Benimsin 8. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları 1 Mayıs Kanal 7

2 yorum
199

Kanal 7 Benimsin 1 Mayıs 8. Bölüm Fragmanı Tanıtım Videosu İzle

beintehaa 8. bölüm fotoğrafları

Benimsin 8. Bölüm 1 Mayıs Özeti Tüyoları Neler Olacak Yaşanacak

Benimsin 8. bölümde 1 mayısta neler olacak yaşanacak özetini siz değerli okuyucularımız için her bölüm olduğu gibi toparladık.

Aaliya Hırsızlıkla Suçlanır

Aaliya Zain ve Annesi Surraiya tarafından insafsızca alış veriş merkezinde hırsızıkla suçlanır keza Aaliya böyle bir şey yapmamıştır.

Surraiya Zain ve Aaliya’yı boşamak için kadı çağırıyor !

Surraiya ve Şaziye yine yerinde durmazlar ve yeni planlar kurarlar Aaliya’nın annesini Shabana’yı arayan Surraiya kızının hırsızlık yaptığını söyler ve Zain’in ayrılmak istediğini belirtir. Gözyaşları içinde kendinden geçen Shabana bu durumu Aaliya’nın babası Gluham’a söylemez. Keza kalbinden rahatsız olan eşinin sağlığından endişe eder.

Aaliya Büyük Resti Çeker !

Zain’in büyük davette kendi ile dalga geçmesi sonucu sinirlenen Aaliya Zain’e ister kabullen ister kabullenme ben senin eşinim ve bu evden asla gitmeyeceğim şeriatın ve dinimin bana verdiği haklar var diyerek büyük resti çeker.

Bu evde ne varsa ben de ortağım sen babanın parasının kölesi olmuşun der ve cesur bir tavır sergiler.

Bakalım 8. bölüm de 1 Mayıs Pazar günü Aaliya ve Zain ayrılacak mı ? Nefret ve İntikam duygularının aşka dönüştüğü bu muhteşem hikayede her hafta en özel tüyolarla sizlerle olacağız. Bizi takip etmeyi unutmayın.

Beninsin 8. Bölüm Fragmanı Videosu İzle 1 Mayıs Pazar

Related Post

READ  Benimsin 24 Temmuz Özeti 8. Bölüm Fragmanı Aliya Sureyya'nın Niyetini Öğrenir
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Benimsin 8. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları 1 Mayıs Kanal 7 (2 Yorum)

  1. ah elnize saglik valahi tiyolarini okurken kendime geliyorumya lutfen artik 9 10 11 12 13 14 bolumlerinide ekleyin lutfen neolur eklemezken ise dizide neler olacagini merakdan partliyorum valahi ne olur yenibolumlerini ekleyin lutfen ama haftasonunu neler olacagini beklemekdense neler olacagi konusunda tuyolarini bilsem daha iy tesekurler lutfen ne olur yeni bolumlerini ekleyin