Menü Aç/Kapat
Beni Affet 963 964 965 966 967 Bölüm Özeti 25 26 27 28 29 Nisan Beni Affet 20.04.2016
Beni Affet 963 964 965 966 967 Bölüm Özeti 25 26 27 28 29 Nisan

Beni Affet 963 964 965 966 967 Bölüm Özeti 25 26 27 28 29 Nisan

Star Tv’nin sevilen dizisi Beni Affet’te yeni bir hafta daha başlıyor. Beni Affet’de yeni hafta yeni olaylara gebe.

Beni Affet dizisinin 963 Bölüm 964 Bölüm 965 Bölüm  966 Bölüm 967 Bölüm tüyoları ile  Beni Affet dizisinin 963 Bölüm 964 Bölüm 965 Bölüm  966 Bölüm 967 Bölüm özetini sayfamızda bulabileceksiniz.

İnci’yi öldüren Demir’in çırpınışlarını fark eden Kemal’in tek bir derdi vardır, o da KATİL Demir’i yakalamak ve Bahar’ı bu “evlilik” cenderesinden kurtarmaktır. Demir’in kaçmaya çalışması, cinayet silahının kaybolmuş olmasının peşinden gider Kemal. Gölde bulunan silahın arkasında Kemal’in durmaya niyeti yoktur. Yeri göğü bir eden Kemal, bir görgü tanığına ulaşır, İnci’nin öldürüldüğü anda orada olan, olanları gören bir “tanığa..”

Kemal’in pençelerini sırtında hisseden Demir kaçmak için her türlü yolu denese de, geçmişin de artık mercek altındadır. İnci’nin izinden giden Kemal’in karşısında yıllar önce ölen karısının da izleri vardır. Demir’in çemberi daralmakta, Bahar’la Kemal’in mutluluğu yaklaşmaktadır..

Öte yandan Cüneyt Solmaz’a ve Hasret’e karşı tavrını net olarak koyar. Feride’ye gitmek, onun canını sıkmak yoktur! Buna toleransı kalmamıştır Cüneyt’in ama sadece o mu? Sedat’ın da durmaya niyeti yoktur. Güneş’in bir an ortadan kaybolmasının sonrasında Cüneyt Sedat’la karşı karşıya gelir. Feride’ye “olan” bu aşk meşk meselelerinden gergin olan Cüneyt, Sedat’la her fırsatta yüzleşmekten kaçınmazken ailenin ortasına başka bir bomba daha düşer.

Murat “Reyhan’ın” burada neden olduğunu öğrenmesiyle bütün dengeler bir anda bozulur. Murat’ın arkasından Zühre’nin neler olduğunu anlaması, Osman’la Ferman’ı karşısına almasına, yaptıklarından dolayı öfkelenmesine neden olacaktır. Osman’ınsa tek bir derdi vardır, Yıldız’ın bu “olan bitenleri” öğrenmemesidir. Ama o da çok saklanacak gibi değildir, Yıldız olan bitenlerden kuşkulanmaya başlar.

“Solmaz” diye sayıklamaya başladığında Eylül, artık “Hasret’in ve Solmaz’ın” geceleri daha korku dolu geçmeye başlayacaktır. Çiçek’in Eylül’e bakmak için eve girmesi, sonrasında da Eylül’ün iyileşmeye başladığını fark etmesi, bütün dengeleri bozacak bir sürecin de temelini atar. “Solmazzz” diye fısıldarken Eylül, artık kötülerin de “köşeye” sıkışma, cezalarını ödeme zamanı gelmeye başlamıştır çünkü geçmişten gelen biri ve anlattıkları büyük sırların da kapısını aralayacaktır. Aziz’in yangında ölen kızı Deniz’in Amerika’dan gelen arkadaşını söyledikleri ailenin yangın günüyle ilgili bazı bilgileri de ortaya çıkartır.

Kader’in Mahir’in yemeklerine ve içeceklerine kattığı vitamin, Neriman’ın dikkatini çekmesiyle bir anda ortalığı alev yerine çevirir. Bu gerçeğin ortaya çıkması bir anda bütün okları Mahir’e çevirir. Mahir’in de doktora gitmesi konusunda baskı yapan Kader’in karşısında tabi ki Neriman vardır.

Beni Affet 963Beni Affet  963- 967. Bölüm Özeti

Kemal ve Bahar’ın Demir’e karşı tek kozları bulunmaktadır; o da Demir’in İnci’yi öldürdüğü silahtır. Demir ise planını tıkır tıkır işletmekte ve Kemal’i adım adım hapse yollama yolunda ilerlemektedir. Kemal ise Demir’in silahını aramaktadır; ancak beklediği şeyi bulmak o kadar kolay olmayacaktır.

Demir’in serbest kalması ile Kemal daha da sıkışmaktadır; çünkü Demir çektiği video ile Kemal’in başını yakacaktır. Kemal’in artık kurtulma şansı yok derken beklenmedik bir olay olur ve Tekin gerçekleri açıklar.

Eylül ise artık kendini hiç güvende hissetmemektedir; Eylül’ün sessiz göz yaşları gelen fırtınanın sessizliğidir. Solmaz’ın insafına kalan Eylül için artık Solmaz’ın harekete geçme vakti gelmiştir. Solmaz Aziz’in de kendine güvenmesi ile artık bu sorunu kökten halletme derdindedir. Eylül’ü Solmaz’ın elinden alan ise kardeşi Feride olacaktır.Beni Affet 25 nisan

Beni Affet dizisinin 25 Nisan 26 Nisan 27  Nisan 28 Nisan 29 Nisan özeti ile Beni Affet dizisinin 25 Nisan 26 Nisan 27  Nisan 28 Nisan 29 Nisan tüyolarını da bu sayfalarda bulabileceksiniz

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler