken sen gidiyorsun”bole biseydi.vallahi cok guzel soz guzel sozler defterime yazcam.ha bide sevdigim arkadaslar listesi yaptim sende varsin canim arkadasim.hadi konuscaz ha bu arada artik bizde sizin gibi okula 8de gidip 3de geliyoruz.ogle aralari cok guzel oluyo.hadi bay bay.

  Cevapla

  eylül❤rk

  Ya esma valla sen kainatı yanlış anlsmissin osenin biricik kankin sen ve enise olmadinızda bile sizi soruyordu nolur onu yanlış anlsmışsın burda yazmamazlik yapma biz ve burdaki kızların hatrı varsa yazarsin hele burdaki baxi pacozlar icin yazmamazlik yapma ve biliyorumki kainatla siz barisirsinız hiç kankiler birbirine kusermi ya bide senin üstüne kainat diyer sitede ne yazmış biliyormusun bana küsen biri beni afedene dek yazmicskmış onu afedene dek oda yazmicak oldumu şimdi ikiniz birbirinizi yanlış anladınız umarım sen onu afetini soylersin sen ve kainatı biz çok seviyoruz bunu bilesiniz… Didem canimya benim cevabını okuduysan yine arkasındayım o seni senin onu sevdin gibi sevmemis evet kankim haklısın ya sevdini soyleseydi yada sevmedini niye kizin aklında supe birakiyorki yazık deyilmi kiza o onu nekadar seviyor bide düşen canım oseni onemseseydi zaten senin bırakmazdı nolur soylediklerim canını acıtmasın kendine cok iyi bak…. Bir garip aşk adlı arkadaşikiniz birbirinizi seviyorsunuz ama onun ailesi neden seni ve senin istemedini tanımadan öyle diyorki belki başka birinimi oluna istiyor bilemedimki ama bak ailen çok önemli onlara danis anlat onu sevdini ama sen şimdi ailene anlatsan anlaşılır diyelim olañin ailesini napcaz ah sizin işiniz biraz karışık ama ikinizde birbirinizden vazgecmeyin işallah bi çözüm bulunur ve siz kavusursunuz… aycacım seni goturmezmiyim hindistana ama bak sen nededin siz diximi cekceniz vivimle olur çekin ama ben orda vivimin secicegi olarak ordayim ha sende bizim kankimisin olurmu☺… Elif kiz biz sana insniyoruz doktor hanım tuana galiba seni cekemiyor olabilir sen takılma ona güzel doktorcum aygulumde sonra demek sende doktorsun e iyiymiş sen güzel canını sikma ..mahriskom aygülüm sizler neredesiniz canların kendinize çok iyi bakın…HÜLYA PACOZU ARKEY RAJA RAJA RAJU K RK MUKRMELDI VİVIM MÜKEMEL CANLANDIRDI I PACOZ SENİ ONLARIN ASKLARINDA NEFRET TUTKU AŞK HEPSI VARDI NOLDU KISKANDINMI OSALAK BEYINLI VIVIVIM ADINI AZINA ANMA DEMEDIMI SANA…. kizlarsize tatlı rüyalar iyi geceler byy

Cevapla

Sultan*ın Tuana*sı

Ayca merhaba:)
Teşekkür ederim ben iyim:)
Sen?
Senin gözlerin yeşil mi?
Benim Avimin gözleri gibi mi?:)Sakın o gözlerini kimseye verme:)Mahribana bile:)Hadi bay bay,
Kendine iyi bak,bana galiba ilk defa bir Vivi fanı halimi hatırımı sordu ben de ona cevap verdim,çok naziksin Ayca,teşekkür ederim:):)

