Beni Affet 5 Mayıs Özeti 971. Bölüm Umut Yıkılır

Beni Affet 5 Mayıs Özeti 971. Bölüm Umut Yıkılır

Umut ve Elif aşkı geliyor derken Beni Affet yine bizi acıya boğmayı başardı. Beni Affet’de 5 mayıs perşembe günü Umut ve Elif  aşkında önemli bir dönüm noktası yaşanacak ve Umut Elif’e aşkını itiraf ederken Elif, Umut’a ne cevap vereceğini bilememektedir.

Beni Affet 971. Bölümde neler olacak?

Kendini Bahar’a acındırmak isteyen Demir bir komplo kurar ve onu çiftlik evine davet eder. Elif’ten istediği sıcaklığı göremediği için tepkili olan Umut, Elif’in her yakınlık girişimine engel olur. Hamile kalma planları yapan Kader, Mahir’le yalnız kalmak için Neriman’ı Sevgilere yollar. Bunu anlayan Neriman, soluğa evde alır.

Bebeğini kaybeden Solmaz, Zühre’ye tecavüze uğradığı için hamile kaldığı yalanını uydurur. Ahmet hakkında yapılan soruşturma Savaş Komiser tarafından itinayla sürdürülmektedir. Ailesini kurtarmak için Ahmet’in direktiflerine uymak zorunda kalan Çiçek’in, Eylül’e ilacı vermekten başka çaresi yoktur.

Umut her ne kadar Elif’in beraber çalıştığı oğlanı sevmese de Elif’i çok sevmektedir ve onu korumak zorundadır. Elif’in savunmasız olduğunu bilen Umut Elif’in peşinden ayrılmazken Elif’in kafası çok karışıktır. Umut’un başına bela olacağını düşünen Elif borcunu kendi ödemek için bu işte çalışmak zorunda olduğunu düşür. Umut ise Elif’in bu kararsızlığını aşkına karşı olumsuz bir tavır olarak algılar ve çok üzülür.

Demir artık son düzlüğe girmiştir. Her ne kadar Faruk içeride yatsa Demir kurtulsa da Demir için artık yolun sonu görünmektedir. Demir gitmeden tüm hainliklerini dökecektir. İlk planı ise Bahar’ı kendi yanına çekmek ve Kemal’i yalnız bırakmaktır.

Cüneyt ise sonunda Eylül’ü bu hale getiren ve Feride’nin canına kast eden Doktor Ahmet’i yakalamıştır; ancak Doktor Ahmet’in arkasında kimin olduğu önemlidir; Ahmet ile bağlantısı olan herkes şüphelidir.Beni Affet 971

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 5 Mayıs Özeti 971. Bölüm Umut Yıkılır (1 Yorum)

  1. Arkadaşlar dizimiz beni affet 1 temmuz 2016 cuma günü saat 16:30 sezon finaline girecek dizimizin hiç bitmesini istemiyoruz devam etmesini istiyoruz heycanla merakla severek izliyorum ama çok özliyecez inşallah dizimiz yeni sezonda gine 1eylül’de başlar bence dizimiz harika gidiyor tadını çıkarın Beni Affeti bölümlerini kaçırmadan izliyorum siz diyosunuzki final olsun olunca elinize ne geçecek keşke bitmeseydi devam edeydi daha çok özliyeceksiniz bence böyle güzel gidiyor dizimiz kıskananlar çatlasın begenerek izliyorum dizide kötü karekter olmadımı o dizi yürümez hep mutluluktan gitmez birazda kötülük olacak ama tabi bunlarda çılkını çıkardılar sizde haklısınız bugünkü bölümden en sevdigim sahne cüneytle ferideydi çok güzel yaptılar rollerini bide kemalden baharın sahnesine bayıldım güle güle öldüm kötüler her zaman cezalarını çekecekler ne yaparlarsa yapsınlar illaki çekecekler ve çekiyorlarda siz sabredin izleyin yarın görüşmek üzere herkese iyi akşamlar :)<3