Beni Affet 21 Eylül Özeti Beni Affet 1216. Bölümde Asiye’nin Planı

2 yorum
190

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet 21 eylül perşembe günü 1216. bölümü ile izleyicisi ile buluşacak. Beni Affet’in yeni bölümünde kızı Melis ve oğlu Yaman’ı bulabilmek için plan yapan Asiye bölüme damga vuracak.

İşte Beni Affet 1216. Bölüm Özeti

Feride sanki başında hiç sıkıntı yokmuş gibi hiç hoşlanmadığı Yaman’ın annesi Asiye ile de uğraşmaktadır. Feride bir türlü bu kadına ısınamaz ve evinden gitmesini ister. Asiye Feride tarafından kovulunca Yaman’ı ve Melis’i bulabilmek için tehlikeli bir plan yapar.

Seher için ise günden güne Yaman’a bakmak daha da zor hale gelmiştir. Seher sonunda bu yakışıklının kim olduğunu öğrenir. Seher’i asıl zorlayan ise sürekli kapısına dayanan aşığı Koray’dır Koray Seher ile evlenmek için oldukça ısrarcıdır. Bu ısrar ise Seher’i bunaltmaktadır. 

Murat ve Güzel’in enerjileri ise bir birlerini tutmuştur. Oğlu Murat’ın daha güzel ve daha engin bir ailenin kızına uygun olduğunu düşünen Osman Kozan ise çok sıkıntıdadır; zira oğlu elden gitmektedir. Osman durumu kontrol altında tutmak için Zühre’nin evinden gitmek istemez.

Zeynep ise kardeşi Metin’i bu hale getirenlerden hesap sormaya gider ancak inşaatta kimse onunla ilgilenmez ve Zeynep  inşaatta tepki ile karşılaşınca  zor anlar yaşar. Ateş ise Zeynep’e tepki gösterildiğini öğrenince hemen inşaata gelir.  Zeynep ise ne olursa olsun kardeşiyle ilgili gerçekleri öğrenmekte kararlıdır. Durumu kritik olan Toprak’ın iyileşip iyileşemeyeceği merak konusudur.

Diğer taraftan Galip veNeriman arasında ise garip bir yakınlaşma başlar; ikisi de bekardır ve yalnızdır; ancak Galip ve Neriman birbirlerinden hiç elektrik alamamışlardır.  Galip ve Neriman’ın yolları ise sürekli kesişir; büyük aşklar gerçekten kavga ile mi başlayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 21 Eylül Özeti Beni Affet 1216. Bölümde Asiye’nin Planı (2 Yorum)

  1. bu bölüm çok saçma yazmışsınızda daha güzel yazamamışsınız artık birşeyleri fazla uzatmayın feride tekrar hamie kalsın mahir hiçbir zaman çocuk sahibi olamaz 2015 te söylenip oynanmıştı kadar,in kalma şansıvar neiman cezasını bulmalı kendi torununu öldürdü melis te kendini öldürsün herşeyi uzatmayın