Beni Affet 942. Bölüm Özeti Neriman’ın Yalanları Ortaya Çıkar 25 Mart

Beni Affet 942. Bölüm Özeti Neriman’ın Yalanları Ortaya Çıkar 25 Mart

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. 25 mart akşamı Beni Affet dizisi 942. bölümü ile Star Tv ekranlarında olacak.

Beni Affet dizisi 942. bölümde Neler Olacak

Beni Affet 25 Mart neler yaşanacak

İnci’nin silahı istemeden patlar ve Kemal yaralanır. Kemal İnci’yi sakinleştirmeye çalışsa da nafiledir. Peki Kemal yaşayacak mıdır?

Kemal çok kan kaybetmiştir. Acil hastaneye kaldırılan Kemal için artık çok geç kalınmıştır. Hastane de Kemal için ölüm kalım savaşı başlamıştır. Kozan ailesi perişandır. Cüneyt ise İstanbul’dan Levent’i bulamadan geri döner.

İnci kızının ölmesinin ardından bir suçlu arar. İnci aslında Kemal’i sevmektedir; onca çok aşıktır; ancak Kemal başkasını sevmektedir. İnci de benim değilsen başkasının da olamazsın diyerek Kemal’i elindeki silahla vurur.

Beni Affet 939. Bölüm özeti

Beni Affet dizisinin 942. bölümünde İnci kızının ölmesinin ardından bir suçlu arar. İnci önce gider Demir’e gider; ancak tabiri caizse İnci yaralı kaplanı kızın Kemal’in yüzünden öldü diye Kemal’in üstüne salar. İnci aslında Kemal’i sevmektedir; onca çok aşıktır; ancak Kemal başkasını sevmektedir. İnci de benim değilsen başkasının da olamazsın diyerek Kemal’i elindeki silahla vurur.

Beni Affet 942. bölümde Kemal yaşayacak mı? İnci Kemal’i öldürecek mi? Detaylar sayfamızda

İnci’nin silahı istemeden patlar ve Kemal yaralanır. Kemal İnci’yi sakinleştirmeye çalışsa da nafiledir. Peki Kemal yaşayacak mıdır?

Ever arkadaşlar Kemal’e ulaşamayan Bahar İnci’nin Kemal’e zarar verebileceği düşünür ve Kemal’in peşine düşer. İnci ise Kemal’i vurup kaçmıştır. Kemal ise canı ile uğraşmaktadır. Ağır yaralanan Kemal’i sonunca Bahar bulur ve hastaneye kaldırır. Beni Affet 942. Bölüm de neler olacak

Beni Affet Dizisi 941. Bölüm Özeti

İnci kızının katilinin Demir olduğunu Kemal’den öğrenir ve Demir’in boğazına bıçağı dayar. Demir ise bu krizi fırsata çevirmeyi başarır ve İnci’ye Ada bebeğin Kemal’in yüzünden öldüğünü anlatır. İntikam yeminleri eden İnci ise Demir’e inanır. Eline silahı alan, gözünü kin bürümüş İnci Kemal’i bulur. Kemal ise İnci’nin acısı olduğunu düşünerek İnci’yi dikkate almaz. Kemal’in yanında olan Bahar ise bu duruma tepkisiz kalamayacaktır.

Neriman’ın hırsılık yaptığının farkına varan Kader, gözlerine inanmakta güçlük çeker.  Eylül’ün tedavisi için Levent’le görüşmek üzere İstanbul’a gitmek için yola çıkan Feride ve Cüneyt yolda Cüneyt’in karısı Hasret ve annesi Solmaz’ın hazırladığı oyunlara gelir?

Raporların kendisine yanlış olarak geldiğini anlatan Ahmet, suçsuz olduğunu ispatlama çalışır. Eylül’ü iyileştirebilmek için farklı yollar deneyen Osman Kozan, Eylül’ün verdiği refleks hareketlerle çok mutlu olur. Eylül günden güne iyileşmekte Hasret ise günden güne erimektedir.

Beni Affet dizisinde bu hafta en çok  Mahir ve Kader konuşulacak. Neriman Mahir ve Kader’in mutluluğunun önünde ki en büyük engeldir. Mahir annesini istemezken Kader Mahir’i annesini eve getirmek için çabalar; ancak Mahir annesini Kader’in zoru ile eve getirmiş olmasına rağmen artık Kader’in yanında değil annesi Neriman’ın yanındadır. Mahir Neriman’ın her türlü iftira ve yalanına inanır.

Neriman sanki onu eve getiren Kader değilmiş gibi Kader’i istemektedir. Kader Neriman’a ne kötülük yapmıştır ki?

Sevgi ise Neriman’ın ne kadar kötü bir insan olduğunu fark eder. Kader’i uyaran Sevgi amaçlarının Mahir’e Neriman’ın ne kadar kötü bir insan olduğunu göstermek olduğunu söyler.  Peki gerçekten Neriman’ın tüm yalanları ortaya çıkacak mıdır?

Mahir annesi ile ilgili gerçekleri öğrenecek midir? Hepsi ve daha fazlası Beni Affet 942. Bölüm ÖzetindeBeni Affet 942. Bölüm özeti

https://www.youtube.com/watch?v=vg_pwoXUPpI

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 942. Bölüm Özeti Neriman’ın Yalanları Ortaya Çıkar 25 Mart (1 Yorum)

  1. Yoksa kemal ölüyormu yoksa diziden çıkıyormu zaten böyle bir yorum okumuştum biri yazmıştı dogrumu bu bununla ilgili bir tüyo haftaya tüyolarda belli olur inşallah ölmez ölürse kesinlikle izlemem kimsede izlemez final yarınki bölümde belli olur bide tüyolarda.