Beni Affet 945. Bölüm Özeti Güneş’in Başı Dertte 30 Mart Tüyoları

Beni Affet 945. Bölüm Özeti Güneş’in Başı Dertte 30 Mart Tüyoları

Star Tv ekranlarının gündüz kuşağı dizisi Beni Affet yeni bölümleri ile izleyicisi ile buluşmaya devam edecek. Beni Affet 30 mart çarşamba 17:30 da 945. bölüm ile izleyicisi karşısına çıkacak.

Beni Affet 30 Mart hasretBeni Affet dizisi ne zaman sezon finali yapacak? Beni Affet dizisinde bu çarşamba şok gelişmeler yaşanacak. Hasret’in beceriksizliği Feride ve Cünyt’in kızı Güneş’in başına dert açar. Hasret’in eski sevgilisi Volkan Güneş’i kaçırır. Neyse ki çok korkulacak bir şey yoktur; ancak Güneş’in hastalığı ile bu olay birleşince Feride’nin sinirleri çok bozulur.

Beni Affet dizisi bu sezon final mi yapacak yoksa sezon finali yapıp devam mı edecek? Detaylar için TIKLA

Beni Affet dizisi 2016 sezonu oyuncu kadrosu için Tıklayınız Tüm Oyuncular

Beni Affet 945. Bölüm de Neler Olacak

Beni Affet dizisinin 30 mart akşamı yayınlanacak 945. bölümünde Kemal artık yavaş yavaş hayata dönmektedir; tüm aile sevdikleri başındadır; ancak Kemal’i öldürmeye çalışan Demir’de bir boş zaman kollamaktadır. Kemal’in doktoru Demir’in öğrencisidir ve Kemal’in doktorunun başı daha önce yaptığı bir ameliyattan dolayı derttedir. Demir ise öğrencisinin bu durumunu bilmektedir. Demir öğrencisi doktordan para karşılığı Kemal’i ameliyatta öldürmesini ister.

beni affet 945. bölümBahar ise bir an olsun sevdiği adam Kemal’in başından ayrılmamaktadır. Demir ise İnci’nin kendi silahı ile Kemal’i vurduğunu kabul etmektedir; ancak kendisinin olaylarla alakası olmadığı; sadece İnci’nin kendi silahını çaldığını söylemiştir.

Doktor sonunda Kemal’i ameliyata alır; Kemal için yolun sonuna mı gelinmiştir?

Doktor Ferit ameliyata Kemal’i öldürmeye değil yaşatmaya çalışacaktır. Mermi Kemal’in kalbine çok yakındır; ancak doktorlar ameliyatta bu kurşunu çıkaracaktır. Doktor Demir ise Kemal’in ameliyattan çıkmasına çok şaşırmıştır.

Feride ise Kozanlarda kalmaya devam etmektedir. Levent  ise son hız Eylül’ü iyileştirmeye başlamıştır. Eylül yavaş yavaş Osman Kozan’ın anlattığı mors alfabesi ile başına geleni anlatmaya başlamıştır. Feride kendisine çarpan arabanın renginin gri olduğunu söylemiştirBeni Affet 30 Mart Tüyoları

Güneş’i evde bulamayan Feride çıldırır. Hasret’in yediği halt yüzünden, Güneş’in başı büyük beladadır; ancak bu sefer artık Feride’nin gözü iyiden iyiye kararır ve kızını almak için Hasret ve Cünyet’e karşı büyük bir savaşı başlatır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 945. Bölüm Özeti Güneş’in Başı Dertte 30 Mart Tüyoları (1 Yorum)

  1. Yeter artik su hasret solmaz ve demir uclusunu oyundan cikarin dizide okadar kotu insanlar oldu yine film guzeldi ama bu ucu girdiginden beri film cok kottu oldu. Ha birde neriman ciksinlar artik su diziden lutfen