Menü Aç/Kapat
Beni Affet 958, 959, 960, 961 962. bölüm Özeti 18 19 20 21 22 nisan tüyoları Beni Affet 15.04.2016
Beni Affet 958, 959, 960, 961 962. bölüm Özeti 18 19 20 21 22 nisan tüyoları

Beni Affet 958, 959, 960, 961 962. Bölüm Özeti 18 19 20 21 22 nisan tüyoları

Star Tv ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet’te yeni bir hafta daha başlıyor. Beni Affet de yeni hafta büyük sıkıntılara gebe olacak. Bakalım Beni Affet’de bir hafta nasıl geçecek. İşte Beni Affet 958, 959, 960, 961 962. bölüm tüyoları

Beni Affet demir öldü

İnci’yi Demir vurmuştur. İnci ağır yaralıdır. İnci Tekin’in insafına kalmıştır, ancak İnci için yolun sonu gelmiştir. İncinin geçmişte yaptığı tüm kötülükler gözü ününe gelmiştir ve yaptıklarının bedelini ödeyerek can verecektir.

Nimet ve Hasret’in kurdukları plan tutmuş Aziz Kozanlara ve olanlara çok kızarak kızı Eylül’ü almış evine götürmüştür Nimet ve Hasret’in kurdukları planı öğrenen Feride deliye dönmüştür, Feride Hasret’i yakaladığında öfkesi ile hareket edecektir. Cüneyt’in de durumu Feride’den farklı değildir, Hasret’le göz göze geldiklerinde, yaptıklarını öğrendiğinde işin rengi ilk defa değişmiştir, “Seni boşarım” dediğinde Hasret’in kalbine bir hançer saplar Cüneyt, artık boğazına kadar gelmiştir.

Aziz Eylül’ü  yanına almıştır; ama Eylül’e bakacak kimse yoktur. Levent’in İstanbul’a gitmesi yüzünden, bakıcı sıkıntısı çeken Aziz’in yanına Solmaz gider. Bir anda Solmaz’ın Aziz’e gitmesi bütün dengeleri değiştirecek bir hamleye dönüşür, Kozan’lara bu bomba düşer.

Nimet’in arkasından oyun çevirmesinden ötürü sinirleri bozulan Feride, Sedat’ın karşısına çıkar ve olan biteni anlatır. Hasret’le halasının yaptığı iş birliğini ve Eylül’ün babasıyla gitmesini, tek isteği vardır, hemen “Nimet’in” evden çekip gitmesi, bu “evcilik” oyunun bitmesidir. Öte yandan Cüneyt bir çıkış aramaktadır ve çıkışı, “Gerçek” Zehra’yı ortaya çıkartıp, Feride’yi bu cendereden çıkartabileceğini düşünür. Bunu için harekete geçer.

Elif’in başına iş açan arkadaşı, onun yurttan kovulmasına sebep olur, bir anda sokakta kalan Elif’in elinden Umut tutar ve Elif’i evine getirir. Bir anda Elif’le karşılaşan ev halkının vereceği sıcak tepki, yüzleri güldürürken, Sevgi’nin de “neler oluyor lan” diyerek olayı araştırmasına vesile olacaktır.

Reyhan ve Murat cephesindeyse, Murat’ın bulunmasından sonra, Osman Kozan Reyhan’ın karşısına çıkar ve ona resti çeker. Paraysa para verecektir ama ondan istediği def olup gitmesidir, Yıldız’ın bebeğine bir şey olursa, bunun bedelini herkese ödeteceği tehdidini de Reyhan’ın yüzüne savurur.

İnci’nin ağzından çıkanlar karşısında şok olan Kemal bunların gerçek olduğuna inanamamaktadır. İnci’nin ölümünden sorumlu tutulan Kemal büyük bir bela ile karşı karşıyadır. Geçen sezon Bahar’ı hapiste izlemiştik; bu sezon ise Kemal tam Bahar’a kavuşacam derken kendisini büyük bir iftira ile karşı karşıya kalmıştır.

İnci’nin ses kaydı ve kayıp olması tüm dikkatleri Kemal üzerine çekmiştir; çünkü Bahar Kemal’i bıçaklamış ve yakalanamamıştır. Polis Kemal’in kendi intikamını aldığını düşünmektedir. Kemal başına gelenlerin sorumlusunun Demir olduğundan emindir. Beni Affet 14 nisan fotoğrafları inci ölecek mi

Beni Affet dizisi yeni haftasında Ünal belası ile uğraşacaktır. Osman Kozan oğlu Murat için canını ortaya koyacaktır. Reyyan’ı kaçırmaya çalışan Murat’ın karşısına kara bela Ünal çıkar. Ünal ile konuşmaya çalışan Osman Kozan büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalır.

İnci
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

xalik

yetti artiq dizi final yapsin lutfen

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler