Beni Affet Güzel Kimdir? Cansın Yılmaz Kimdir? (Murat’ın Sevgilisi)

7 yorum
5.263

Beni Affet’te bu sezon aşk yılı olacak gibi. Dizimize dahil olan Zeynep ile Zeynep ve Ateş aşkı başlamıştı; şimdi de Murat ve Güzel aşkı başlayacak. Şimdi kim bu Güzel diyeceksiniz hemen baştan anlatayım.

Bilindiği üzere geçen sezon Murat Sıla ile zorla evlendirilmişti; her ne kadar zorla bir evlilik olsa da ikilinin evlilikleri iyi giderken Sıla Murat için bir hata yaptı ve Murat’ın arkasında iş çevirdi. Hal böyle olunca Murat Sıla’ya dönmeyeceğini ve affetmeyeceğini söyledi ve o defter kapandı; Sıla köyüne geri döndü. 

Bir önce ki sezonda Murat köyden gelmişti; ama bu sefer köyden geleni beğenmedi; Reyhan ve Murat aşkını izlemiştik 2015’de o aşkta Reyhan’ın ölmesi ile bitti. Senaristler Murat’a kız dayandıramıyor desek yeri. Babası Osman Kozan’a da küs olan Murat’ın yanına Nazire ve Zühre var. Onlar Murat’ın yalnızlıklarına dayanamadı ve Murat’a kız aramaya başladı. Nazire sonunda güzel bir kız buldu. İşte bu sezon Murat ve Güzel aşkı olacak; umarım sezon sonunda bu aşk bitmez de efsane olurlar.

Beni Affet dizisinde Güzel karakterine hayat verecek oyuncuyu tam olarak çıkarmasak da Cansın Yılmaz’a çok benziyor. Sette Güzel karakterinin yüzü hep kapatılıyor; ancak biz sizlere özel bir fotoğraf getirdik. İşte o görüntüler. En yakın zamanda dizimize dahil olacak oyuncunun ismi sayfamızda kesin olarak yer alacak

Cansın Yılmaz Kimdir?

Genç oyuncu Cansın Yılmaz’ın aldığımız bilgilere göre aslen Rize’lidir. Fenerbahçe’ye aşık bir sanatçı olan Cansın yılmaz Gazi Üniversitesi Sanat bölümü mezunudur. Daha önce oyunculuk kariyerini bulamadığımız Cansın Yılmaz tiyatro oyunlarında yer almaktadır.

Related Post

READ  Beni Affet 2017 2018 Sezonunda Yeni Gelen Oyuncular
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet Güzel Kimdir? Cansın Yılmaz Kimdir? (Murat’ın Sevgilisi) (7 Yorum)

  1. cansın yılmaz la ewlendirin kader ferideyi hamile bırakın yigidin sevginin yanında bayılsın hastanede ögrensinler birde sevgini ewinin dış yüzü boyansın irenç bir renk