Beni Bırakma 74. Bölüm Özeti 19 Nisan Perşembe Tüyoları

yorumsuz
289

Beni Bırakma 74. Bölüm Özeti 19 Nisan Perşembe Neler Olacak ?

Emre kamera kayıtlarını izlemek üzereyken  Esin son anda gelir ve ona engel olmak için çablar. Fakat bunda başarılı olamaz ve Emre görüntüleri izler. Emre artık Esin’i ne olursa olsun ceza evine yollamakta kararlıdır. Bu sırada Emre ve Zeynep’in yakınlaşması da devam etmektedir.

Bora yeniden Zeynep ile yakınlaşmak istemektedir. Tarık , Sıla ile gerçek anlamda karı koca olmak istemektedir. Bu sırada Mehmet , Meltem’den Sıla ve Tarık’ın hatıralarının içinde olduğu kutuyu alır ve kafede bir rafa kaldırır. Kutunun içinde ise Tarık ve Sıla’nın boşanma kağıdı bulunmaktadır. Tarık ve Sıla’nın evliliğinin ortaya çıkıp çıkmayacağı ise merak konusudur.

Beni Bırakma 74. Bölüm Tüyoları 19 Nisan Perşembe Özeti

Tarık Sıla’yı bulmak için her yeri arayıp taramaktadır. Sıla’nın öldüğünü zannederk onun en azından cenazesini bulmak istemektedir. Bu sırada Meltem Sıla ortadan kalktığı için memnun olsa da onun Tarık ile evlenmiş olması kafasını karıştırmaktadır. Meltem yeniden umutlanmış ve Tarık ile birlikte olduğu günlerin hayalini kurmaya başlamıştır. Tarık ise Sıla’nın yokluğunda büyük bunalım içindedir ve Sıla’nın ölümünden kendisini sorumlu tutmaktadır.

Emre ve Zeynep’in aşkı ise dolu dizgin devam etmektedir. Esin’in olmayışında güzel günler geçiren Emre ve Zeynep’in artık Cansu derdi kalmamıştır. Cansu  Emre’yi çok sevmiş olsa da Zeynep’in onu daha fazla sevdiğini düşünerek aradan çekilmeye karar vermiştir.

Öte yandan Vedat ve Hülya arasında da güzel gelişmeler yaşanacak. Vedat artık Esin’den kurtulmuştur. Acaba Esin’in uzun seneler önce Hülya’ya yaptıkları ortaya dökülecek midir ? Esin’in iftiraları sonrası hayat kadını durumuna düşen Zeynep yine Esin yüzünden evlatlık büyümüş bir çocuk damgası mı yiyecektir ? Beni Bırakma 74. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmei lütfen unutmayın. İyi seyirler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Nisan 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın