Menü Aç/Kapat
Beni Affet 21 Haziran 1004. Bölüm Özeti Kader Bebeğini Düşürür Beni Affet 17.06.2016
Beni Affet 21 Haziran 1004. Bölüm Özeti Kader Bebeğini Düşürür

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet 21 Haziran salı günü 1004. Bölüm ile ekranlara gelecek.

Beni Affet 1004. bölüm resimleriBeni Affet’te 21 haziran salı günü izleyicileri büyük bir şok bekliyor. Neriman’ın acımasız planı Kader ve Mahir’i yıkar

Beni Affet 21 Haziranda Neler Olacak

Neriman’ın verdiği çay Kader’in hayatta en çok istediği şeyi elinden almıştır. Kader’in kendisini oğlundan ve evinden ayıracağını düşünen Neriman Kader’in elindeki en büyük koz olarak gören torununu zehirler ve düşüttürür. Suçu da Kader’e atan Neriman’ın hiç acıması yoktur.

Solmaz ve Ahmet’in birlikte çekilmiş fotoğraflarını gören Cüneyt, onların önceden tanıştığını ispatlar. Hasret ve Solmaz ortaya çıkan gerçekler karşısında oldukça zor duruma düşer. Diğer yandan Feride, istenme hazırlığındaki Eylül’e destek olur.

Kemal ve Bahar, cinayet günü kullanılan arabanın Faruk’un adına kiralandığını öğrenirler. Her yerde aranan Kemal, trafikte polis tarafından durdurulmak istenince ikiliyi zor bir karar bekler. Mahallelinin laflarından bunalan Umut, Elif’le acele bir şekilde sözlenme kararı alır.

Beni Affet 21 Haziran resimleri

Silahın bulunması ile Kemal’in suçu resmen sabitlenmiştir. Osman Kozan ise oğluna yapılan bu hain tuzağın farkındadır. Bu olayın Kemal’in üzerine kalacağını düşünen Osman Kozan oğlunu yurt dışına kaçırmayı düşünür. Demir ise bu sefer eksiksiz bir plan yaptığını sansa da Kemal’in yurt dışına gitmek istemesi Demir’in planını bozar.

Cüneyt ise Solmaz’ı yakalamak için plan yapar; ancak Solmaz’ı yakalamak Cüneyt’in beklediği kadar kolay olmayacaktır. Sedat ise yeni planını devreye sokar Beni Affet 21 Haziran
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Anonim

77

Cevapla

Anonim

beipaklm
m’xpw

Cevapla

ibrahim TEKİN

Artık bu doktor bozuntusunu diziden çıkartın,nerimanı,hasret ve solmazı artık bu dizide görmek istemiyoruz.

Cevapla

aydan

o nerimani hic sevmiyorum ya ciksin artik yoksa beni affetiizlemeyi biraki bilirim diye bilirim yani

Cevapla

Anonim

Neriman acimadimi kadere

Cevapla

Anonim

Hasret ve solmaz ve demir ve neriman ciksin artik diziden baydilar ireniyom bu oyunculardan

Cevapla

Anonim

Demirden oyuncu olurmu ki

Popüler Haberler