Menü Aç/Kapat
Benimsin 57. Bölüm Fragmanı 19 Temmuz Salı Özeti Zain Öldü mü? Benimsin(Beintehaa) 13.07.2016
Benimsin 57. Bölüm Fragmanı 19 Temmuz Salı Özeti Zain Öldü mü?

Benimsin 57. Bölüm de Neler Olacak?

Benimsin 57. Bölüm fotofragman (1)Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Benimsin 19 temmuz salı günü 21:50 de 57. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Benimsin’de son 2 bölüm.

Benimsin 57. Bölüm Özeti

Zain’i halası Zarina Zain’ haydutlara ve oğlu Bilal’e kaçırtır ve ölesiye dövdürür. Zarina’nın amacı Zain’in ölmesidir. Bu nedenle oğlu Bilal’e kesin talimat verir Zain ölmelidir.

Rocket ise eve ve Aaliya’nın yanına girmeyi başarmıştır; ancak Zain haydutlardan dayak yedikçe Aaliya kötü hisseder kendini. Aaliya Zain’in çok büyük tehlikede olduğunu hissetmiştir; ancak Zain’in yanında olması ile nefes almıştır.

Zain Haydutlardan dayak yerken birisin “Annem onu öldürün dedi sakın acımayın” dediğini duyar. Zain ölmeden kendisine bu tuzağı hazırlayanların halası Zarina ve kuzeni Bilal olduğunu anlamıştır. Benimsin 19 temmuz fotoğrafları (1)

Zain’i ölesiye döverler son hamle onu öldürmektir; ancak o anda ormana orman muhafaza memurları gelir. Zain o anda fırsattan istifa de kendini denize atar. Bilal ne kadar uğraşsa da Zain’i bulamaz.

Rocket ise artık Aaliya ile yatağa girmeyi ve onunla sıcak bir gece yaşamayı düşlemektedir. Parti bitip herkes odasına çekildiğinde Rocket Aaliya’ya dokunmak ister ancak onunla yatmak ve öpüşmek bir türlü kısmet olmaz.

Zarina’nın tek amacı evrakların imzalanmasıdır; ancak Rocket Aaliya’nın o evrakları imzaladığında ayrılmaları gerekeceğini anlamıştır. Rocket Aaliya’ya bu evrakları imzalatma işini biraz erteletmiştir.

Rocket Aaliya ile öpüşeceği zaman evde ışıklar gider. Bu arada yiğen de ışıkların gitmesinden koBenimsin 19 temmuz fotoğrafları (3)rkarak Aaliya’nın odasına gelir ve onlarla yatmak ister. Rocket ne kadar da Aaliya’ya gece dokunmak istese de aralarına giren yeğen buna izin vermez

Zain sonunda denizden sahile vurur ve onu bulurlar; ancak ölmek üzeredir. Zain’in durumu çok kötürdür. zain’i bulanlar onu Rocket sanar ve annesine haber verir.

Rocket’in ev içinde ki garip hareketleri ise çok dikkat çekicidir; sanki Zain gitmiş başka bir Sain gelmiştir. Kahvaltıda nereye oturacağını bile bilmemektedir.

Benimsin 57. Bölüm FotoFragman

Benimsin 57. Bölüm Fragmanı

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Anonim

Guzellll

Cevapla

Firuze

Hihihi zaina hic bir wey olmasin

Cevapla

Firuze

Superdiiiii

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler