Bir Garip Aşk 1. Bölüm 21 Kasım Pazartesi Özeti ve Fragmanı

Bir Garip Aşk 1. Bölüm 21 Kasım Pazartesi Özeti ve Fragmanı

bir-garip-ask-resmi

Bir Garip Aşk yeniden Kanal 7 ekranlarında seyirci ile 21 kasımda buluşacak. İlk bölümde Payel Abişek ile evlenmek üzeredir. Ancak Payel’in babası maddi zorluklar yaşamaktadır. Erkek tarafı evlilik için kız tarafından çeyiz bedeli olarak 2000 ruble para karşılığında dükkanın ipotek almak istemektedir. Payel bu duruma çok üzülmektedir. Bütün olanlardan Abişek’in haberi olmadığını düşünerek çeyiz bedelini Abişek’le konuşarak almamasını sağlamak ister. Ancak Abişek’e bir türlü telefon ile ulaşamaz.

bir-garip-ask-21-kasim-payel-resmi

Üvey kardeşi Kuşi eniştesi Abişek’in durumdan haberi olmadığı konusu8nda hem firikirdirler. Bu yüzden bir an önce Abişek’e ulaşmak için Kuşi ipotek kağıtlarını da alarak Eniştesini bulmaya gider. Verilen adreste 51 numaralı odayı ararken yanlışlıkla Arnav Sing Rayzada’nın defilesinde kendini sahnede bulur. Defileye katılanlar şaşkınlık içerisindediler. Çünkü Rayzada’nın yaptığı hiç bir defile de aksilik yaşanmamıştır. Diğer mankenlerin yardımı ile sahneyi turlarken ayağı kayan kuşi kendisini birden Rayzada’nın kucağında bulur.

bir-garip-ask-21-kasim-husi-resmi

Defile bu olayla biter. Yaşananlara çok kızan Rayza’da bunun diğer rakip firmaların bir oyunu olduğunu zannederek Kuşi’yi konuşturmaya çalışır. Ancak hiç bir cevap alamaz. Düğün ise dükkanın ipotek kağıtları olmadığı için erkek tarafına çeyiz bedeli verilemediğinden dolayı iptal olmuştur. Kuşi Rayzada’nın elinden kurtulup düğüne gelse de her şey bitmiştir. Babası ve annesi Kuşi’ye çok kızar. Üvey annesi Küşi’ye evlatlık olduğunu yüzüne vurur.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bir Garip Aşk 1. Bölüm 21 Kasım Pazartesi Özeti ve Fragmanı (15 Yorum)

  1. Bu diziyi çok seviyorum sana ya irani çok seviyorum keşke sana ya irani nin diğer dizilerini de yayınlar kanal 7 lütfen yayinlayin onlarda çok güzel

  2. Rk hayranı burası bir garip aşk sitesi cnm sen git yb sayfasına yaz çok mutluyum birrrrr garippp aşkkkk çıktı bin defa izlesem bikmamm çok güzel arnav SİNGRAYZADA geri döndü hiç bir dizi bir garip aşk kadar güzel olamaz 🙂 kuşi ve arnav♡

    • Sen buraya girmeyin diyemesin rk fanlarina.. Biz sizin diziniz haqqinda kotu seyler soylemiyoruz anladimi… Buraya her kes gire bilir.. Sonucda bu site senin diyil.. Istediyim gibi girerim istediyim gibide yorum yazarim… Ya diziniz haqqinda kotu konusmuyoruz….. Sizin gibi bizde dizmizin yayinlamasini istiyoruz bu kadar…. Ben istediyim zamnda giricem ve yorum yazicam… Hemde rk haqqinda…. Sende sus tamami benim sinirlarimi zolama….

  3. ay zibiler hec olmazź yeni bolumunu izletinde kusi gozelik yarışmasında katildi ve kusi kazandı keski ordan baslatsaydiniz

  4. Oooooo b.g.aşk hayranları hayirli uğurlu olsun …..bizlerede bunun gibi günleri görmek nasip etsin …..bende seviyorum bu diziyi ama VIVIANIM siz nassi olcak bilmiyorum ……biz üzüntüden aglerken sizde bayram ha …..neyse şükür kavusturana diyelim ……..heppinize slmlar …..