Benimsin 56. Bölüm Fragmanı 18 Temmuz Pazartesi Özeti Rocket Aaliya’ya Aşık Olur

Benimsin 56. Bölüm de neler Yaşanacak?

benimsin oyuncusu RocketKanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Benimsin olanca hızı ile finale doğru koşmaktadır. Benimsin dizisi 59. bölümü ile perşembe akşamı final yapacaktır. Final öncesi Zain ve Aaliya’nın başında Rocket belası vardır. Rocket kimdir? Detaylar için Benimsin dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter analizleri için TIKLAYINIZ

Benimsin 18 temmuz pazartesi günü 21:50 de 56. yeni bölümü ile Kanal 7 ekranlarında sakın kaçırmayın

Benimsin 18 Temmuz Özeti

Nefissa Hamiledir. 7 yıl önce Nefissa’ya hamile olamaycağı söylenmiştir; ancak Nefissa bugün Fahad’dan hamile kalmıştır. Her ne kadar her şeyin güzelgitmesi Nefissa’yı korkutsa da Aaliya onun için dua edecektir. Fahad ve Nefissa’nın durumu herkesi çok sevindirmiştir.  Benimsin 18 temmuz foto

Teyze ve oğlu Rocket’e bir teklifde bulunur. Teyze’nin zain’in ikizi Rocket’e teklifi Zain’in yerine geçmesidir. Teyze Zain’e bu fikir için para önerir; ancak Rocket başlarda bu işe sıcak bakmaz. Rocket sonradan bir kere Aaliya’yı görür ve ona deli gibi tutulur. Zain’in yerine geçmek için şimdir Rocket’in bir sebebi vardır.

Aaliya ve Zain ise çok mutludur. Üst üste gelen güzel haberler ve yaşanan güzel günler Zain ve Aaliya ilişkisine de olumlu yansımıştır. Aaliya’nın kocası Zain’e iki sürprizi vardır. İlk sürprizi beraber bahçeye yeni bir fidan dikmektedir. Bu fidan yaşadıkça aşkları da yaşayacaktır.

Rocket’in önemli bir problemi vardır. Sima olarak her ne kadar Zain ile tıpatıp aynı olsalar da konuşmaları ve yürüyüşleri de farklıdır. Kimsenin Rocket’in Zain olmadığının anlaşılmaması için yürüyüşünden konuşmasına her şeyin aynı olması gerekmektedir. Bunun için Rocket konuşma dersleri alır. Rocket F demeyi bilmemektedir.

Rocket artık Aaliya’nın hasretine dayanamaktadır ve bir an önce Zain’in yerine geçmek istemektedir. Peki Zain’i kim yok edecektir.
Zarina, Roket’i Zain’in yerine geçmesi için gizlice eğiterek ona Zain hakkında her şeyi öğretmektedir. Zain’in Aaliya ile çektirdiği fotoğraflarından birini gören Roket, Aaliya’mın güzelliğinden çok etkilenir ve Zarina ile anlaştığı tarihten daha önce ortaya çıkar. Shazia’dan Suraiyya hanımın gizli kasasının anahtarını alan Zarina tam kasayı açacağı sırada Suraiyya hanım tarafından yakalanır.

Rahman Beyi eşi ve oğlunu da yanına alarak Haydarabad’a geri dönmesi konusunda ikna eden Aaliya artık Zarina için açık bir hedef haline gelmiştir. Nefisa, Fahad ile arasındaki sorunu çözmek için çabalasa da Shazia boş durmaz ve onların arasını açmak için bir plan yapar. Abdullah ailesinin tüm servetini ele geçirmek isteyen Zarina bu iş için Shazia ile bir anlaşma yapar ve kendisine yardımcı olması halinde ona yüklü miktarda para vereceğini söyler.

Benimsin 56. Bölüm Fotoğraf Galerisi ve Fotofragman

Benimsin 18 temmuz Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın