Beni Affet 2 Aralık Cuma Özeti 1067. Bölüm Bahar’ın Kararı

1 yorum
57

Beni Affet 2 Aralık Cuma 1067. Bölüm ile izleyiciyle buluşacak. Star tv ekranlarının sevilen ve bini aşkın bölümdür izleyiciyi etkileyen Beni Affet 2 Aralık Cuma 1067. Bölümünde yine olaylar olayları takip ediyor. Feride ilk başta annesine inanmasa da annesinin gerçekleri söylediğini anladı.

beni-affet-1-aralik-resmi

Cüneyt arkadaşının annesini götüreceğim diyerek gideceğini söyleyince ve telefonda Hasret ile konuşmalarına şahit olunca takip etti. Ve Hasret’in evinde bulunca aldatıldığını düşünüp çılgına döndü. Duruma sevinen Hasret haftada iki gün kendisinde kalacağını söyleyince tartışma iyice alevlendi. Feride daha fazla dayanamayıp annesinin evine gitti. Cüneyt gerçekleri anlatmak istese de Feride dinlemek istemedi.

beni-affet-bahar-onur-resmi

Bahar’ı zorda bırakan Osman Bahar’ı Murat’a istemeye gitti. Onur engel olmak için elinden geleni yaptı. Bahar’ın daha kendisini dahi tanımadığını söyleyen Osman resmen Onur’a meydan okuyor. Bahar’ın annesi bu evliliğe karşı çıksa da babası çoktan razı. Ancak Osman’ın gerçek amacını Bahar’a kanıtlayan Onur Bahar’ın kararı ile mutlu oldu. Bahar Osman’a çok kızgın.

beni-affet-1-aralik-resmi2

Elif’in parayı aldığını fark eden Kader çılgına döndü. Elif ise Ceylan’ı Mahir’i öperken yakalayıp hesap sordu. Ve bu konuşmalara şahit olan Kader bunu Elif’in bir iftirası olarak görüp Elif’e kızdı. Çünkü para konusunda yalan söyleyen Elif Kader’in gözünde onu çekemediği için yalancı idi. Bakalım Elif’in tepkisi ne olacak?

 

körpeciğim

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 2 Aralık Cuma Özeti 1067. Bölüm Bahar’ın Kararı (1 Yorum)