Menü Aç/Kapat
Beni Affet 946. Bölüm Özeti İnci Yakalanacak mı 31 Mart Tüyoları Beni Affet 30.03.2016
Beni Affet 946. Bölüm Özeti İnci Yakalanacak mı 31 Mart Tüyoları

Beni Affet 946. Bölüm Özeti İnci Yakalanır 31 Mart Tüyoları

Star Tv ekranlarında hafta içi her gün şahane kadrosu ile izleyici ile buluşan Beni Affet dizisi Perşembe akşamı 946. bölümü ile izleyicisi ile buluşacak. Beni Affet dizisi 946. bölümde Demir’in Kemal’e kurduğu tezgah başarılı olamaz. Kemal’in doktorları vicdana gelir ve Kemal’i sevdiklerine bağışlar.

Beni Affet Güneş’i kaçıran ve Hasret’in eski sevgilisi Volkan Kimdir? Detaylar için Tıklayınız

Beni Affet 946. Bölüm Tüyoları

Beni Affet 31 mart fotoğraflarıBeni Affet 31 mart tüyolarında Güneş’in çok saçma bir sebepten kaybolması Feride’yi çok kızdırır. Gerçekleri doğru dürüst anlatmayan Hasret Murat ve Sedat’ın işini daha da zorlaştırır. Sedat yine iş başındadır. Güneş’i bulmak ve Feride’nin gözüne girmek için deli gibi aramaktadır. Volkan ise Güneş’in kendi çocuğu olduğunu düşünmektedir. Volkan ya Hasretin kendini aldattığını düşünmektedir; yada Hasret’in kendinden hamile kaldığını ve kendisine söylemediğini düşünmektedir. Hasret’in söylediği bir yalan hiç suçu olmayan Güneş’in başına iş açmıştır.

Beni Affet Umut’a İstenmeye Gidilen Kız Kimdir? Sevgi Umut’a kimi isteyecek detaylar için TIKLAYINIZ

Beni Affet 946. Bölüm fotoğrafları

Kemal ise sağ sağlim ameliyattan çıkarak bir kere daha haya ne kadar bağlı olduğunu göstermiştir. Bahar Kemal hasta iken onlara beraber olacaklarına ve hiç ayrılmayacaklarına dair sözler vermiştir. İşte Kemal’i hayata bağlayan Bahar’ı ile yaşayacakları bu güzel günlerin hayali olmuştur.

İnci ise Kemal’in ölüğünü ve katil olduğunu düşünmektedir. Demir’in gazına gelen İnci Kemal’ini her yerde aramış; ancak bulamamıştır. İnci’yi arayan polisler onu kaldığı otelde kıskıvrak yakalar. Ancak İnci Kıvrak zekası ve şeytanlığı ile polisin elinden kurtarır. Şimdi ise Demir’i zor günler beklemektedir. İnci Demir’i olanları Bahar’a anlatmakla suçlar.

Beni Affet 946. Bölüm izle

Beni Affet 945. bölüm İzle
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Popüler Haberler