Cevapla

eylül❤rk

Tuana ay bide alalh razı olsun diyor ya sizniye ozaman bizim sevdimiz aktöre hakret ediyordunuz offf bıktık sizin yalanlarinizdan sen ve diyer kişilikler vivime durduk yere hakarett ediyorsunuz sen yalncilarin bir numarasının ben s durduk yere hiçbirşey söylemedim sen kendin kendine havalnayirsun yazikya kızlar bu söz vardır bilirmisiniz… İnsanIar ikiye ayrıIır Su kadar aziz oIanIar, su kadar ucuz oIanIar vardır… bu hayata hı bide tuana bizle uraşma bak bu sözünde sana gelsin… Çay senin çeşme benim üstüme düşme benim seninle dalga geçtim sevdiğim başka benim sen git sevdiğini sevmeye bak… neden bos bos konuşuyorsun hulya salagi sanada bi soz sozum var gerizekalı iyi dinle beni bak senin bana ve arkadaşlarıma kulandin o ağır sözlerin dönüp dolaşıp sana KDV olarak geri dönecek sen bunların hesabını yaparken ben sana gülüp geçeceğim hulya maydanoz bak aygulumu sakin kıskanma sende o zeka yok onun gibi malesef doktor olamasın onun adını bile azına anma kız ayça sen ne güzel bu kızsın öyle ve iyi kalpli canım napalim onalr bizle urasiyoralr işleri güçleri kavga entrika ben sizi birakip hic gidermiyim aycacım ay y elifcim sendemi doktorsun ay yeni örendim demek iki doktorumuz oldu e iyiymiş ozaman kız akiant diyer sitedeki hayalimi okudun mu bari çok güzel dimimi hadi ben kaçar dısardayım zaten eve gitimi yine dönerim size byyy

  Cevapla

  Sultan*ın Tuana*sı

  Eylül YALANCI sensin,
  hem suçlusunuz hem güçlü olmaya çalışıyorsunuz
  ama başaramıyorsunuz
  hahaa battıkça batıyorsunuz

   Cevapla

   AYGUL**VIVIM**benim

   Öff ya gene ekspertlik bi yalan dolu yorum ..tuanna yavrum neye dayanarak (hem suclusunuz hemde güçlü olmaya çalışıyorsunuz ama basaramiyosunuz )diyosun ????? Ama ben sana diyorum çünki …ilk buraya gelip satasan sensin VIVIMI kotuleyen sensin ..yalanlarla ve iftiralarla dolu yorumlar yapan sensin ..hem VIVIME hem onun hayranlarina hakaretler yağdıran sensin …beni ve cvp yazdığın kişileri tahrik içerikli yorumlar yazan sensin ..bide üstüne pişkin pişkin admine yorum yazan sensin ..eeee buna ne denir ..hem çukura batmış suçlu hemde cukurdan çıkmamış ama güçlü olmaya çalışan ..denmezmi ????? Diğer sayfadada senin asilsiz yorumlarina cvp yazdim ….aksini soyleyecegin varsa ..buyur ..ama gene yalanli alti boş ithamli cvplar olmasin ..sen kaybedersin ..ama kendi yoluna bakip kimseye satasmadan ..kendini ilgilendiren yorumlar yazarsan …parZalista …..

Cevapla

Gulum

sevgli rk fanlari.size bi kac sey yazicam.dikkatli okuyun kimin fani oldugunuzu gorun…
1.arnav kusi ile zorla evlendi.
2.arkey madu ile zorla evlendi.
3.arnav misafirlerin onunde kusiye sahib cikti.kusi benim karim dedi
4.arkey misafirlerin onunde maduyu asaladi.
5.arnav kusiye dusman oldugu zaman bile kusiye yardim etdi.
6.arkey madunun sevgisini sinavdan gecirdi.
7.arnav hep sevdi onu korudu.
8.arkey kardesini oldurdu.
Bu kadar bence yeterli.
Sonuc
arnav 1
arkey 0

  Cevapla

  Sultan*ın Tuana*sı

  Gulum sana katılıyorum,
  çok ama çok doğru söyledin
  Braaaavoooooo

   Cevapla

   MAHRI

   Vesolaya devushka..kak dela?.ce delayesh?..
   Kizzz gecen sefer unutmushum soylemeyi..Isminin anlami cok guzelmish..
   Haaa bide bi shey sorcam..RAISA zayifmi yoksa biraz kilolu..onu fotalarda kilolu goryodumda..ondan yaani..AVI fanlari olarak sadece ikimizmi.. burdayiz..bashkalar yokmu?..ben bashkalarida merak ediyorum valla..))
   Yaa sende beni iyice cildirt..delirmem kaldi sadece..hu hizz.. ben hich bi videoyu neden izliyemiyorum acaba..telefonumda Iphone..sen hich zor gormede bana en bashtan nerden nereye girerek..onlari izledigini soylesene.. bende izlemek yeni sheyler bilmek istiyorum..sen 24yasindaydin diimi..yoksa22 mi?
   Ayy ben seni sorularimla bash basha birakiim..cvp ver olurmu.
   Ya tozhe tebe celuyu..c krasnim pamadom..
   Paka TUANACHKA..hahayt

