Beni Affet 24 Ekim Pazartesi 1038. Bölüm Özeti

Beni Affet 24 Ekim Pazartesi 1038. Bölüm Özeti

beni-affet-cuneyt-resmi

 

24 Ekim Pazartesi saat 15:30 da yayınlanacak bölümde heyecan git gide artıyor. 21 Ekim Cuma günü Cüneyt, Piraye’nin kimliğini değiştirmesi ve kızlarından ayrı kalmasının sebebini bulmaya çalışır. Cüneyt Piraye’nin bir şeyleri sakladığına neredeyse emindir. Feride ise Barış’ı eve getirmeyi teklif eder. Bu olay karşısında Hasret çılgına döndüğünü hep birlikte izlemiştiki Şimdi ise 24 Ekim Pazartesi oynanacak bölümde

Hasret, Barış’ı da yanına alıp Ankara’dan gitme düşüncesi ve planı vardır. Cüneyt Feride’nin barışı evine getirmek istediğini öğrenince Feride’nin ne yapmak istediğinide anlamış ve Hasret’ten bu durum karşısında özür dileyecek. Piraye’nin Ankara’ya dönüp dönemem konusundaki kararı kesinleşmiş ve dönme kararı almıştır.

Demir’in  yasadışı böbrek nakli ameliyatını gün yüzüne çıkarmak için böbreğini verecek olan kişiyi uyararak kendi safına çekmeye başaracak. Bahar ve Onur’u işbirliği yaparken gören Demir’i kliniğe döndüğünde büyük bir şok bekler. Mahir ve Kader’le arası bozuk olan Elif ise, Umut’la tartışır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın