Benimsin 12 Temmuz Salı Fragmanı 52.Bölüm Surraiya’nın Günahları Ortaya Çıkar

2 yorum
195

Benimsin 12 Temmuz Salı Neler Olacak?

Benimsin 12 Temmuz Salı fotoğrafları (7)Kanal 7 ekranlarında artık finale koşan Benimsin dizisinde çok şok bir olay daha yaşanacak. Evin kötü kadını Surraiya konuşmak ve anlatmak zorunda kalacak. Rehan ise suçsuzluğunu ispat edecek.

Benimsin 12 Temmuz Salı günü 20:45 de 52. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Benimsin’in bu şok bölümünü sakın kaçırmayın

Benimsin Dizisi kaçıncı bölüm ile final yapacak? Detaylar için tıklayınız

Benimsin 12 Temmuz Salı fotoğrafları (5)

Benimsin 52. Bölüm Özeti

Rehan Zain ve Aaliya’nın Bilal’i sen kaçırdın suçlamaları tamamen tersine çevirecek bir hamle yapar ve şahitleri eve getirdi ve Abdullah’ı Surraiya’nın kaçırttığını ispatlar. Zain ve Aaliya ise Rehan hakkında yanıldıklarının farkına varırlar; ancak iş işten geçmiştir Rehan Aaliya’ya bu olayın ardında ilk talağını verir ve boş ol der. Aaliya’nın Rehan’dan ayrılmak için 2 talağı daha vardır.

Zain ise annesinden hesap sorar; ancak Surraiya bunların hepsini Aaliya’dan nefret ettiği için yaptığını anlatır. Surraiya sadece Bilal’i kaçırdığını değil aynı zamanda da Rahman’ı da odaya kendisinin kitlediğini itiraf etmiştir. Aile bunca itirafın ve olayın üstüne çok büyük şok yaşamıştır artık tüm kötülüklerin sahibi belli olmuştur.

Nafeesa her şeyin suçlusunu kendisi olarak görmektedir. Zain ise Nafeesa’dan nefret ettiğini yüzüne söylemiştir. Aaliya her ne kadar Rehan’dan özür dilese de Rehan ona hiç bir zaman dost olamayacaklarını söylerBenimsin 52. bölüm fotoğrafları (2)

Rehan her ne kadar Aaliya’dan hoşlansa da hiç bir zaman bunun aşk olmaıdğını da Aaliya’ya söyler. Rehan asıl amacının öldürülen karısı Ridan’ın katilini bulmak olduğunu söyler. Rida 4 yıl önce bir trafik kazası geçirmiştir ve şoför onu hastaneye götürmediği için ölmüştür. Peki Rida’nın katili kimdir?

Siz değerli okuyularımızı daha fazla merakta bırakmayalım. Rida’nın katili tanıdık biri
Benimsin’de bugün, Rehan Khan hakkındaki gerçekleri öğrenen Aaliya, Rehan Khan’ın tehdidinin ardından evde kalmaya devam eder. Yaptığı açıklamalar ile Suraiyya Hanım’ın maskesini düşürerek ikili oynamaya devam eden Rehan Khan’ın asıl amacı ne?

READ  Benimsin 10 Haziran Cuma Fragmanı 23. Bölüm Neler Olacak Özeti

Aaliya ile evlenmesinin ardından Zain tarafından ihanetle suçlanan Rehan Khan sessizliğini sürdürmeye devam etmektedir. Kendisini kaçıranları şikâyet etmek için karakola giden Bilal burada kötü bir sürprizle karşılaşır ve durumu Zain’e anlatır. Rehan Khan hakkındaki gerçekleri öğrenen Aaliya, ondan boşanmak istediğini söyleyince hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Bilal’in kaçırılması ve Rahman Bey’in düğün günü odasında kilitli kalmasının ardından ablasının olduğunu öğrenen Zarina, ondan hesap sormaya karar verir. Aaliya ile birlikte konağa gelen Rehan’ın Suraiyya Hanım hakkında yapacağı açıklamalar herkesi şaşırtacaktır.

Benimsin 52. Bölüm Fotoğrafları

Benimsin 12 Temmuz Fragmanı

 

Related Post

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 7 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Benimsin 12 Temmuz Salı Fragmanı 52.Bölüm Surraiya’nın Günahları Ortaya Çıkar (2 Yorum)

  1. Tabi ya Rehanin karisi Ridha yi süreyya o kazada carparak oldurdu demek zarina nin ona hatirlatip durdugu kaza o idi ya bu bildigin bir katil ama bu cadi kendim katilim demiyor ama Aaliyaya osman beyin katili diyip duruyor