Beni Affet 29 Nisan Özeti Kemal Demir Köşeye sıkışır 967. Bölüm

yorumsuz
102

Beni Affet 29 Nisan Özeti Kemal Demir Köşeye sıkışır 967. Bölüm

Star Tv ekranlarında hafta içi her gün izleyicisi karşısına çıkan Beni Affet’te haftanın son günü Beni Affet 967. bölüm ile son bulacak. Beni Affet  29 nisan cuma günü haftanın son bölümü ile izleyicisi ile buluşacak. Beni Affet 967. bölümde Kemal ve Bahar Demir ve eski eşi ile ilgili çok ilginç bilgilere ulaşırlar.

Beni Affet 29 NisanBeni Affet 29 Nisan Tüyoları

Cenk Komiser ve ekibin yaptığı kazılar sonucu, İnci’nin mezarı bulunur. İnci Kozan cinayetinin ilk zanlısı olarak görülen Demir gözaltına alınır. Umut’un tüm karşı çıkmalarına rağmen, gururundan ödün vermeyen Elif arkadaşının bulduğu işte çalışmak ve kendine yeni bir hayat kurmak üzere evden ayrılır.

Eylül’e çarpan araba ile ilgili araştırmalar yapan Feride ve Cüneyt, arabanın Doktor Ahmet’e ait olduğunu öğrenir. Reyhan’ın Ferman’dan çocuk sahibi olma ile ilgili yaptığı büyük itiraf Murat’ın canını acıtır. Eylül’ün iyileşmeye başladığını gören Solmaz, Ahmet’ten Eylül’ü etkisiz hale getirecek bir formül ister.

Beni Affet’de Geçen Hafta

Beni Affet dizisi 967. bölümde Kemal araştırmalarının meyvesini alır. Beni Affet 29 Nisan özetinde Demir’i ve geçişini araştıran Kemal İnci’nin öldürüldüğü evin eski sahibinin Demir’in ölen eşi olduğunu bulur. İnci’yi Demir’in öldürdüğünden emin olan Kemal’in aklında ki soru ise Demir’in ölen eşinin nasıl öldüğüdür. Bahar’da İnci’nin Demir tarafından öldürüldüğünü düşünmektedir.

Umut ve Elif aşkı ise kaldığı yerden devam etmektedir. Elif’in neden evden kaçtığını araştıran Umut ise Elif ile ilgili ilginç bilgilere ulaşır.

Yıldız ise artık her şeyi öğrenmiştir. Reyhan’ın nasıl böyle bir hata yaptığına anlam veremeyen Yıldız için kocasın Ferman’ın bu yaptığı hata da ilk değildirbeni affet 967. Bölüm (2)

Sedat ve Cüneyt arasında da ipler artık son noktasına kadar gerilmiştir. Cüneyt ve Sedat arasında kalan Feride içinde işler oldukça karmaşık bir hal almıştır. Feride her ne kadar Sedat’tan kurutlmak iste de bunun o kadar kolay olmayacağının farkındadır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın