Beni Affet 25 Eylül Özeti Beni Affet 1218. Bölümde Neler Olacak?

9 yorum
403

Beni Affet 1218. Bölüm Özeti

Yaman Feride’nin de zorlaması ile sonunda tekrar hastahaneye gider; ancak Yaman’ın vücudu çok örselenmiştir; özellikle de vücudu. Doktor, Yaman’ın başına aldığı darbelerin Yaman’ın davranışlarını ve geleceğini çok etkileyeceğini ne ne yazık ki bunun kesin bir çözümümü olmadığını söyler.

Asiye ise yaptığı planda haklı çıkmıştır ve oğlu Yaman sonunda onunda katkısı ile bulunmuştur; ancak Yaman annesi Asiye’yi asla görmek istemez. Yaman istemese de Asiye Yaman’ı görmeye gelir; ancak Yaman çıldırır.

Diğer taraftan Cüneyt’te Yaman’ın bulunması sonrasında Feride’yi sonuna kadar kaybedeceğini anlar ve beklenmeyen bir rahatsızlık geçirir. Bu duruma şahit olan Osman, Cüneyt’in psikolojik olarak etkilendiğini düşünür ve Cüneyt’in yanında olmaya çalışır ancak Cüneyt’in yalancı ve sahtekar bir babaya ihtiyacı yoktur.

Aklı sürekli Zeynep’te olan Ateş, soluğu onun evinde alır. Sevgi ise Ateş’in bazı hareketlerinden şüphelenir ve onu takip eder. Zeynep ve Pınar, babalarının başına açtığı bir belayı Ateş’e hissettirmemeye çalışırlar. Ancak Sevgi’nin beklenmeyen hamlesi herkesi şaşkınlığa uğratır. Yiğit ise oynadığı yeni oyun sayesinde, Kader ve Mahir cephesinde tamiri oldukça güç olan bir yara açmayı başarır.

Beni Affet’te Geçe Hafta

Beni Affet yeni sezon 3. haftaya 25 eylül pazartesi günü başlayacak. Beni Afet’in 7. sezonunda 2 hafta geride kaldı ve Yaman hala bulunamadı. Aslında Yaman emin ellerde zira Seher öğrendiğimize göre Asiye’nin kızı bu nedenle de Yaman ve Seher kardeş. Seher Yaman’ın iyileşmesi için elinden geleni yapmak ister ancak Koray artık çok bunaltmıştır Seher’i

Asiye’nin kayıp arama programlarına çıkması ile Feride’de ekran karşısına çıkacaktır. Feride’nin amacı kocası Yaman’a kavuşmak olsa da ekran karşısında adeta bir yıldız ışığı saçacak ve dikkatleri üzerine çekmeyi başaracaktır. Diğer taraftan Yaman her geçen gün daha da iyileşmekte ve kendine gelmektedir.

READ  Beni Affet 20 Eylül Özeti Beni Affet 1215. Bölümde neler olacak?

Metin’in cenazesi kaldırılmıştır. Ateş için bu cenaze bile güzel gelmiştir; zira aşık olduğu kızın yanındadır; Ateş için bir güzel gelişme de kardeşi Toprak’ın vücudunun kendisine takılan kalbi kabul etmesi ve günden güne daha iyiye gidecek olmasıdır. Ateş için her şey güzel giderken Zeynep Metin’in cenazesini toprağa koyar koymaz tekrar kardeşini katledenleri bulmak için harekete geçer.

Murat ve Güzel cephesinde ise her şey çok güzel gitmektedir. Güzel ürkek bir ceylan gibidir; ancak Murat Sıla’dan sonra ilk defa bir kızdan bu kadar etkilenmiştir. Murat vakit kaybetmeden Güzel ile işi ciddiye bağlamak ister; ancak Güzel’in peşini söylediği yalanlar ve yerine geçtiği Defne meselesi bırakmayacaktır.

Beni Affet 1218. bölüm özeti şuanda çıkmamıştır. Beni Affet 25 eylül özeti çıktığında sayfamıza eklenecektir.

Related Post

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 25 Eylül Özeti Beni Affet 1218. Bölümde Neler Olacak? (9 Yorum)

    • dizinin saatiyle oynandı reytingler kötümü zaten belli olan birşey sevgi yi diziden çıkarın toprak zeynep aşkı muhteşem ateşle olmaz kader i öldürün

  1. Beni affetin saat sistemiyle neden sürekli oynanıyor verdiğiniz saate ayak uydurmustuk 3te başlayıp 4de bitmesi gayet güzeldi şimdi neden saati degstrdiniz suanki saati hiç ama hiç uymuyor bunun yapilmasi hiç hoş değil daha doğrusu en güzel saati ve millete uyan saati 18 00de başlaması ve tm 19 00 da bitmesi daha uygundu kacsene o saatle yürüttunz şimdi ise önden başka proglmlar başlıyor beni affetin saatiyle oynuyosun böyle yaparsaniz millete uymiyan saate denk getrirseniz tabiki reytingleri dusurursunuz bnce buna bir aydınlık getrin bnim görüşüm saat 6dan yana yada 3den yana böylesi daha uygun ama neguzeli ise 18 00da olmasiydi hiç kacrmadan aralıksız seyrederdm ama şimdi doğru düzgün vakti bile yok ayriyeten ferideyle Yaman çok ykisiyo mutlu olsunlar yani cunytin başına bir ağrı getrerek ferideyle bir araya getrmekmi amaç hiç hoş değil böyle böyle yamanla feridenin arasinida bozcaksiniz buda çok tuaf yani bir olumlu şeyler bklerkn tm tersi oluyo lütfen saat sistemine birseyler yapın daha iyi olur