Beni Affet 956. bölüm özeti 14 Nisan İnci Ölecek mi?

yorumsuz
113

Beni Affet 956. bölüm özeti 14 Nisan İnci Ölecek mi?

Star Tv ekranlarının başarılı günlük dizisi Beni Affet 956. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Beni Affet dizisinde 14 nisanda İnci’nin son anlarına mı şahit olacağız?

Beni Affet dizisi 956. bölümü ile 14 nisan perşembe akşamı 17:30 da Star Tv ekranlarında olacak.

Beni Affet 956. bölümde neler yaşBeni Affet 14 nisan fotoğrafları inci ölecek mianacak?

Beni Affet dizisinin 14 nisan da ekranlara gelecek yeni bölümünde Demir ve Tekin yaptıkları planla İnci’den kurtulma amacındadır. İnci ise son yardım çığlığını Kemal’e yapmıştır; ancak Kemal artık ona güvenmemektedir. Kemal’in güvenini bunca zaman kötüye harcayan İnci tam ihtiyacı olduğu zamanda Kemal’den yardım alamaz. Demir ise tek çıkar yolun artık İnci’nin konuşamaz hala gelmesi olduğunu görmüştür. Peki Demir İnci’yi öldürmeyi başarabilecek mi?

Kemal ise Demir’in İnci’yi öldüreceğinin farkındadır; her ne kadar İnci’yi sevmese de gerçekleri ortaya çıkarabilmek için İnci’yi kurtaracaktır. Eğer İnci Demir’in yaptıklarını polise anlatırsa Kemal için büyük bir iyilik yapacaktır. İnci’nin Kemal’den son isteği ise yaşamaktır.Beni Affet 956. bölüm fotoğrafları

Feride ve Cüneyt arasında ipler gerilir. Son olarak Aziz ile tartışma yaşayan Cüneyt Aziz’inde Feride ve Kemal’in arasını yapmaya çalışması ile deliye döner.

Kader ise sakin geçen bir haftanın ardından Neriman’ın ne kadar tehlikeli olabileceğini görmüştür. Neriman’a karşı önlemlerini almaya çalışan Kader bir yandan da Mahir ile ilgilenmek ve Neriman’ın aralarına girmesine engel olmak zorundadır.

Related Post

READ  Beni Affet 1162. bölüm özeti Beni Affet 14 nisanda neler olacak
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın