Beni Affet 7 Nisan Özeti 951. Bölümde neler olacak Şahin Ölecek mi?

Beni Affet 951. Bölüm 7 Nisan Şahin Ölecek mi?

Bahar tam da Demir’e senden boşancam bu saçma sapan ve gerçek olmayan evliliği bitiriyorum derken Demir Bahar’ı dinlemeden ona çok büyük bir sürpriz hazırlar. Bahar ise Demir’den gelen ve beklenmeyen bu sürpriz karşısında zor durumda kalır. Bahar’ın Kemal’e döneceğini bilen ve bu duruma çok üzülen Şahin’in kalbi teklemektedir; bir de üstüne katil Demir Doktor’un verdiği ilaçlarda etkisini gösterince Şahin’in kalbi artık dayanamaz ve durur.

İnci sie Ada’nın ölümüne neden olan kişinin Demir olduğunu öğrenir ve Demir’den bunun hesabını sormaya gelir.

Reyhan’la ilgili olarak Ünal’a ulaşmaya çalışan Murat’a yardım eden kişi Sedat olur.

Nimet’in, Cüneyt ve Hasret’in de katılacağı bir aile yemeği ayarlaması, mutlu karı koca rolü oynayan Feride ve Sedat’ı mecburen birbirine yakınlaştırırken, Cüneyt’i ise deli eder.

Beni Affet dizisinde Bahar ve Kemal arasında Demir’den sonra bir de Şahin giriyor. Beni Affet dizisi çekimlerinde Şahin’e bir şeyler olduğunu gördük ama tam olarak izleyemedik; dolayısıyla bende şuanda Şahin’in neden rahatsızlandığını bilmiyorum

Peki Beni Affet dizisinin 7 nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak. Kemal ve Bahar arasında engeller kalkacak mı?

Beni Affet 951 fotoğraflarBeni Affet 951. Bölüm Özeti?

Beni Affet dizisinde yine dillere destan bir aşk gelecek. Elif ve Umut aşkı tanışma sahneleri ile bile izleyiciyi etkilemeyi başardı. Elif bir Avm’de çalışan Umut’un başına bela olur. Avm’de güvenlik olarak işe başlayan Umut Avm’ye giren Elif ile tartışır. İşte bu tartışma aşkın ilk tetikleyicisi olacaktır. Büyük aşklar kavga ile başlar sözü yine gerçek olmuştur. Beni Affet 7 Nisan elif

Aziz ise Ahmet’in kurtulacağı gerçeği ile yüzleşir. Ahmet’in suçsuz olduğunu öğrenen Aziz kızına bunları yapanı bulmak için tüm yolların tükendiğini düşünürken Eylül’den gelen iyi haberle havalara uçar. Eylül sonunda tepkiler vermeye başlamıştır.

Feride ise Güneş ile güzel günler geçirirken Sedat ile aralarında yaşananlar onu çok üzmüştür. Sedat ise her ne kadar Cüneyt’i sevmese de ona bir can borcu olduğu için Cüneyt’e zarar vermek istemez.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın