Beni Affet Umut’un Yeni Sevgilisi Kimdir?

1 yorum
276

Beni Affet Umut’un Yeni Sevgilisi Kimdir?

Star Tv ekranlarının en sevilen dizilerinden olan Beni Affet’e yeni bir oyuncu daha dahil olacak. Bilindiği üzere Beni Affet dizisinde Umut karakterini canlandıran Deniz Evin dizide bir süredir yalnızdı. Daha önceki sezonlarda Leyla karakteri dizide Umut’a partnerlik yapıyordu. Leyla karakterini canlandıran Hazal Filiz-Küçükköse diziden ayrılmış yerine yeni bir oyuncu gelmemişti. 2016 2017 yeni sezonunda ise Umut yeniden aşık olacak

Beni Affet dizisine yeni gelen Elif karakteri güzelliği ile ortalığı karıştıracağa benziyor. Esengul Aypek dizimize Umut’un sevgilisi olarak gelecek. Umut’un sevgilisi Elif karakterini ise yeni bir oyuncu canladıracak.

Peki Beni Affet dizisine yeni gelen Esengul Aypek kimdir? Detaylar için Tıklayın

Beni Affet Umut'un Yeni Sevgilisi KimdirrBilindiği üzere Beni Affet dizisinde uzun süredir Sevgi oğlu Umut’u evlendirmeye çalışıyordu. Umut’a kız bakmaya giden Sevgi ve Nazire’nin ise eli boş dönmüştü.

Umut ise artık kendisinin kimseyle olamayacağını kimseye aşık olamayacağını düşünürken; Beni Affet dizisinin 4 nisan 2016 pazartesi günü yayınlanacak 948. bölümünde Umut bir kıza aşık olacak. Avm’de kızı gören umut görür görmez kızdan etkilenecek. Peki Umut Beni Affet’de yeni bir aşk yaşayacak mı?

Beni Affet dizisine yeni gelen Umut’un sevgilisi kim detaylar kısa süre içinde sayfamıza eklenecektir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 2 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet Umut’un Yeni Sevgilisi Kimdir? (1 Yorum)

  1. BENI AFFETI COX GOZEL CEKMISINIZ AFERIN SIZE SIZIN BU KINONUZU COX BEYENIREM BELE KINO HECARDA YOXDU BUNU CEKENE SOZ YOXDU BU KINONU CEKENIN ADI NEDI COX GOZEL ADI OLAR YEQINKI ADINIDA SIZ QOYMUS OLARSIZBIRDE SIZE AFERIN