Beni Affet 22 Eylül Özeti 1217. Bölümde Seher ve Yaman Kardeş mi?

5 yorum
248

Beni Affet 1217. Bölüm Özeti

Asiye sonunda kafasında ki plana başlar ve Yaman’ı bulabilmek için televizyon programına çıkar.  Asiye Yaman’ın daha hızlı şekilde bulunabilmesi içinde Yaman’ı bulmasına yardım edene para ödülü vereceğini söyler. Seher’in başı ise beladadır artık Yaman’ı saklayabilecek durumda değildir, televizyonda Yaman’ı aradıklarını görünce Yaman’ı verip kurtulmak ister; ancak Yaman’a karşı bir yakınlık hissetmektedir. Bu yüzden de kararsızdır.

Feride ise adeta Yaman’ı bulmaya kilitlendiği için Cüneyt ile hiç ilgilenmez; Cüneyt’te Güneş ile ilgilenerek teselli bulumaya çalışır. Feride ise sevdiği adam Yaman’a kavuşacağı günün hasreti ile kavrulmaktadır. Murat ise Güzel ile olan birlikteliğine artık resmileştirmek ister; zira  Güzel’e  deliler gibi aşık olmuştur.

Ateş ise başına bela alan Zeynep’i karakoldan kurtarır. Zeynep ise hala kardeşinin durumunun iyiye giderken nasıl olup da birden öldüğüne anlam vermez ve bu işin arkasında bir iş olduğunu düşür; ancak Metin’in cenazesi ortadayken bunları sorgulamak doğru değildir; önce Metin toprak ile buluşmalıdır. Metin’in cenazesinde Ateş Zeynep’i yalnız bırakmaz ve bir birlerini daha iyi tanıma fırsatı bulurlar.

Toprak yaşam mücadelesi verirken, bir an için yaptıklarını sorgulayan Lerzan da, sabırla Toprak’ın uyanmasını bekler. Neriman ve Galip, kavga etmeyi bırakmaya ve oturup sohbet etmeye karar verirler.

Beni Affet’te Bu Hafta

Beni Affet’te ikinci haftanın sonu da geldi. Beni Affet 1217. bölümü ile 22 eylül cuma günü izleyicisi karşısında olacak. Defne’nin yerine geçen Güzel ve Murat arasında engellenemez bir bağ oluşur; ikisi de adeta bir birlerine yıllardır aşık iki genç gibidir. Defne için ise artık gerçekleri açıklama vakti gelmiştir.

Boris’i yakalayan Feride ve Cüneyt ise Boris’i bulurlar ancak Boris’in de Yaman’ın nerede olduğundan haberi yoktur; Boris artık polisin elindedir. Yaman ise her geçen gün biraz daha iyileşmektedir. Bu arada aldığımız tüyoya göre Seher ve Yaman kardeş çıkacaklarmış.

Diğer taraftan Ateş Zeynep’i kurtarır; Zeynep için Ateş artık süper kahramandır; Ateş ve Zeynep aşkı dur durak bilmez şekilde ilerlerken Toprak’ın durumu ise ciddiyetini korumaktadır. 

Neriman ise Kader ve annesinin ne kadar iyi insanlar olduğunu bir kez daha görmüştür; Neriman ve Sevgi ise kan kardeşi olmuşlardır. Neriman’ın amacı Sevgi’ye yaklaşarak Kader’e de yakın olmaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 22 Eylül Özeti 1217. Bölümde Seher ve Yaman Kardeş mi? (5 Yorum)

  1. ya siz bu osmanı niye her olaya sokuyonuz ferideyi bahar ı ogullarından uzak tutmayaçalıştı 2 torunu oldu bu adam ne zaman diziden çıkacak murata dokanmasın murat hayatımdandan çık desin karışma öl geber desin