    Cevapla

    Sultan*ın Tuana*sı

    Mahriban ya haraşo:)
    Tıy kak,krasivaya devoçka?:)
    Sayende rusçayı baya sökmeye başladım hahaaaaa
    Canım sen Aviyi hiç izleyemiyor musun?Ay kıyamam sana:)Ayyy ben onu izlemeden hiç duramam,Allah koparmasın onunla olan bağlantımı hiç bir zaman,Allah korusun..
    Şimdi şöyle yap google den AVİNESH REKHİ İNSTAGRAM gir sonra oradan FACEBOOKA gir orada videolar ve fotolar var bilgi var,
    AVİBESH REKHİ TÜRKİYE FAN dan diğer fan sayfalarına girebilirsin ve takip edebilirsin bunları bi dene sonra diğer adresleri de sana bildireceğim,
    Tamam mı tatlım?:)
    Hadi şimdi dobrıy sın,seluyu tebya caoo cav

    Cevapla

    Sultan*ın Tuana*sı

    Mahriban Dobrıy den;)
    Sana cevap yazmıştım ama yayınlanmamış,sebebini anlayamadım,Avimin sosyal medya adreslerini tarif etmiştim sana,neyse şimdi zamanım yok ana sonra yine tekrar yazarım;)
    Dosvidaniya;)Çav caoo
    Öçen seluyu tebya krasicaya devocka;)

   Cevapla

   AYGUL**VIVIM**benim

   Tuanna birilerine katılacağını gitte benim sorularima cvp ver ..attığın yalanlarla dolu yorumunun izahini et ….sonra (katil )birilerine ….

    Cevapla

    Sultan*ın Tuana*sı

    Aygül senin o uzuuuun ama içi boş yazdığın yorumlara pek cevap vermemi gerektirecek doğru dürüst birşey göremedim, yazık zahmet edip yazmışsın ama gereksiz şeyler yazmışsın, sadece galiba o maskeli sahtekarlarla ilgili kanıt istemişsin ama ben zaten kanıtı 50.bölüm yorumlarında bildirdim birde beni düşündüren bir şey oldu Vivi fanları onu kınamadılar ama savunmadılar da çünkü aklı olan böyle birini savunmaz,sen neden onu korumaya çalışıyorsun?Sen böyle birini korursan ben de sana,HAYIRDIRR?diye sorarım.SENİNLE Bİ BAĞLANTISI MI VAR?diye sorarım.

     Cevapla

     AYGUL**VIVIM**benim

     Öncelikle tuanna cvp vercek cesaret sende yok o uzuuun dediğin senin yalanlarinin ifsasidir. .korkak. .ve kimden bahsediyodun anlamadim. .kimi korumusum. .sen onca soruma cvp verecegine bide gene sacmaliyosun. .benim sana vercek butuuunnn sorularina cvbim var buyur da kivirmadan direkt sor isimli cisimli. .okeyyy. ..sen kendini düşün senin sorun hazirsa benin cvbim aninda hazir dir. ..hadi şimdi ortaya cikan foyani hazmetme zamani. ..cvp yazmada gorelim çünki sen insan gibi anlayışlı yorumlardan değil ..haddini bildiren yorumlardan anliyosun. .bunuda sen kanitladin. ..hadi gene ne kiviricam diye tur dön bakiyim. …yazik yaa yazik kendini aciklicagina gene bana camur atmaya calisiyo. .buyur coktaaaaann hazırım. ….

     Cevapla

     AYGUL**VIVIM**benim

     Bide sizin yalanlarinizi ortaya cikarmaktan zahmet değil zevk duyarim. ..herzaman. ..

  Cevapla

  maan&geet hayrani

  Marhaba gulum canisi
  1 Arnav kushiyi nasil assagladi sen iyi bilirsin
  2 Rk assaglasada uzsede kirsada telafisini cok guzel yapiyor
  3 Khushi her ne kadar soylese de inanmayip terk edende arnavdi burda rnavi kotulemiyorum seviyorum ama gercekler canisi
  4 Rk madhunun pesinden kostu ona kandini affettirdi
  Ve
  5 Rk madhuyu korumak icin sultani oldurdu arnav da khushini korumak icin ablasini korumak icin shiyami oldurseydi bak neden biz rk seviyoruz artisi ile eksisi ile sonuc
  Rk1
  Arnav1 hak yeme bebisim hoscakal

  Cevapla

  AYGUL**VIVIM**benim

  Gulum hanim bikere arkey değil RK tamam …bide sana neeyyy ..bak ben kimin faniyim ….
  VIVIAN !!!!
  RK !!!!!
  K RK !!!!!!!
  RAJU !!!!!!
  RAJA !!!!!
  2 RAJA !!!!!!
  yani ikincisezonda RAJA YANI başta başka finalde başka ..hepsinide seviyorum …neoldu zorunami gitti ..ve bisey daha VIVIMIN faniyim …b.g.a. izliyorum beğeniyorum …zaten sizin derdiniz ne kimse b.g.a. ka yada arnava bişey demiyoki tasaniz ne anlamadim saygi istosanis kaşinmayin ….

