Benimsin 54. Bölüm Fragmanı 14 Temmuz Perşembe Özeti Mutluluk

5 yorum
240

Benimsin 54. Bölüm Olayları

benimsin 54. bölüm foto galeriKanal 7 ekranlarının final haftasına giren ve en çok izlenen dizisi Benimsin’in 54. bölüm özeti ile karşınızdayız. Benimsin dizisi 14 temmuz perşembe günü 53. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Benimsin de bu akşam mutluluğu izleyeceğiz. Zain ve Aaliya ilk defa aylar sonra mutlu pozlar verilecektir. Peki Benimsin dizisinin 14 temmuz akşamı yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar

Kanal 7’de Benimsin Bittikten Sonra Hangi Hint Dizisi Başlayacak? Detalaylar için Tıklayınız

Benimsin 14 Temmuz Perşembe Özeti

Surraiya avukatın ve Aaliya’nın yardımları ile hapisten kurtulur. Aaliya ve Zian mutludur.  Surraiya ise sonunda Aaliya’yı gelen olarak kabul etmiş ve yiğenine bir de düğün nhediyesi, vermilştir.  Surraiya’nın düğün hediyesi ise Nefissaa’yı affetmektir.

. Aaliya ve Zian mutluluğu yakalamışlardır; ancak  Nefissaa’yı babası affetmemiştir. Aaliya  Nefissaa’nın kendine yaptığı tüm kötülüklere rağmen  Nefissaa’yı affetmesi için ona da yalvarır ve sonunda o da  Nefissaa’yı affeder.

Saiza ise asla Nefissaa affetmemiştir ve de affetmeyecektir. Saize ilk fırsatta  Nefissaa evden gönderecek ve herkesi kurtaracaktır.benimsin 14 haziran resimleri

Zain sonunda aileye verdiği sözu tutmaya çalışır ve bir yemek hazırlamak için kolları sıvar; ancak bir Hint yemeği yapmak beklendiği kadar kolay olmayacaktır.

Zain mutfağa girer ancak yemek yapma işini beceremez. Yemeği sonunda Aaliya yapar; Zain ise kendi yapmış gibi gösterir; ancak içindekiler sorulunca apışıp kalır:)

Zain ve Aaliya bir törende bir kahin görürler. Bu kahin zor günlerin geride kaldığını geriye de gelmemesi için 7 gün boyunca bir birlerine yaklaşmamaları gerektiğini söyler.

Benimsin 14 Temmuz Fotoğrafları

Benimsin 14 Temmuz Fragmanı İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Benimsin 54. Bölüm Fragmanı 14 Temmuz Perşembe Özeti Mutluluk (5 Yorum)

  1. benimsin çok güzel bir film ve Aaliya ve Zain çok ama çok yakışıyorlar Zain,nin annesi çok kötü birisi