Beni Affet 6 Ocak Cuma Özeti 1092. Bölüm Fırat Konuşur

3 yorum
131

Beni Affet dizisi 6 ocak cuma günü 1092. bölümü ile Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam edecek. Beni Affet dizisinden güzel haberler gelmeye başladı arkadaşlar. Ben bu özeti sizlere yazarken Focus Film 4 ocak çarşamba günü Beni Affet’in 2.8 reyting ile 2017’nin en iyi seviyesinde olmayı başardı. Bu 2.8 reyting her ne kadar geçen sezon 4 reyting alan Beni Affet için çok kötü olsa da bu sezon çıkan final haberlerinin biraz önüne geçmeye yetecek gibi.

Beni Affet 6 Ocak Özeti

Feride, Sedat’ın teklifini asla kabul etmeyeceğini ona sağlam bir tokat atarak tekrar etkili şekilde gösterir. Sedat ise Feride’nin zor durumunun farkındadır ve aç kurt gibi onun çaresiz hale düşmesini beklemektedir.  Feride’nin tek amacı kendi ayakları üzerinde durup, kızının velayetini almaktır. Bunun için Feride’nin ilk olarak bir iş bulması gerekmektedir. Feride her şeyin ancak Sedat’ın pisliklerinin ortaya çıkarması ile düzeleceğinin farkındadır. Cüneyt ise sonunda Fırat’a her şeyi itiraf ettirir. Artık Sedat’ın yakalanıp, hapse atılması an meselesidir.

Onur ise annesi Firdevs’in doğru düzgün bir kadın olmadığının farkındadır. Firdevs’in Bahar’ın annesi Sevgi’ye oynadığı oyunun gerçek yüzünü öğrenen Onur annesine çok sinirlenir ve bir daha asla onun sözüne güvenmemeyi düşünür. Firdevs ise yine Sevgi’yi zor duruma düşürecek bir planın peşindedir. Kaybolan gerdanlığı için polise başvuran Firdevs gerdanlığı Sevgi’nin çaldığını söyler ve şikayetçi olur. Kapılarına polis dayanan Kayacan ailesinin yaşayacakları merak konusudur. Bahar ailesinin yanında yer alırken, Onur her şeyi çözecek bir hamle yapar. Mahir’in gizlice Ceylan’ın evine gittiğini öğrenen Kader ise şok olur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 6 Ocak Cuma Özeti 1092. Bölüm Fırat Konuşur (3 Yorum)

  1. beni affeti çooooook seviyorum inşallah en kısa zamanda setlerine ziyarete gideceyim şeyma korkmaz ablayı gaye deniz evin ablayı deniz evin abiyi çooooook seviyorum beni affet bir tane

  2. beni affeti çooooook seviyorum çooooook ve inşallah en kısa zamanda setlerine ziyarete bitmek çok istiyorum şeyma korkmaz ablayı gaye Turgut evin ablayı deniz evin abiyi çooooook seviyorum beni affet bir tane