  Cevapla

  VİVİAN DELİSİ

  Gülüm bak sen dizideki arkey den bahsediyorsun . Ayrica sen sadece arkey in kötü yanlarını yazmissin. Ona bakarsan arnavinda bir sürü kötü yani var. Bide şey biz vivian fanlari viviani öyle sevdik . Yani diyeceğim şuki arkey fanlari onu öyle seviyor .
  ALEYNA ❤ VİVİAN

  Cevapla

  Anonim

  Merhaba arnav fanlari arnav mukemmel bir koca hic deilse kusiyi koruyo

Cevapla

MAHRI

Ooo ne guzel valla…aslinda varya ben dizide hich bi zaman iyileri sevmedim…hep kotuleri sevdim..onlar benim dikkatimi chekiyoo..bu gunde zahmet edip shiami arashtirdim…aslinda cok iyi insanmish..ve yapimcilar her kes onun shiam rolunu bukadar itici canlandirmasina shashirmishlar..haa bide adam yakishikli cikti yahu..bi gordum o kadarda kotu degil..ama ben bu dizide kotu ve iyu davranan manaromayii sevyorum..onu da sevyorum ama o kadar degil..
Bu bolume gelirsek akashi hich sevmiyorum..zaten onunkarin ashki ARSHIsiz bi hich…bishey olsa bir birlerini birakip gidecekler..

  Cevapla

  prenses

  Selam mahrish

Cevapla

gulum

ay cok tatlilar ya.kiyamam onlara

  Cevapla

  Didem

  Arkadaslar merhaba sordugum soruya cevap verdiginiz icin hepinize cook tesekkur ederim ama ben ne yapacagomi bilemeiyorum simdi aklimda biraz supheler kaldi o kisi bana asikmi yoksa nefretmi ediyor ya da umrunda bile degilmiyim zaten asla ben acipmam yapmamda yapamamda simdi sizlere sadece iki sorum var birincisi o bana asikmi ikincisi egerki aşiksa onun bana acilmasini nasil saglayabilirim simdiden hepinize tesekkurler

   Cevapla

   AYGUL**VIVIM**benim

   DIDEMCIM seni çok sevdim ve çok masumsun ..eğer sordugun soruyu gerçek cvp istiyosan o kişi seni birak aşık olmayi değer bile vermiyo ..eğer onu tanisaydim seninde arkadaşın olsaydim dayak manyağı yapardim ….dansöz gibi kiviracagina net biseyler yapsaydi ..olumlu yada olumsuz ….neyse kendine iyi bak bybybyyy ….

    Cevapla

    Didem

    Sagol canim benim hakkimda dusuncelerin icin tesekkur ederim ama ben simdi sevineyimmi uzuleyimmi bilemedim dogrusu

    Cevapla

    Emirhan

    Aygül beni tanırsın yani öncedende açılmıştım sana ama o zaman terbiyesizce konuştum senden özür dilerim bak sakın kızma bana yani hemen tepki verme ben sana çok aşığım Didem’e aşk konusunda söylediklerini okuyunca bir kez daha vuruldum sana seni çok seviyorum bak lütfen bana düzgünce yanıt ver kızmadan yanıt ver ama lütfen… Ben sana çok aşığım bir olumlu yanıt versen I LOVE YOU AYGÜL

    Cevapla

    whsudssj

    Buradaki herkese cevap verecegim aygul bi yürü git sen sacmasin aski ne bilirsin kainat gul alakaya maydonoz eylul rk aygulle birsin sende defol didem burasi aşk sayfasi degil aygul en igrenci sensin burada eylul aynur zaten başa bela o da çekti gitti oh kurtulduk aygul senin arkadasligina inanmiyom eylul aynuru zerre sevmiyon once gavga ettiniz sonra arhadas dedin o zaten sacma sende sacmasin avinş fanlari hepten zır deli zaten rk hic yahisihli degil hint dizileri igrenc maduda kuşide hayat kadinlari gibi onlardan farklari yok yani grahterleri yohsa drashti ve sanaya degil aygul iki yuzlusu hepiniz cekip gidin

Popüler Haberler