Beni Affet 962. bölümde neler olacak 22 nisan Sevgi Elif’i Araştırır

3 yorum
45

Beni Affet 962. bölümde neler olacak 22 nisan Sevgi Elif’i Araştırır

Beni Affet dizisi yeni bölümü ile 22 nisan akşamı 17:30 da yeni bölümü ile Star Tv ekranlarında olacak. Beni Affet 22 nisan da haftanın son bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Peki Beni Affet  962. bölümde neler yaşanacak

Beni Affet 962. bölüm Özeti

İnci’nin kimin tarafından öldürüldüğü çözmeye çalışan Bahar, sonunda gizem perdesini aralar. Demir’in katil olduğuna başından beri inanan Kemal ise onun hapse gireceği günü sabırsızlıkla beklemektedir. Kendi problemleri nedeniyle Umut ve ailesini rahatsız etmek istemeyen Elif sessizce evden ayrılır.

Görünürde Hasret’in hatası nedeniyle Aziz’e özür dilemeye giden Solmaz’ın aklındaki asıl düşünce, Eylül’ün iyileşmesine engel olabilmektir. Sedat’ın kendisine aşık olmasından rahatsız olan Feride, yaptıkları evlilik anlaşmanın şartlarının bozulacağından endişelenir. Çıkarları uğruna her pisliği yapabilen Erol, bu sefer de Ünal’a Murat’la ilgili bir iftira atar.

Beni Affet 962. bölüm fotoğrafları

Beni Affet’de Gelecek Hafta

Beni Affet dizisinde Umut ve Elif aşkı tüm kötülüklerin içinde bahar gibi gelecek izleyiciye. Sevgi ve Şahin her ne kadar Elif’i çok sevmişse de bu ilişkinin nasıl başladığını ve Elif’in gerçekte kim olduğunu araştırmaya başlayacaktır. Elif ise ilk defa yıllarca aradığı sevgiyi Umut’un ve ailesinin yanında bulmuştur.

Demir’in polisin elinden kurtulması ile Kemal topun ağzına girer.  Kemal ve Bahar her ne kadar Demir’in tutuklanması ile rahat bir nefes alsa da İnci’nin ölmeden önce hazırladığı video ile şok olurlar. İnci’nin ölmüş olması ise Kemal’in en büyük şanssızlığıdır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 962. bölümde neler olacak 22 nisan Sevgi Elif’i Araştırır (3 Yorum)