Beni Affet 3 Mayıs Özeti 969. Bölüm Doktor Ahmet’in Planı

1 yorum
66

Beni Affet 3 Mayıs Özeti 969. Bölüm Doktor Ahmet’in Planı

Beni Affet 969. Bölüm

Feride ve Cüneyt Ahmet’in evine zorla girmişlerdir. Hatta o evin kendilerinin olduğunu çilingire ispat etmek için karı koca rolü bile oynamışlardı. Ahmet’in evine girip, araştırma yapan Cüneyt ve Feride onun Eylül’ü öldürmeye çalışan kişi olduğuna karar verirler. O sırada evde olan Solmaz, balkondan aşağı atlayınca karnındaki bebeğin hayatı tehlikeye girer. Hasret’in planları suya düşmek üzeredir. Reyhan’ın kendisini reddetmesiyle dünyası yıkılan Murat, artık bu defteri kapatmak zorundadır.

Demir parasını kullanır ve suçu üstlenen bir enayi bulur.  Gücünü kullanan Demir, İnci’nin ölümü ile ilgili sırları gizlemeye çalışır. Silahın gerçek sahibi Faruk’un, İnci’yi öldürdüğünü söylemesinin ardından, Demir’in temize çıkmasını kabullenemeyen Kemal deliye döner. Umut, Elif’i evlerine getirir, ilişkilerinin nasıl bir süreçte ilerleyeceğiyse merak konusudur.

Star Tv ekranlarının en sevilen dizilerinden Beni Affet 3 mayıs akşamı yeni bölümü ile izleyici karşısında olacak. Beni Affet 969. bölümü ile 3 mayıs salı 17:00 da sizlerle olacak. Peki Beni Affet dizisi yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar

Beni Affet 3 Mayıs Özeti

Doktor Ahmet ve Solmaz’ın iş birliğini ispatlamayı başaramayan Cüneyt ve Feride; Solmaz’a aslında en büyük cezasını vermiştir. Solmaz’da artık yaptıklarının bedelini ödemeye başlamıştır; ancak olan Solmaz’ın günahsız bebeğine olmuştur. Ahmet ile Eylül’ü öldürme planları yaparken balkondan atlayan Solmaz bebeğini düşürür.

Solmaz’ın bebeğini düşürmesi Solmaz’dan çok Hasret’i yaralar. Hasret’in planları arasında Solmaz’ın bebeğini Cüneyt’ten yapmış gibi göstermek vardır; ancak bu planda ortada bebeğin olmaması ile suya düşmüştür.

Eylül artık yolun sonuna yaklaşmıştır. Ahmet’in hazırlayacağı ilaç ile artık Eylül’ün nefesi kesilecek derken; Eylül kurtaran isim ise Çiçek olacaktır.

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 3 Mayıs Özeti 969. Bölüm Doktor Ahmet’in Planı (1 Yorum)