Beni Affet 961. bölüm Özeti 21 Nisanda Neler Olacak Demir Kurtulur

1 yorum
115

Beni Affet 961. bölüm Özeti 21 Nisanda Neler Olacak

Beni Affet dizisinde yeni bölüm tüyoları bugün biraz geç geldi; ancak Beni Affet 961. bölümde izleyicinin kafasında ki sorular cevap buluyor. Beni Affet dizisi 21 nisan perşembe günü 17:00 da 961. bölümü ile Star Tv ekranlarında olacak. Beni Affet 961. bölümde İnci son anlarında günahları ile yüzleşir.

Beni Affet 961. bölümde neler olacak

İnci’nin öldürülmesiyle ilgili olarak gözaltına alınan Demir, Şahin’e karşı kendini aklama derdindedir. Demir’in kullandığı suç aletini bulmaya çalışan Bahar ve Kemal acaba başarılı olabilecek midir? Elif’e karşı olan hisleri giderek artan Umut’un peşine düşen adamlar, Elif’in talihsiz bir şekilde dahil olduğu para meselesinin hesabını sormak için takiptedir.Beni Affet 21 nisan fotoğrafları

Solmaz’ın Aziz’in evine gelmesine şiddetle karşı çıkan Feride’ye rağmen, Aziz’in Solmaz’ı koruyan tavırları Feride’yi yaralarken, konuşamayan Eylül ise sessiz gözyaşlarına boğulur. Reyhan’ın kendisinden vazgeçtiğini Murat’a anlatmak isteyen Osman Kozan’ın, ikisinin beraber bir gece geçirdiklerini öğrendiğindeki tavrı ne olur?

Beni Affet’de Bu Hafta Neler Olacak


Demir polis tarafından kıskıvrak yakalanmaktadır; ancak polisin elinde Demir’i hapise gönderebilecek kadar net deliller yoktur. Bu durumu bilen Demir önce afallasa da sonradan savunmaya geçmeyi bilir. İnci ise Tekin’in insafına gelmiştir; ancak Tekin İnci’nin yaşamasını istemektedir. Demir’in tutuklanması TEkin’in de içine kaygı salmıştır.

Demir’in elinde ki en önemli delil ise İnci’den ilaçla aldığı ses kaydıdır. Demir bu ses kaydıyla kendisini kurtarırken Kemal’i ateşe atar.

Eylül ise hızla iyileşme belirtileri göstermektedir; İnci’nin iyileşmesi ise Solmaz ve Hasret’i yeni arayışlara sokar. Solmaz’ın Aziz’in evine girmesi Eylül için büyük tehlike arz etmektedir.

Cüneyt ise sonunda Feride’yi bu ızdıraptan kurtarmanın tüm gerçekliği ortaya çıkarmaktan geçtiğini fark etmiştir.

Related Post

READ  Beni Affet 21 nisan Özeti Beni Affet 1167. Bölümde Neler Olacak?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 961. bölüm Özeti 21 Nisanda Neler Olacak Demir Kurtulur (1 Yorum)

  1. Bence inci ölmedi tekin inciyi gömmedi sakladı çünkü inci demirden intikamını alacak demiri vuracak baharın üstüne kalacak bahar hapse girecek çünkü internetten okumuştum beni affette neler olacak diye yazın çıkar.