Beni Affet 28 Eylül Özeti Beni Affet 1221. Bölümde Neler Olacak?

4 yorum
223

Beni Affet dizisi 28 eylül perşembe günü 1221. bölümü ile 14:45’te Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. İşte Beni Affet  dizisi 1221. bölüm özeti

Beni Affet 28 Eylül Özeti

Ahmet geçmişte yaşananları ne kadar saklamak istese de Asiye’nin ortaya çıkması ile gerçekler bir bir gün yüzüne çıkacaktır. Babasının  yalan söylediğinin anlayan Yaman babası ve annesini yüzleştirmek ve gerçekleri ortaya çıkarmak ister. Bu durum ise Ahmet’in hoşuna gitmez. Sonunda Ahmet ve Asiye yüzleşir ve Yaman baba dediği adamın geçmişte kendilerine ve annesine neler yaşattığını öğrenir. Gerçekleri öğrenen Yaman’ın verdiği karar ise Ahmet’i şok eder ve herkesin hayatını derinden etkiler. Feride ise Asiye’ye karşı sert tavırlarından utanır.

Murat ise Güzel’in kaçamak davranışlarını ayrılık sinyalleri olarak yorumlar ve Güzel’in kendisini bırakıp gideceğini düşünür; ancak Güzel’in tek sıkıntı Murat’ın onu Defne olarak bildimesidir. Güzel’in kendisinden ayrılmak istediğini düşünen Murat, zor durumda kalır. Güzel ise Murat’a karşı hissettiği duygunun sadece beğeniden ibaret olmadığını artık Murat’ın kendisinin yaşamını bir parçası olduğunu son yaşadığı olay ile anlar.

Ateş ve Galip’e yakalanan Lerzan, durumu kurtarmanın bir yolunu bulur. Babalarının ev kirasını ödemediğini öğrenen Zeynep ve Pınar zor durumda kalırlar. Bunu öğrenen Sevgi ise onlara yardım etmeyi teklif eder. Ateş’in Remzi’ye para verdiğini öğrenen Zeynep’in tepkisi merak konusudur. Galip’le buluşmaya hazırlanan Neriman, bu buluşma için önceden planlar yapar.

Beni Affet’te Dün

Beni Affet’te Güzel artık Murat’a gerçek kimliğini söylemeye hazırlanır. Murat ise Güzel’le yalansız bir ilişki yaşama hayalleri kurmaktadır. Peki Güzel gerçek kimliğini Murat’a açıklayabilecek midir? Murat Güzel ile ilgili gerçekleri öğrendiğin de ne tepki verecek?

READ  Beni Affet 1207. Bölüm Özeti 16 Haziran Cuma Sezon Finali

Yaman ise en ağır gerçek ile hala karşılaşmamıştır. Yaman bebeği ile yaşayacağı güzel ve sağlıklı günlerin hayalini kurarken Feride ona bebeklerinin kaybettiklerini söyleyememiştir. Yaman’ın yokluğunda Feride onun emanetine sahip çıkamamıştır.

Feride Yaman’ın geçmişi ile ilgili gerçeklerin Ahmet tarafından gizlendiğinden emindir. Baştan beri Ahmet’in Asiye konusunda sütten çıkma akkaşık olmadığından emin olan Feride ise Asiye’nin neden Yaman’ı bırakıp gitmek zorunda kaldığını veya bırakıldığını öğrenebilecek midir?

Diğer taraftan Lerzan Zeynep ve Ateş ilişkisini kendisi için bir tehdit olarak görmektedir. Lerzan Zeynep ve Ateş’i ayırmak için yeni bir plan devreye sokar; ancak Ateş asla Zeynep’i bırakmayacaktır. Peki Lerzan’ın Toprak’ı kurtarmak için oynadığı oyun ortaya çıkacak mıdır?

Related Post

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 28 Eylül Özeti Beni Affet 1221. Bölümde Neler Olacak? (4 Yorum)

  1. bu gün kü bölüm 1225 di kader e tekrar tecavüz etseler herkezin hoşuna gider her halde mahir ve saitten sonra feride ye güzel e defne ye zeynebe kardesine etseler güzel olur her halde sevdim topluca yani kendinizi ne duruma düşürdünüz

  2. adını sen koy sizi geçmiş çok üzüldüm demek isterdim feride bebeyi kayıp etmemeliydi böyle devam edin emi kader mutlu olup hamile kalsın yigit aşık olsun feride hamile kalsın çabuk olun çabuk güzel herşeyi anlatsın murata osman ayırmaya denesin aslında 6 sezonda bitecekti neyse bari yeni 2 dizi çekin 1 i unutma beni oyuncuları aynı oyuncular la ya bu neriman belasını bulsun yigidin yaptıgı açıga çıksın ya bir heycan verin diziye ölü gibi gibisi fazla ölü dizi

  3. yok ferinenin kalbinde kurşun yok yamanın kafasında ne ler dönüyor cüneyt e döndürmek için herşeyi yapıyosunuz yapın iyice dizi bozuldu bozulmaya devam şansınız tükeniyo malesef yeni 2 dizi çekmeniz lazım kim kiminle belli deyil senarisler çuvalladı bunada devammm